Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
18. zář 2009

Já bych se chtěla naučit háčkovat čepičky, teď čekáme holčičku tak bych využila 😉 jenže na to už fakt nemám čas. a potřebivala bych pro malýho uplést vestičky na zimu 😀 A ty jsi aktovní snažilka? myslím jako jestli už někam chodíte, nebo prostě jen čekáte na vhodnou chvíli

martinka79
18. zář 2009

čauky holky měla jsem toho moc a kroužky mě dost vytížili, synátor usnul cestou zpět v autě a potom zahrad a dům a pak děti... a nakonec já a pohoda. 🙂 kal... ale háčkování není těžké..... moje maina ti naháčkuje co budeš chtít ona tím relaxuje. 🙂

kaleilah
18. zář 2009

Marti, to mi říká každej že to není těžký, jen najít někoho kdo mi to ukáže 🙂 právě jsem dokončila lokomotivu, jdu udělat ještě jablečnej dortík ro děti a zadělat těsto na šneky. ještě bych měla pokklidit abych toho ráno neměla tolik, ale už necítim nohy, jsem vyřízená 😀

kaleilah
18. zář 2009

Tak druhej dortík hotovek, byla to rychlovka, ale jemi špatně, motám se jak oilá, špatně se mi mluví, jsem hrozně vyčerpaná, zvládla jsem ještě trošku sklidit kuchyň, ale tím to končí, neudržim už ani hadr na prach 😅 tak dobrou noc..teda dobrý ranko 😝 😀

martinka79
19. zář 2009

Kal ty jsi šílec... máš můj obidv... tak jak dneska je? 🙂
kdepak jsou superženy v sobotu,

womenne
19. zář 2009

Ahojte holky tak ja som dne suplny lenivec ako upratala som,uvarila aj vyletik sme zvladli aj na masaži som bola ale aj tak sa citim lenivo 😝 asi už ide na mna jesenna unava 😅

kal počuvajved ty stale nieč pečieš nechceš mi napiect kolače aposlat?ja tot totižto neviem 😎

kaleilah
20. zář 2009

ahojte, nikde nikdo 😲 😖 jsem musela listovat abych nás vůbec našla 😀 jsem v jednom kole, tak nás jen šoupu nahoru, večer juknu, tak at mám co číst 😀

lucisia
20. zář 2009

no ahoj, tak já jsem se teď vrátila ze zkoušky na šou, nejdřív jsem byla v práci a pak tam, no celý den v háji. 😠 kale, na Tvoji poslední otázku, nejdřív manža mrně moc nechtěl, no nechtěl, to je špatný výraz. prostě mu k životu nechybělo. a teď, když jsme se na mrňouskovi domluvili, tak se nemůžu dočkat. Ale stějně si někdy myslím, že jemu by to mrně v životě moc nescházelo. ☹ A přitom synovce má moc rád. ☹ ☹ ☹

kaleilah
20. zář 2009

ono se to přece jen hodně změní po tom co se narodí. třea manža už mí 11 letou dceru a já si musela hledat staršího chlapa, d 15 jsem nemluvila o ničem jiným než že chci dítě, a žádnýho 19ti letýho jsem na mimčo neuhnala 😀 😀 😀 Ale třeba mě mrzelo že se mnou neprožíval vbec ani první, ani tohle těhu. no tohle teda taky vlastně i jo, protože jsme jezdili na genetiku, na plodovku a tak, takže měl strach. ale občas závidim mamkám co píšou jak jim v těhu masírovali tátové záda, a hladili bříško 😉 ale zase jako táta je perfektní, má ten potřebnej klid a nadhled co já nemám a zároveň je šílenej puberťák, takže se s malým i parádně vyblbne 😀 Jinak z jaký zkoušky jsi se vrátila?

lucisia
20. zář 2009

Trénuju na velkou šou, chodím do orientálních tanců, tak to dáváme teď všechno dohromady, je to takový můj relax. Jinak jsem zjistila, že se mi do tašky vylila celá smetana, nejspíš praskla, jak jsem řezala zatáčky a teď mem všechno mokré, mouku, cukr, čokoládu, máslo, všechno na dort, na který se nejspíš vybodnu, protože jak jsem přijela domů, tak švagrová měla upečené dva dorty a samo, že ty její jsou lepší, chutnější, krásnější. 😠 😠 😠

kaleilah
20. zář 2009

jé, tak to jsi musela být taky na palici s tou smetanou. mě se v kabelce dneska rozmačkal banán, no taky chuťovka 😉 ty tance závidim...tomusí být pohodička, odpočinout si od všeho, to mě minimálně ještě pět let nehrozí 😀 a pak to začne nanovo 😀 Apřítel má zítra narozky nebo co?

lucisia
20. zář 2009

Je to super, jen je zabitý skoro celý den, jezdím přes 80 kiláků tam a zpátky. Už tančím skoro tři roky, moc mě to baví, taky je to jeden z mála koníčků co mi zbyl. Narozeniny nemá, bude Jaromíra, tak jsem mu chtěla udělat radost. Jenže u nás se vždycky najde někdo, kdo mně předběhne a kdo je lepší. Co tím myslíš, začne nanovo? Jako plánujete dalšího cvrčka, nebo že jako půjde synek do školy? 😉

kaleilah
20. zář 2009

já bych chtěla 4 děti a říkala jsem že do třicítky to musim stihnout 🙂 takže tak za 5-6 let, až mi půjde Danito a Adrianka do školy se pustim do dalších dvou 😀 Jinak u nás se svátky vůbec neslaví, manža má velikou rodinu takže by jsme zkrachovali 😉 tak mu upečeš dortík jindy, jen tak pro chuť 🙂

lucisia
20. zář 2009

A víš že to není špatný nápad, tak třeba za měsíc, jako že: Dneska jsi byl vyjímečně hodný, upekla jsem Ti za to dort. A určitě bude překvapený. 🙂 My svátky taky nějak extra neslavíme, ale je to fajn, když si na sebe vzpomeneme. A moje rodina je malinká, jen manža, rodiče a ségruše s přítelem. jo, já furt píšu manža, my sice nejsme oficiálně svoji, ale žijeme spolu už takovou dobu, že mi to někdy tak připadá. A teď mi, holomek, slíbil, že po kolaudaci naší velestavby si mně vezme za ženu. 🙂
Ty jo, jsi dobrá, čtyři děti, to je celkem záhul, to už se dnes moc nevidí. Ale jsi zodpovědná, je třeba to lidstvo nějak omladit. No my to s tím jedním plánovaným moc nevytrhneme. 😀

kaleilah
20. zář 2009

já jsem vždycky chtěla velkou rodinu, manža je ze 4 dětí, a všichni bydlíme do 30 km od sebe, takže se dost často scházíme a je to paráda, nějak takhle bych si to představovala 😀 já teda peču dortík tak jednou za 14 dnů, na neděli ke kafíku a přes týden dělám pořád nějaký buchty atd, no divim se že nevážíme tunu 😀 i když teď už mám zase 15 kg nahoře, a to mám ještě dost do konce, zase budu rosit s 23 kg navíc 😠 ale po danýsovi jsem to shodila za necelý dva měsíce a měsíc na to zase otěhotněla, takžese nebojim že to neshodim. Co vlastně děláš za práci?

lucisia
20. zář 2009

Deset let jsem dělala v reklamce, pak jsem ji vyměnila na půl roku za fabriku a teď jsem zakotvila v sámošce. 😉 Co Ty? Kromě toho, že jsi teď těhu.

