Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
30. zář 2009

jezis, marti, nestras... to bych se vubec nevyspala! nesnasim kdyz na me nekdo saha kdyz usinam a spim 😅

martinka79
1. říj 2009

majo... haha

majatob
autor
1. říj 2009

dobre ranko 😀 prave snidam SVUJ CHLEBA 😀 😀 😀

martinka79
1. říj 2009

jé se máš já ho jdu péct za pár minut musím poslat fotky domečku... potřebuje je

lucisia
1. říj 2009

Maja, gratuluju. 😉

kaleilah
1. říj 2009

Dobré ranko 😠

martinka79
1. říj 2009

krásné ranko

majatob
autor
1. říj 2009

marti, pridej fotecky aj pro nas 🙂
luci, diky za vcerejsi asistenci 😀 ...asi bych si mela Jeziskovi napsat o kuchynskou vahu... 😅 😅 😅
kal, dobre ranicko 🙂 co ten osklivej smajlik?

majatob
autor
1. říj 2009

dneska su aktivni, uklizim chodbu, fuj jenom vyklepat a vysat rohozky pred a za dverma mi trvalo asi pul hodiny, ble 😀 a prebrala jsem boty a vsechny letni ulozila pekne jinam aby se nepletly v botniku 🙂 za dve hodinky musim vyrazit do Olomouce na kontrolu, uz se na mimouska tesim, tak na me ve 2 myslete 🙂 🙂

womenne
1. říj 2009

ježiš baby čo stale pečiete? 😲 si vas viem dokonale predstavit na vianoce to budu vone citim až tu 😀
aj ja bysom chcela pekarničku ale moj mi to oddovodni že to skonči ako s Doce&gusto pila som tu kavu mesiac a už ju nepijem,keby si ju nerobil muž a navštevam tak tam len tak stoji 😝 a to nevie že už so našla novy kavovar 😀

martinka79
1. říj 2009

ahojky přidám kolem poledního prima kontrolu... jé já jsme dnes nějaká bléééééééééé chlebík se už míchá v pekárně dělám dvoj dávku snad zůstane v pekárně. 😀

majatob
autor
1. říj 2009

wom, no ja to na vanoce prehanet nebudu, stejne tu budem jen na stedry den a to se toho moc snest nestihne 🙂

martinka79
1. říj 2009

no já na Vánoce tedy peču dost.. bývávalo i 20druhů 😀 ale et´d bude tak do 12druhů a pohoda. my budem vegetit doma se na to těšímv domečku,.. klid pohoda...

majatob
autor
1. říj 2009

marti ani nevis jak zavidim, ze budete ve svym a taaak 🙂
ja jsem loni stihla jen 3 druhy a vetsinu jsme stejne vyhodil, protoze se to nejedlo a pritom to bylo tak dobry... 😠 takze letos pernicky (ty se naflakaji aj na stromecek), mozna linecky a vic to asi resit nebudu, cukrovi pak bude u babicek apod. az nad hlavu 😀
mate uz nejaky darky koupeny? ja mam neco malo zhruba vymysleny, ale koupenyho jeste vubec nic...teda akorat manzovi jo 😀

womenne
1. říj 2009

hmm ja mam na to lidi 😎 mne upečie segra adovezie mi to,mne nechuti žiadne kolače iba od nej pečie užasne.Ja na to proste nemam.

marti pozuerala som fotečky teda super v dobrom zavidim,nam sa ufam že na buduci rok v zaři podari vybavit nejaky ten pozemok dufam že ten naš čo sa nam pači nam zatim nepredaju.a stavt by sm,e začali na jar teda ak sa podari 😅

martinka79
1. říj 2009

já mám pár dárečků v postelis chovaných zatím jen prod ěti my si asi s Mm dávat nic moc nebudeme.

pro nás je ten dům velká bvýhra.
no my sjem asi 150km od celé ridiny takže nějak to neřešíme... BuAsi na otočku pojedem k nim,a le jinak fakt jen my sami doma...
holky já vám dám super recept na nutelové rohlíčky... se dělají sami 😀
Womenn jenže chleba je něco jiného jako ta káva. já ho třeba nemám,a le mám klasika pressovač as překapávačem a je to super z jednés trany dělám dětem čaj az druhé strany se presuje latté.Mm pekárnu enchtěl,ale pochopil, že ji nakonec využijeme na vsi... a vybral mi úžasnou... ěmeckou no je luxusní a si odpovídá té ceně. 😀

martinka79
1. říj 2009

jinak mě pečení baví... vínko pohoda koledy a tak a super kniha dnes jsem začla číst čokoládu.

majatob
autor
1. říj 2009

haha ja jsem cetla "dnes jsem zacla JIST cokoladu" 😀 😀 😀

majatob
autor
1. říj 2009

taky mam rada tu atmosferu vanoc, koledy, pohodicka... 😵 mate nejaky zvyky, ktery dodrzujete?
my chodime rano pro betlemsky svetlo do kostela a cestou zpatky sypeme v parku krmeni ptackum, nez se narodil tobik chodili jsme na pulnocni, to uz ted jeste par let nepujde.. jo a predloni jsme lili olovo, to byla sranda, tak asi zopakujem 🙂 loni byly vanoce na prd, martinovi tesne pred vanoci umrel deda, tak jsme byli na stedrej den u tchanovcu ☹ jo a jeste davame penizky pod talir a zpivame a hrajeme koledy pred rozbalovanim darecku 🙂

kaleilah
1. říj 2009

Jé tady se probírají Vánoce 😵 😵 To už budeme skoro rodina, ve 4 😵 😵 😵 Ten zamračenej smajl byl portože se Daniel naučil poslední dobou vstávat v šest, ale nezvládá to. nevim proč vstává tak brzo když je pak protivnej jak prášky na s.aní 😀 usnout už nechtěl, pohádky taky ne, jen fňuká a skákal po mě v posteli, se divim že ho břicho neodmrštilo zpět 😀 A skočil mi na krk když jsem ležela na boku a skřípnulmi nerv 😠 Jé, já už se těšim až budu péct, hrozně ráda peču, dělám hlavně takový to zobací typu šlehačkový,linecký, rohlíčky,moc nemusim ty krémový a plněný. Aperníčky na stromek, to je klasika 😵 Dárky vůbec ještě neřešim, na to je brzo, 23.12 času dost, ne? 😀 Jen nevim jak zvládnu pečení se třema miminama 😝 Marti rohlíčky sem pak hoď, by bylo dobrý kdyby se recepty psali velkým, aby se to tu nemuselo hodinu hledat, jestli teda adminky nesmáznou 😉 Maji, budeme na tebe myslet, já už si utz moc neužiju, uvidíme se až na živo 😀 Jestli se teda vůbec někdy dočkám 🙂 😵

majatob
autor
1. říj 2009

kal, no to budes mit v kuchyni o zabavu postarano 😀
a to vis, ze dockas, jednou ven musi at chce nebo ne 😀 😀 😀 ty jo, ja su uz v pulce, za chvilu rodim, pomoooooocccccccc 😅 😅 😅 😅

majatob
autor
1. říj 2009

nebo zalozime nase spesl tema v receptech, rekla bych ze velkym to neprojde.. 😅 ha, jdu na to 😀

majatob
autor
1. říj 2009

ha ha založeno, jdu tam prekopirovat co je tady, takze chleby, rizoto a jeste neco?

majatob
autor
1. říj 2009

hele jeste sem daval nekdo neco s houbama, ne? ale nenasla jsem to...pridejte to kdo jste to psal!!! 😀

monulkab
1. říj 2009

Holky, musím se přidat do diskuse, v neděli jsem se prohlásila za super ženu, ráno jsem udělala bramborový salát, naložila lososa, upekla buchtu, umyla všechny okna, dala péct lososa a během pečení jsem ještě vysála byt...musím ale dodat že do večera jsem pak už byla nepoužitelná 😅

kaleilah
1. říj 2009

maji, já tam dávala včera tu houbovou omajdu.nebo předevčírem? to asi spíš, včera jsem jí spálila 😠 😀
Monkulkab suerženou se nestaneš po jednom mega úspěšným dni, to jich musí být víc, tak mám návrh: Nechceš si to všechno ještě jednou zopakovat u nás? 😀 😀 😀 Jen místo pečení lososa bych ti přenechala úklid pokojíku a dva koše žehlení 😀 Ale jsi šikulka, to člověk kolikrát kouká kolik se toho dá za den zmáknout 😉

kaleilah
1. říj 2009

maji, dnes dělám superrychlou superdobrou gulášovku, nechceš to taky hodit do receptů? 😀 😀 Vyndám pytlík ze špajzu, roztrhnu po celé délce, ale před tím tak dvakrát sklepat aby obsah nebyl nahoře, vsypu do hrnce s 1 litrem studené vody a míchám a míchám..za 10 minut hotovo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mi nějak hrabe 😝

martinka79
1. říj 2009

JSI AKTIVNÍ MAJO... já tu měla mńávštěvu.. jdu to sklidit a pootm napsat ty receptíky.

majatob
autor
1. říj 2009

vyborne zeny, piste tam vsechno co vas napadne a je to pozivatelny 😀
monkulka, pridej pridej 😀

majatob
autor
1. říj 2009

taky jsem dnes delala supertezkej obed, borkolici nahazela do osolene vody a kdyz byla hotova dala jsem ji na talir se vcerejsi bramkasi 😀