Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
15. zář 2009

mě se těhotenství taky líbí, proto chci mít víc dětí, ne zůstat těhotná napořád,páč jsem už šíleně zvědavá na Adrísu,jaká bude povahově a tak 😀 se vsadim že až teda udu 40tt, tak mi na genetice řeknou že jsem 33 😀 😀 už ani nevěřim že budu někdy rodit 😝 já se zase naporod těšim, moc moc 😵 😵 😵

lucisia
15. zář 2009

Ahojte ženy, tak vidím, že jste slib dodržely a dnes toho nemusím moc dočítat. Jsem dneska tak grogy, že už ppjdu hajat, tak zase kouknu zítra ráno a pak zas hurá do práce. ☹ Dobrou

kaleilah
15. zář 2009

😵 😵 😵 holky, právě v tuhle chvíli je to přesně rok co jsme zazvonili na příjmu na porodní sál a oznámili PA, že jdeme rodit 😵 😵 😵

berenika39
15. zář 2009

majatob, existujou takový nástřiky na vany. stojí to kolem 2 litrů, ale vydrží to super , měl jsem to víc než pět let a ani škrábnutí. dělají se snad všechny barvy, který vymyslíš, výsledek je jako nový smalt a má to šmrnc. nastěhovala jsem se do staršího bytu před lety, koruny došly, na rekonstrukci koupelny nezbylo, ale tenhle nástřik to zachránil, vana byla kanárkově žlutá a jako nová.

vinifera
15. zář 2009

Baby toto je dnes otrasný den. Žijem v rodinnej chalupe 4 generácie. Môj otec od rána ožratý. Ja mám tlak 240/100 ked je opitý. Tak som sa šla vyzurovať upratovaním inak by som ho musela uškrtiť holými rukami. Takže som vyrajbala komplet celé schodište chodbu vrátane kúpelky no a úplne najviac to schytalo WC ko🙂 Čo z toho keď 5 min po tom ako som to celé doleštila tak dedo to nestihol na WC ko a nakomplet to os..... a vzápatí sa môj otec v otrasne špinavých topánkach prerútil cez chodbu. 🙄
Kým som sa ja vyzurovala tak môj drahý dospával dlhodobý deficit spánku, takže drichmal do pol jednej na obed!!!
Tak som sa teda zobrala, že idem na chatu so švagrom a jeho kočkou. Doma som nechal všetko tak ako bolo a odišla som.
Keď sme brali poslednú odbočku na chatu tak v ceste sedel psík a žiaden pud sebazáchovy, že by sa uhol. Tak sme so švagrom (drahého brat, ja som sa nevydávala)vystupili. Bol to starší havko - foxterier(poľovné plemeno) v strede čela krvavý fľak ☹((( Podľa všetkého už bol niekomu starý tak ho chcel odstreliť a bol tak mantavý, že to nespravil poriadne. Do kelu, keď sa už niekto chce zbaviť hava tak nech to spraví poriadne!!!!! Najradšej by som tomu dotyčnému strelila do hlavy. Domov som si ho fakt nemohla zobrať - doma už mám troch psov. -(Cestou sme stretli podnapitého chalan, či sme nevideli poľovného psa, že ušiel jeho kamarátovi.....
No a vrchol bol ked mi večer mama volala, že bola u nás sesternica pozvať nás na jej svadbu a strááásne chcela vidieť naše prerobené izby. Napriek tomu, že ani ja ani drahý sme neboli doma tak si to šla pozrieť. Baby fakt BORDEL jak v tanku. Ja som dnes neupratovala, lebo šak drahý celý den preč a ja som šla s krpcom tiež na celý den preč..... to kde je slušnosť, keď niekto nie je doma a aj napriek tomu si ona šla pozrieť moje bývanie 😕 😕 😕

kaleilah
15. zář 2009

vini, já taky nenávidim když mi někdo šmejdí po bytě..prostě kde jsou zavřený dveře, návštěva by si neměla dovolit tam koukat, hlavně jestli je doma bordel nebo ne je každýho věc, a to je vrchol neslušnosti když nejste doma tam koukat...jinak ted den ti fakt nezávidim

lucisia
16. zář 2009

Vini, hrůůůza. Mně se udělala husina po celém těle už po první větě. Čtyřgenerační dům. Tak toto Ti opravdu nezávidím. ☹

majatob
autor
16. zář 2009

vini, br, to je des, asi bych vrazdila 🙄

jinak vsem dobre ranko, dnes odjizdim k rodicum, jdeme na svatbu, tak si s Tobikem udelame prodlouzeny vikend na Hane 🙂 akorat mam strach jak nam to pujde, Tobik si ted zvykl na nejakej system ve spinkani a zase mu to rozhodim a bude asi protiva, ach jo.. 😒 takze mile superzeny, pres vikend moc nekecat, nejpozdej v utery su tady, tak at nedocitam dve hodiny 😀

jo a jdu udelat nalet na DM a kouknu po tom cisticu, ta vana me fakt vytaci pokazdy kdyz vlezu do koupelny 😠 😠 😠

kaleilah
16. zář 2009

Dobré ranko, maji užij si to na svatbě, a se spaním to neřeš, třba bude tak utahanej že to půjde samo 🙂 My jsme teď popřáli oficiálně našemu ročňákovi, dostal odrážedlo tak mi drandí po bytě, a já jdu něco dělat. Moc se mi nechce, dneska si udělám den jen pro Danýska 😵 😵 😵 achjooo, škoda že je tak hnusně a zima, snad se odpolko trochu vyčasí aby jsme mohli na hřiště 😉

majatob
autor
16. zář 2009

Kal, odkud jsi? nam tu sviti slunicko a vypada to, ze uje sice chladno, ale pekne, tak vyrazime ven, zajdem do toho DM, pak do elektra pro zarovky a cestou musim vymyslet co udelat na obed..nemas nejaky rychly a levny tip? 🙂

majatob
autor
16. zář 2009

A Daneckovi vse nej nej nej 😵

womenne
16. zář 2009

Hellou
vinifreda viem ako sa citiš moj tatko tiež chlasta škoda slov 😔 ja už 2 dni odkladam žehlenie ako dnes to proste musim ožehlit lebo sa mi suši už druha varka 😅

anta
16. zář 2009

Tak holčinky, po včerejšku si už připadám jako supermatka, malej mi nespal celý den od 09,15 hodin, já to vydržela ani nevím, jak 😀 😀 😀

kaleilah
16. zář 2009

maja, jsem z Františkových Lázní 🙂 Anti, u nás se taky už nespí, jen Danito vstává o chvilku dřív, v půl sedmý 🙄 Womenne, já odkládám žehlení od neděle, mám 2 plný koše, ale takovým stylem že už to zbírám ze země jak to padá a na sušáku se mi suší dvě várky a další se pere 😅 mít peníze tak si zaplatim někoho na výpomoc, připadám si chvílema jako otrok co dělá všechno dokola a nic z toho

anta
16. zář 2009

Honzík ráno vstával dnes v šest hodin, ale dříve bylo zvykem, že vstával v pět 😉 Jo a teď hodil půlhodinu, takže taky nic moc 😝

karotky
16. zář 2009

Anta,....................nerostou mu zuby?
Kaleilah,................víš jak já si ulehčuje žehlení?
Snažím se prádlo hezky/srovnaně věšet na sušák a pak se mi i poštěstí,že z celé kupy musím žehlit max. 1/3. 😉
Nežehlím forté ručníky,svoje spodní prádlo,manželovy slipotrenky,mikiny,tepláky,.................apd.
Ušetřím si tím jak čas,tak i peníze. 😎
Z 2.plných košů by mě asi klepla Pepka. 😝 😀

anta
16. zář 2009

Rostou mu zoubky určitě 😉

karotky
16. zář 2009

Anta.........................tak to se musí vydržet a obrnit se trpělivostí.My to takhle měli od 8.měsíců do 2 let. 😝
Ale teď je to fakt bájo a dá se říct,že si odpočinu,kdy potřebuju. 😉

kaleilah
16. zář 2009

Karot, když já nenávidim věšení prádla, po manžovi by se snad žehlit ani nemusela, alo když ho věšim já tak je s prominutím jak krávě z držky 😀 😀 😀 ale hlavně mě žehlení baví, jen se k tomu dokopat, pak vydržim se žehličkou i šest hodin 😀 a hlavně to vyžehlený prádlo hezky voní,jak se jakoby zakonzervuje ta aviváž 😀 😀 koukáž že jsem asi fakt jeblá do hlavy, sice nadávám že mám moc práce, ale záměrně si jí přidělávám 😅 😎 ale aspoň se můžu vymluvit na těhu hormony 😀

kaleilah
16. zář 2009

anti, ty zoubky vám teda fakt nezávidim, dan má nahoře 4, dole dva a už se děsim až porostou další 😒 co vám roste, stoličky?