kaleilah
20. zář 2009

já jsem zdravotní ségruše. týden po maturitě jsem nastoupila do ÚPMD Podolí na novorozeneckej RES-JIP, pak jsem dělala chvilinku v herně, než jsme prodali byt v Praze a já se přestěhovala na západ, tady jsem na pracovala v nemocnici na kojencích a pak jsem otěhulkovala poprvé 🙂 Ale po rodičáku se emám kam vrátit, takže jdu od září na Vošku sociální práce, dálkově 😉 teda doufám, jestli na to budou prašulky ☹

lucisia
21. zář 2009

Kale, tak to obdivuju, práci sestřičky nezávidím a obdivuju. Já bych takovou trpělivost fakt neměla. Teď jsem se vrátila od zubaře, uvařím si kafčo, a pustím se do velkého úklidu, až příjde chlap z práce, tak to tu nepozná. A ten jeho bordel nahážu do krabice, to bude překvápko. 😀 😀 😀

martinka79
21. zář 2009

holčiny čusík... tak vy jste toho nakonec nakecaly.
Kal... je suéper žena aluci ta také a ejště k tomu orientální...
Joa s tím dortem to je dobrý nápad jak psala kal... určitě bych ho upekla jindy nečekaně... nějaký super den...

kaleilah
21. zář 2009

ahojte děvuchy 😀 😀 luci, jak jsi psala o tom zubaři tak mi naskočila husí kůže, před dvěma lety jsme byli na hokeji a dostala jsem omylem od někoho loket, a mám ulomený tři spodní zuby a včera se mi další kusy odrolily ☹ jenže te´d v těhu to řešit nebudu, a po porodu se na to vrhnu, ísto hadříků z porodnýho nakoupim zuby 😅 😀 Bojiiiiiiim
Marti jak je? Já jdu za chvilku s dětma ven, synátora jsem přejmenovala na ubližovátora první kategorie, zmlátil mě ráno ovladačem od tv 😀

martinka79
21. zář 2009

kal užij si venku do do před chvilky bylo krásně. dítě spalo druhé ve škole.. Ovšem to straší už dojelo a dělá tu rambajs, že vzbudí to malé. dnes jedu na rodičák... to bude akce 😝

kaleilah
21. zář 2009

marti to snad nebude tak hrozný, je začátek školního roku... já se z toho picnu, zuzanka-ta vietnamka mi usnula, no tak to vyrazíme až tak ve čtyři 😝 A Nikol chodí do první nebo do druhý?

martinka79
21. zář 2009

do druhé... jé to je blbé, že usnula. kolik jí je?

kaleilah
21. zář 2009

příští měsíc jí budou dva roky

kaleilah
21. zář 2009

já mám ty prčata září-roční, říjen- dvouletý a v listopadu bude novoška 😀

lucisia
21. zář 2009

K tomu zubaři, to byla fakt haluz, v pátek odpoledne se mi ustípl kousek plomby na jedničce nahoře, naštěstí ne moc, tak se to dalo přežít. A dnes ráno mi do toho zubař jenom cvrnkl a půl zubu pryč. Tak mi to provizorně zalepil, vypadá to dobře a v listopadu jdu na bílou plombu. Ale kdyby mi to tak upadlo v práci, tak se asi picnu. 🙂

kaleilah
21. zář 2009

luci, mě to zubařka zalepilaminulý těhu, pak už jsem tam nešla,protožemi to po 14 dnech vypadlo a znova jsem jít nechtěla, bojim bojim 😅 nemám žádnou plombu, nikdy jsem se zubama problém neměla, mám perfektní zubařku, tak nevim proč tak plašim 😕 😅 A dneska máš volno?

lucisia
21. zář 2009

ježíííš, to neříkej, že to vypadlo. nevypadlo, řekni že nevypadlo, že to drží doteď. já mám se zubama problémy pořád, ale mám šikovného zubaře, je moc hodný a precizní. mám volno každé druhé pondělí, teď mám krátký týden, jen úterý až pátek ranní. a jak jsi vlastně přišla k Zuzance?

martinka79
21. zář 2009

holky zubaře jsme absolvovali před týdnem celá rodinka.... 🙂
pádím vzbudit prdelína a hurá jíst a oblékat a pak do víru velkoměsta na rodičáka apak na cvičení... se mi tak nechce. ☹

majatob
autor
21. zář 2009

ahojte zeny, su znicenaaaaa 😀 😀 😀