• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

7. května 2010 
Suki, mě ylo o prázdninách 21. Hele, jsi taky mladice :grinning: já se teda cejtim na víc, jsem už zdrchaná stará žena :grinning:
8. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky musím něco dělat, a taky jít s malou ven, aby jsme nebyly celé dopo doma :sweat_smile:
Ale zase se stavím :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky vy jste dobré, že máte dětičky tak mladé, já měla Nikču ve 25 a lidi na mě koukali jestli jsem normální, že mám dítě tak brzy. Klobouk dolů před vámi :slight_smile: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 09:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš že jo, stav se. Luci na nás nemá čas a marťa je ez netu,ale zato v domečku :grinning: a my jsme opuštěný :grinning:
8. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hned dvě děti, ale zase aspoň budete mít pak ještě všechno před sebou, vlastně i já :grinning: jsem mladá duchem :grinning: :sunglasses:
8. říj 2009 v 09:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co chceš dělat? Mě se nechce dělat nic. A ven teda dopo zásadně nechodim, maximálně vyběhnu před barák s hafou neo skočim pro pečivo, ale to je MM doma a hlídá děti. Kolem desátý mi chodí Danýs ještě chrnět :dizzy_face: doufám že mu to vydrží ještě aspoň dva roky :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kolik chcete dětí? :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Nikolka spinká až po obědě, takže vydržet s ní celý dopo doma je fakt záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ona je dost akční, takže radši jdeme vždycky ven :grinning: Ale dneska musím zas poklidit, a pak teda do obchodu a na prochajdu, na písek, dokud se to dá a pak odpoledne podnikneme něco s tatínkem :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
My na písek nemůžeme, není tu krytý pískoviště a je hodně mokrej :frowning2: takže odpoledne nevim co budu dělat. já bych chtěla, 3-4, ale ty další až tak za 10 let
8. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo super :dizzy_face: :dizzy_face: myslím ty 3-4 :slight_smile:
Ale máš to už pěkně rozběhnutý :wink:
Holky já jdu, ale zas se teda objevím. Mějte se zatím pááá
8. říj 2009 v 10:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my taky chodime ven az odpoledne, akorat vcera byla vyjimka, protoze byl s nama aj mm :grinning: ale Tobik je nastesti klidas, takze se dopo zabavi, pak se vyspi a pak jdeme ven nebo si hrajeme (treba na uklid) :grinning:
dneska bych rada udelala poradek v nadobi popr. prebrala vyrazeny obleceni po Tobikovi a zacnu to davat pomalinku do poradku pro mimouska :slight_smile: Martin mimcu vcera koupil kombinezku, co se mi hrozne libila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a deti bych chtela tak 4, 5...ale na to asi nebudeme mit, takze skoncime u 2-3 :grinning:
8. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, a růžovou aspoň? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já mám tak 99,9% oblečení na malou v růžový :grinning: , a ten mini pidi zbyteček je buď fialovej, nebo bílej :grinning: jsem si tu slaďpučkou holčičku fakt vysnila a teď bude jak cukrová vata :grinning:
8. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on to bude stejne dalsi kluk... :sweat_smile:
8. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
al nebude, to bude holčička, to poznám, ne? :grinning:
8. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ehm, a ted se bavime vlastne o kom? :grinning:
8. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: holky hlavně,aby byli dětičky zdravé, ale já jsem taky chtěla holčičku :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 12:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
kombinézka je krásná :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
suki, no jo, ty jsi jí chtěla a už jí i máš :grinning: :grinning: já teda skoro :grinning: no narodit se mi těď kluk, tak se picnu, by chodil v růžovým :grinning: :grinning: :grinning: jak bylo na prochajdě?
8. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:
nakonec jsme to nezvládly...ale jen výjmečně, Nikolka dnes měla krušnou noc, furt se budila, tak šla spinkat dřív :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fiha, prave jsem poprvy v zivote nakoupila na aukru :sweat_smile: doufam, ze mi to prijde :grinning:
8. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahóóój, Luci se hlásí. Teď jsem přijela do doktora, byla jsem s naším kocourem. Předevčírem jsem mu tahala klíště a utrhla jsem mu zadek a Bertíčkovi to nateklo. Doktor mu to spravil a ještě ho nechám naočkovat, stojí to pár korun a budu mít jistotu, že nedonese blechy a jinou havět. Jinak jsem nějaká marodná, přesně jak Kale před pár dny, pčíkám a smrkám a strašně mně to obtěžuje. :angry:
8. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Luci :slight_smile: tak preju brzke vyleceni se..je to hrozna otrava :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. říj 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic, superzeny moje, ukazu se asi zase az v pondeli, tak zadny porody a extra vykecavani, at to nemusim docitat :grinning: mam v patek a sobotu skolu a v nedeli jedeme na baracek, zkusim tu nasi ruinu vyfotit at vas muzu vydesit v cem chceme zit :grinning: tak krasny vikend vsem, za hodku musime vyrazit na vlak, tak bezim balit a trochu uklidit :slight_smile: pa paaaaa
8. říj 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
8. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky luci, kam jsi se zase stratila? A budeš doma nebo s budeš chodit nachcípaná do práce? Já jsem se zachovala jak supermatka. ve tři jsem dala Danýse do postýlky, zuzka spala na gauči a já šla spát na druhej. Daný si tampovídal až usnul tak, když jsem se vzbudila-před 5 min. tak zuzka seděla na nočníku a papala jogurt co měla nedojezenej od rána :dizzy_face: fakt samostatná šikula :grinning: Maji hezkej víkend, v pondělí na tebe čekámeeeee :grinning:
8. říj 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal a to je vse? :angry:
8. říj 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja chci srdceryvnou scenu, at vas neopoustim na takovou dobu nebo neco podobnyho!!! :grinning:
8. říj 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jako nic, jo???no pockejte zensky... :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek