• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

7. května 2010 
autor
kal, superzeny se venuji uklidu a manzelum :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jim závidim, já totiž už nemám obsolutně energii :angry: manža se mi dneska smál, jak jsem leštila okna tak když jsem ho drhla nahoře tak břichem se ho leštila dole :grinning:
13. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: to muselo byt pokoukanicko :grinning: :grinning: :grinning: na okna se taky chystam, jen teda netusim kdy, ale do Vanoc to snad stihnu :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chtěla do danýsovo narozek, sejde se tu celý příbuzenstvo tak abych nemusela odpoledne svítit :grinning: byly totiž už totálně černý, nešlo poznat kdy je den a kdy noc :grinning: :grinning: :grinning: ne, myla jsem je před prázdninama, ale zaflákaný byly luxusně, hlavně vevnitř omatlaný prstíky
13. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my je mame spinavy spis zvenku, mame pod oknama docela rusnou silnicu :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja je myla nekdy v cervnu a uz je to zas stejny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my právě mámme kousek od paneláku nádraží, takže děti jsou nalepený u oken a čučí na vláčky, takže to je taky znát, potom zvenku z toho nádraží taky docela humus a ještě jsme měli kocoura a ten lítal po parapetu vevitř a olizoval i sklo takže to vypadalo pěkně hnusně
13. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
O oknech mi ani nemluvte.Myla jsem je před měsícem a můžu je mýt znovu :rolling_eyes: .A to bydlíme v klidné čtvrti. :sweat_smile:
Asi je to tím,že dlouho nepršelo a tím pádem se víc práší. :confounded:
13. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě teda upřímně mytí oken docela baví, ale myju zásadně jen jarem, to se ani pak nemusí leštit
13. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem si dnes koupila ty uterky z mikrovlakna, tak su zvedava co to bude za zazrak, byly na muj vkus nechutne drahy :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo já kupuju jen obyč u vietnamců asi za deset kč :grinning: používám 14 dnů vyhodim a jsem spoky :grinning:
13. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky meju jarovou vodou a neleštím je.Používám švédskou utěrku. :wink:
Spíš na to ale potřebuju klídek,hezké počasí a pak není za hoďku co řešit.Mám 2 špaletová okna a 6 střešních.
13. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot tak já jsem zvyklá mít děti pod nohama :stuck_out_tongue_closed_eyes: a meju starou plenkou a popř. doleštim toale´tákem nebo novinama
13. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já mám doma takového aktivistu,který má neustále potřebu mi s něčím pomáhat a máme byt v 1.patře.Takže to neriskuju kvůli bezpečnosti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme ve 4 patře, ted si začal nosit židličkua a stoupat si a to jsme byli zvyklí nechávat okna dokořán, ted max. ventilačku a mám taky strach
13. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko, tak holky, sup do noveho tydne s usmevem na tvari :slight_smile:
14. zář 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj majka, :grinning: :grinning: :grinning: tiez sa usmievam, lebo aj zajtra mame volno a to mi dobre robi na dusi :grinning: :grinning: :grinning: vikend bol totizto hrozne preplneny a musim si po nom odpocinut a venovat energiu aj bytu :confounded: :confounded:
14. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :angry: může mi tu nějaká usměvavá superžena vysvětlit, proč když mi konečně moje hádě smrádě spí do 8.30 tak to pupkatý tam od šesti skáče a kope, že nemám šanci se aspoň jedno jediný ráno prospat?! :rolling_eyes: :unamused:
14. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jalao, jej, tak to mas fajn, ze mas volno :slight_smile:
kal, z toho si nic nedelej, ja jsem se taky nevyspala tolik, kolik bych si predstavovala a jeste me potkaly hned pekne po ranu ranni nevolnosti :grinning: br, a ja si myslela, ze uz to mam za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte Maji počuvaj potom vydrž ešte 3 dni aby si rodila 6.března jo vtedy mam aj ja narodky :grinning: hmmm preberali ste umyvanie okien?na svk som umyvala 1x tyždenne lebo sa hrozneprašilo od cesty a maly sledovali autobusy.Teraz hi no mala by som tento tyžden ale počkam kym zasklia na celom panelaku lodžie apotom začnem fuj to bude fuška,ja umyvam s clinom apapierove utierky.
14. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja jé chuděro, to ti nezávidim, já měla nevolnosti do pátýho měsíce a vždycky když jdu do poradny tak po ránu taky zvracim, jsem vždycky vynervovaná co bude :unamused: Co máte dneska v plánu ženušky? Womenne měli by vymyslet nějaký samočistící okna a nebo se stěračema, stříkneš saponát a pustíš stěrače jak v autě, to by byla paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
womenne, ja mam narodky 5/3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a okna umyvam, kedy sa mi zachce. Niekedy sa mi nechce aj 3 mesiace. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale teraz v lete musim aj castejsie...a stale zabijam tie blbe vinne musky, hoci som uz zlikvidovala vsetky mozne lakadla na ne...aj tak su tam stale :confounded: :confounded: :confounded: Vy ich nemate v kuchyni?? Mne sa zda, ze uz mi chodia aj na chleba.. :cry:
14. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš ženský, jak často ta okna myjete :grinning: :sunglasses: ? Já teda dvakrát do roka a nechce se mi nikdy. Vzhledem k velikosti našeho domu a dvojitým (špaletovým) oknům to vždy dělám celý den. Minule mi pomáhal nejen manža, ale i švagrová a neteř a zvládli jsme to asi za 4 hodiny čistého času :grinning: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A pozor, to neleštím, spíš jen vezmu hadrem a stěrkou :sunglasses:.
Takže já superžena nejsem a je mi to docela jedno. To bych byla jen otrokem baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A jelikož jsem od rána do večera v práci, tak ani nevím, kdy bych to vše dělala :sunglasses: .
14. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wom, ja nemuzu cekat :grinning: podle utz mam termin uz 22.2. a do toho 3. proste musim porodit at chcu nebo ne :grinning: :grinning: :grinning:
kal, tak ty okna by trochu usnadnila sterka, hm? tchyne tak myje, jednou stranou osudla, druhou setre a je hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
jalao, my ne, asi nedoleti at do 6. patra :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
consti, no jo, to je tak kdyz mas velkej barak :grinning: :grinning: :grinning: my co mame 2+1 to mame za hodinku hotovy :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a myju podle chuti, vetsinou tak po 2-3 mesicich, podle stavu zapraseni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
matajob taky jsem do velkého baráku nikdy nechtěla :wink: . Však se ho chystáme prodat a už se moooc těším na pár oken v malém domku :grinning: .
Ale superženy existují. Mám kamarádku, která má dva syny, navíc je měla docela brzy po sobě. A kdykoliv ji navštívím, tak mě vítá usměvavá mamina, nalíčená, upravená, nalakované nehty i na nohou :grinning: , uklizeno atd. Nechápu, ale řekla mi, že je to o organizaci času. Já si ho neumím zorganizovat ani teď, natož s dvěma dětma :grinning: :sweat_smile: .
14. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
consti, taky par takovych znam a nikdy nechapu :grinning: :grinning: :grinning: my se chystame zase jednou do velkyho baraku, ale zatim musi stacit tahle hruza nez dostudujem :unamused: :sweat_smile:
14. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalao my s muškama taky máme problémy, ale vždycky jepostříkám reidem a je na chvilku klid. consti jinak okna meju většinou po měsíci, po dvou i zvenku a zevnitř každých 14 dnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: CHjoo, musim jít něco dělat, kdyby nebyl kůň tak tu mám naklizenu už v osm ráno :confounded: :grinning:
14. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mata i byt má své výhody, to mi věř :wink: . My jsme tomu baráku otrokem a to doslova a pokud by jeden z nás přišel o práci a já bych do toho šla třeba na mateřskou, tak se můžeme rovnou vystěhovat. I teď to táhneme ze dvou platů a stojí nás to hodně peněz, takže velký dům už nikdy :sunglasses: . Vidím to max. na 4+1 :wink:.
14. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kateilah no tak to teda koukám, tak často?? To jsem nevěděla, že někdo dělá. Známá je myje 4 x do roka a nechápala jsem to, ale po měsíci nebo 14 dnech? :sweat_smile: To teda koukám. Máš ale asi menší byt, nebo jak to vše stíháš. Že ty jsi superžena :grinning: :wink: ??
14. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek