• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

7. května 2010 
autor
jezis, marti, nestras... to bych se vubec nevyspala! nesnasim kdyz na me nekdo saha kdyz usinam a spim :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo... haha
1. říj 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :grinning: prave snidam SVUJ CHLEBA :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé se máš já ho jdu péct za pár minut musím poslat fotky domečku... potřebuje je
1. říj 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maja, gratuluju. :wink:
1. říj 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :angry:
1. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ranko
1. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, pridej fotecky aj pro nas :slight_smile:
luci, diky za vcerejsi asistenci :grinning: ...asi bych si mela Jeziskovi napsat o kuchynskou vahu... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
kal, dobre ranicko :slight_smile: co ten osklivej smajlik?
1. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska su aktivni, uklizim chodbu, fuj jenom vyklepat a vysat rohozky pred a za dverma mi trvalo asi pul hodiny, ble :grinning: a prebrala jsem boty a vsechny letni ulozila pekne jinam aby se nepletly v botniku :slight_smile: za dve hodinky musim vyrazit do Olomouce na kontrolu, uz se na mimouska tesim, tak na me ve 2 myslete :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš baby čo stale pečiete? :astonished: si vas viem dokonale predstavit na vianoce to budu vone citim až tu :grinning:
aj ja bysom chcela pekarničku ale moj mi to oddovodni že to skonči ako s Doce&gusto pila som tu kavu mesiac a už ju nepijem,keby si ju nerobil muž a navštevam tak tam len tak stoji :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to nevie že už so našla novy kavovar :grinning:
1. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky přidám kolem poledního prima kontrolu... jé já jsme dnes nějaká bléééééééééé chlebík se už míchá v pekárně dělám dvoj dávku snad zůstane v pekárně. :grinning:
1. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wom, no ja to na vanoce prehanet nebudu, stejne tu budem jen na stedry den a to se toho moc snest nestihne :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já na Vánoce tedy peču dost.. bývávalo i 20druhů :grinning: ale et´d bude tak do 12druhů a pohoda. my budem vegetit doma se na to těšímv domečku,.. klid pohoda...
1. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti ani nevis jak zavidim, ze budete ve svym a taaak :slight_smile:
ja jsem loni stihla jen 3 druhy a vetsinu jsme stejne vyhodil, protoze se to nejedlo a pritom to bylo tak dobry... :angry: takze letos pernicky (ty se naflakaji aj na stromecek), mozna linecky a vic to asi resit nebudu, cukrovi pak bude u babicek apod. az nad hlavu :grinning:
mate uz nejaky darky koupeny? ja mam neco malo zhruba vymysleny, ale koupenyho jeste vubec nic...teda akorat manzovi jo :grinning:
1. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm ja mam na to lidi :sunglasses: mne upečie segra adovezie mi to,mne nechuti žiadne kolače iba od nej pečie užasne.Ja na to proste nemam.

marti pozuerala som fotečky teda super v dobrom zavidim,nam sa ufam že na buduci rok v zaři podari vybavit nejaky ten pozemok dufam že ten naš čo sa nam pači nam zatim nepredaju.a stavt by sm,e začali na jar teda ak sa podari :sweat_smile:
1. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám pár dárečků v postelis chovaných zatím jen prod ěti my si asi s Mm dávat nic moc nebudeme.

pro nás je ten dům velká bvýhra.
no my sjem asi 150km od celé ridiny takže nějak to neřešíme... BuAsi na otočku pojedem k nim,a le jinak fakt jen my sami doma...
holky já vám dám super recept na nutelové rohlíčky... se dělají sami :grinning:
Womenn jenže chleba je něco jiného jako ta káva. já ho třeba nemám,a le mám klasika pressovač as překapávačem a je to super z jednés trany dělám dětem čaj az druhé strany se presuje latté.Mm pekárnu enchtěl,ale pochopil, že ji nakonec využijeme na vsi... a vybral mi úžasnou... ěmeckou no je luxusní a si odpovídá té ceně. :grinning:
1. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mě pečení baví... vínko pohoda koledy a tak a super kniha dnes jsem začla číst čokoládu.
1. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
haha ja jsem cetla "dnes jsem zacla JIST cokoladu" :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky mam rada tu atmosferu vanoc, koledy, pohodicka... :dizzy_face: mate nejaky zvyky, ktery dodrzujete?
my chodime rano pro betlemsky svetlo do kostela a cestou zpatky sypeme v parku krmeni ptackum, nez se narodil tobik chodili jsme na pulnocni, to uz ted jeste par let nepujde.. jo a predloni jsme lili olovo, to byla sranda, tak asi zopakujem :slight_smile: loni byly vanoce na prd, martinovi tesne pred vanoci umrel deda, tak jsme byli na stedrej den u tchanovcu :frowning2: jo a jeste davame penizky pod talir a zpivame a hrajeme koledy pred rozbalovanim darecku :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tady se probírají Vánoce :dizzy_face: :dizzy_face: To už budeme skoro rodina, ve 4 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ten zamračenej smajl byl portože se Daniel naučil poslední dobou vstávat v šest, ale nezvládá to. nevim proč vstává tak brzo když je pak protivnej jak prášky na s.aní :grinning: usnout už nechtěl, pohádky taky ne, jen fňuká a skákal po mě v posteli, se divim že ho břicho neodmrštilo zpět :grinning: A skočil mi na krk když jsem ležela na boku a skřípnulmi nerv :angry: Jé, já už se těšim až budu péct, hrozně ráda peču, dělám hlavně takový to zobací typu šlehačkový,linecký, rohlíčky,moc nemusim ty krémový a plněný. Aperníčky na stromek, to je klasika :dizzy_face: Dárky vůbec ještě neřešim, na to je brzo, 23.12 času dost, ne? :grinning: Jen nevim jak zvládnu pečení se třema miminama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Marti rohlíčky sem pak hoď, by bylo dobrý kdyby se recepty psali velkým, aby se to tu nemuselo hodinu hledat, jestli teda adminky nesmáznou :wink: Maji, budeme na tebe myslet, já už si utz moc neužiju, uvidíme se až na živo :grinning: Jestli se teda vůbec někdy dočkám :slight_smile: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, no to budes mit v kuchyni o zabavu postarano :grinning:
a to vis, ze dockas, jednou ven musi at chce nebo ne :grinning: :grinning: :grinning: ty jo, ja su uz v pulce, za chvilu rodim, pomoooooocccccccc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nebo zalozime nase spesl tema v receptech, rekla bych ze velkym to neprojde.. :sweat_smile: ha, jdu na to :grinning:
1. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha ha založeno, jdu tam prekopirovat co je tady, takze chleby, rizoto a jeste neco?
1. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele jeste sem daval nekdo neco s houbama, ne? ale nenasla jsem to...pridejte to kdo jste to psal!!! :grinning:
1. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, musím se přidat do diskuse, v neděli jsem se prohlásila za super ženu, ráno jsem udělala bramborový salát, naložila lososa, upekla buchtu, umyla všechny okna, dala péct lososa a během pečení jsem ještě vysála byt...musím ale dodat že do večera jsem pak už byla nepoužitelná :sweat_smile:
1. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, já tam dávala včera tu houbovou omajdu.nebo předevčírem? to asi spíš, včera jsem jí spálila :angry: :grinning:
Monkulkab suerženou se nestaneš po jednom mega úspěšným dni, to jich musí být víc, tak mám návrh: Nechceš si to všechno ještě jednou zopakovat u nás? :grinning: :grinning: :grinning: Jen místo pečení lososa bych ti přenechala úklid pokojíku a dva koše žehlení :grinning: Ale jsi šikulka, to člověk kolikrát kouká kolik se toho dá za den zmáknout :wink:
1. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, dnes dělám superrychlou superdobrou gulášovku, nechceš to taky hodit do receptů? :grinning: :grinning: Vyndám pytlík ze špajzu, roztrhnu po celé délce, ale před tím tak dvakrát sklepat aby obsah nebyl nahoře, vsypu do hrnce s 1 litrem studené vody a míchám a míchám..za 10 minut hotovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mi nějak hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
JSI AKTIVNÍ MAJO... já tu měla mńávštěvu.. jdu to sklidit a pootm napsat ty receptíky.
1. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vyborne zeny, piste tam vsechno co vas napadne a je to pozivatelny :grinning:
monkulka, pridej pridej :grinning:
1. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky jsem dnes delala supertezkej obed, borkolici nahazela do osolene vody a kdyz byla hotova dala jsem ji na talir se vcerejsi bramkasi :grinning:
1. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek