Jak se příjemnou formou naučit anglicky?

Chci se naučit anglicky, kurzy nejsou pro mě dostatečně motivující a odcestovat ,je pro mě nerealné . Jak se naučit komunikovat v angličtině?
editah222
13. kvě 2014
Existují kurzy po skypu, přijde mi to jako dobrý forma pro ty co nechtějí nikam chodit.
nov777
13. kvě 2014
Sezen si soukromeho ucitele. Nic lepsiho nenajdes.
jajulin
13. kvě 2014
Na konverzaci je nejlepší někdo, s kým budeš moct mluvit a mluvit - nejlépe jeden na jednoho. Tzn. ne skupinový kurz. Jinak pasivní angličtina se dobře učí z filmů a knížek 🙂.
lius789
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elisska2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kelisek111
6. únor 2015
Musím souhlasit s elisskou2, já jsem taky navštěvovala jazykový kurz v Ostravě http://www.parakalo.cz/anglicky-jazyk/, kde mě měl pod křídly také rodilý mluvčí a konverzace s ním mi daly opravdu hodně. V zahraničí už jsem jako rybka ve vodě. Je však důležité i po kurzu se stále v jazyku vzdělávat, číst například knížku v angličtině, dívat se na filmy s titulky nebo i bez 🙂. Osvojit si jazyk není otázkou chvilky a je to celkem náročné.
teja86
24. srp 2016
Ahoj, já vyzkoušela tuhle metodu http://www.anglictina-bez-biflovani.cz/princip-... a na mě osobně funguje, i když jsem k tomu byla poněkud skeptická. Je fakt, že je to zase něco nového a nejedná se o zažité biflování slovíček. Lekce jsem si pouštěla, kdy jsem měla náladu, ale většinou jsem se snažila každý den si k tomu třeba na půl hodinky sednout. A oproti kurzům to má velkou výhodu, že mi nepropadají žádné hodiny a k lekcím mám kdykoliv přístup. Ale samozřejmě to chce i tu chuť do učení...Ani na sebedražším kurzu se nenaučím anglicky, pokud to budu flákat a nebude mě to bavit a to platí i o různé "chytré metody". Jo a dost mi pomáhají i americké seriály nebo filky, které sleduju bez titulků a v originálním znění.
klarisa6
24. srp 2016
Ahoj, i já se snažím o něco podobného, zkoušela jsem tyhle stránky, ale nejtěžší je vydržet, teď přes léto to celkem flákám, jsem ostuda 😞 🙂 ... držím palečky !

https://www.landigo.cz/anglictina

http://myteacher.cz/
hejsa
25. srp 2016
@nov777 Tohle je ta nejlepší metoda,nejlépe rodilý mluvčí,jde to i s českým učitelem,ale - slovíčka,gramatika=vysvětlit ,slovíčka naučit a hned vkládat do konverzace.Další hodina zopakovat a nové v tom samém stylu.....nic lepšího nenajdeš./učitelka angličtiny a francouz.a latiny/
klanova2
23. lis 2016
Já jsem objevila skvělou formu jak se naučit angličtinu pomocí jazykového pobytu http://www.englishstay.cz. EnglishStay nabízí unikátní pobytové kurzy angličtiny výhradně v České republice. Lektor je vždy rodilý mluvčí - každý student má svého rodilého mluvčího varianta 1-1. Je i varianta 2-1, které je levnější. Výhody jsou v pobytu právě v ČR a v tom, že na kurzu komunikujete výhradně anglicky. V ceně je plná penze i doprava.

Začni psát odpověď...

Odešli