karotky
16. zář 2009

kaleilah,...................tak mě žehlení taky baví,ale víc jak půlhodinu nevydržím s páteří. 😖
Spíš je tu u mě z pudu sebezáchovy,než z lenosti/pohodlnosti. 😀
Dřív mě žehlení moc nebralo,ale jak teď žehlím ty pidihadříky,je to o něčem jiném. 😵

kaleilah
16. zář 2009

karot, pidihadříky žehlim teď já, dvpuletej capartík už má pořádný hadry 😀 😀 😀

kaleilah
16. zář 2009

Copak copak, žádný superžínky se dneska nenajdou? 😉 ☹

vinifera
16. zář 2009

Zasa som bola na chate. Ten bordel fakt nechce utiecť 😀
Tak kočky ja mám na sušiaku dve várky a na povale ďalšie tri. A do toho krpcovi začal rásť prvý zub. Takže sme boli hore od 3 tej rána. A keď doobeda zadrichmal tak som ho nechala u babky búvať a musela letieť do mesta. Som KO.

kaleilah
16. zář 2009

vini, to chce zalehnout a vykašlat se na všechno, zítra je taky den, práce neuteče a děti nás potřebují pořád 😀 a v super stavu 😀 😀

lucisia
17. zář 2009

No kdepak jste? Jsem si říkala, že nebudu stíhat dočítat, jak příjdu z práce a ono nic. 😕

kaleilah
17. zář 2009

jéé, luci, díky bohu že tu aspoň někdo je 😔 😔 😔 jsem dneska totálně mimo, od rána brečim kvůli všemu 😢

lucisia
17. zář 2009

kale, pročpak? debil den nebo tak?

kaleilah
17. zář 2009

prostě depka že nic nezvládnu a jsem hrozně utahaná, začalo to už ráno jako deil den, malej šíleně protivnej, pak jsme šli na roční kontrolu, tam mi řekla mudra že má chronickoý neklid a hyperaktivitu a seřvala mě jako nejneschopnější matku na světě, nezapomněla si rejpnout že je to proto že jsem mladá- hrozně jí vadilo že ho nevysazuju na nočník, ale to fakt nejde, sama měla problémy ho vyšetřit, slejzal jí z přebalováku, blbnul, chvilku nevydrží v klidu a z nočníku mi slejzá...násilým ho tam držet nebudu, navíc dítě v roce si není schopný ovědomit svěrače, všeobecně se říká že na nočník až v době, kdy umí samo Z a DO schodů... takže ráno na pytel, pak jsem přesolila manžovi oběd, dělala jsem zvěřinu, jemu to vůbec nevadí,má rád slaný, ale stačilo říct že je to trošku slanější a už vodopád..navíc tu je bordel jak v tanku, na zítra musím naklidit všechny pokoje, mám šíleně žehlení a ještě mě čekají zítra dva dorty, Danýs má v sobotu oslavu ročku a já netušim jak to všechno zvládnu, navíc zlobí i Zuzka, pořád se o něco perou... jsem prostě totálně KO 😖

lucisia
17. zář 2009

No na nic. Ale nebuď z toho smutná. Co nestihneš, na to kašli, návštěva nenávštěva. Kdo vás má rád, tak trochu nepořádku přehlídne. A já mám synovce, ten měl před týdnem rok a taky na nočník nechodí. A to má dokonalou, podotýkám dokonalou matku (jak říká moje tchýně). Stejně, jak to tu tak píšu, v tom našem mrdníku, tak si představuju, jak to máte doma všechny naklizené, voňavé, v klidu... 😉