• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

7. května 2010 
autor
uf, dneska jsem si vzala do parady kocarek, byl uz tak spinavej, ze jsem radsi chodila ven bez neho :sweat_smile: mam dobryyyyy pocit :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsi šikulka, dala jsem děti spát, chci udělat zapečený brambory a uklidit, ale jsem hrozně unavená, hlavně psychicky. nevim jak to zvládneme s těma penězma, není řešení... :frowning2: už fakt nemůžu,přesně tohle před porodem nepotřeuju :frowning2:
17. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, neuklizej a natahni se, nejaky reseni se nakonec urcite najde, uvidis...
jdeme ted do shopping parku,ale vecer su tady jak na konu :slight_smile:
17. říj 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do teď jsem vařila a uklízela, řešení se nenašlo..obvoláváme koho se dá...marně. Fakt už nevim co dělat :frowning2:
A co jdete nakupovat? Tady je hrozně hnusně, topočasí mi taky na náladě nepřidává, já chci sluníčkooo :wink: prý odpříštího týdnemá být 15 stupňů, to jsem fakt zvědavá :slight_smile:
17. říj 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem tu :slight_smile:
nakonec jsme koupili jen tricko pro mm, puvodne jsme teda sli na svetr pro me...ten nemame, nejak se mi nic v odpovidajici delce nelibi :unamused:
17. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím superženy a mizím koukat na Superstar :grinning:
17. říj 2009 ve 21:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, já zrovna dneska už třídila šatník na normální věci a xxl :grinning: doufám že ty kila půjdou zase tak rychle dolů jako u danýska, páč bych na nový kalhoty neměla :grinning: no a když neshodim a nebudu mít v čem chodit, tak holt otěhotnim znovu, těhu kalhot mám dost :grinning:

Suki, já si nemůžu pomoct, ale kdykoliv vidim tvůj nick tak mi naběhne husina, nevzpomenu si na gilmorky, ale na sukinu a Dům v růžích. brrrrrrrrrr, ale miluju to :grinning:
Jinak ben dneska dooooost dobrý :dizzy_face: , jinak ho nemusim :dizzy_face: jo a s tou vařečkou jsem ho plně chápala, taky jsem si pro ně musela chodit a to bylo něco vybrat kterou to bude "lepší" malí štípaly, po velkých byly jelita :grinning:
17. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
malÝ podle vzoru mladÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ :grinning: :grinning: :grinning: , nevim jak se mám naučit při psaní mIslet :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak hlavně, že máš ze mě dobrej pocit :grinning: :grinning: :sunglasses:
Ben byl super, já tu písničku navíc fakt můžu, takže to pro mě bylo potěšení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já jse dostala taky několikrát vařečkou a pak taky flétnou, takže to znám :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 ve 14:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele, kal, mrkni na wewewe hraveuceni cezet... :wink:
18. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
asi jednou jsem do této diskuse přispívala, ale to už je dávno.... :slight_smile: , ale jelikož už mě začíná docela štvát, že nejsem "superžena", jdu si k vám pro radu.
Samozřejmě budu skromnější, nemusím být hned superžena, ale pro začátek mě stačí, abych byla aspoň manželka a ne pouze matka :rolling_eyes: . Všechno se točí jen kolem malé, jsem stále s ní, manžel dlouho v práci, báby nefungují..., na sebe si chvilku času vyšetřím (kadeřník, kosmetika, cvíčo..), ale jinak se od malé nehnu. A tak není divu, že jsem po celodenním maratonu absolutně nepoužitelná jako např. milenka... . Dřív jsem si z toho dělala srandu, ale začíná mě to trochu mrzet, že máme pro sebe s manžou tak málo času, a když už ho máme, tak jsme tak utahaní, že nemůžem vůbec nic... :frowning2:. I vidina druhého dítěte mě absolutně přechází, ikdyž jsme původně plánovali ještě jedno, no fakt nevím... .
Teď koukám, že je vás tady pár, které mají už malé dítě a jsou znovu těhulky....
18. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj dagi, no u nas se konala vcera romantika asi po dvou mesicich, takze v tomhle ti asi moc neporadim :sweat_smile: ale treba jsou na tom holky lip :grinning: :grinning: :grinning: ja jsem si ten vcerejsek proste naplanovala, ze si dam koupel, udelam ze sebe zas po sto letech zenskou, dame si vino, zapalim svicky, pomala hudba...rikala jsem si, ze i kdyby nic nebylo, tak nas to aspon donuti si v klidu sednout a bavit se i o necem jinym nez o detech, domacnosti apod. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: byl to moc fajn vecer, asi zacnu praktikovat casteji... :grinning:
18. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagi, to co napsala majatob bude dobrej začátek :wink:
18. říj 2009 v 19:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj suki :slight_smile: jak je?
18. říj 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, nerodis? celej den tu nejses..to je podezrely... :grinning:
18. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maji :slight_smile:
Mám se dobře, před chvilkou jsem douklízela, za chvilku vykoupu malou, uložím a budu koukat na Superstar :grinning:
Jinak nic novýho :slight_smile:
A co u tebe? :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem o vikendu moc neuklizela, stihla jsem akorat vyluxovat byt a nalestit kliky a vypinace :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeste to tu musim tedka trochu srovnat a pujdeme se taky myt...vytrit a umyt nadobi snad zvladne mm az prijede :dizzy_face: :dizzy_face:
no ale zas jsem dnes zorganizovala pripravy na dva vanocni darky, nasla vanocni prani, ktery chci koupit a zjistila kdy zase zacne Daruj hracku :slight_smile: tak mam dobrej pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, uklízela jsem a pak jsme blbnuli s dětma, neměla jsem čas. nerodim a ani nebudu, se mi dneska nechce :grinning:
Mji byla jsem na těc webkách, ale nemůžu se ,přihlásit. chce to po mě jméno a heslo, po tom co se to "založilo", ale když jsemvyplňovala přihlašovací údaje, tak tmi tam nick nešel napsat :frowning2: bylo to šedý pole. tak co s tim? tobě to šlo?
18. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
napis tam svuj email :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem zkoušela a nešlo to.ale jak jsem ty stránky zapla znova tak už to jde. je to hezký, jsem zvědavá co mi na to zuzka zítra řekne :grinning: jdu žehlit, bolí mě palice jak blázen
18. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nezehli, jdi si lehnout a nech se obskakovat :wink:
tobikovi se to libilo, ale moc dlouho u toho nevydrzel, ale na chvilku na zabaveni dobry :grinning:
18. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nemá kdo obsakovat. teda manža by mě nejradši obskočil, ale dneska není hlídání a auto taky ne, a já mám strach že po asi půl roční abstitenci bych začala rodit :grinning: :grinning: :grinning: jo a na žehlení fakt kašlu. Je mi vedro, mám návaly vedra tak bych asi padla.
U nás na zabavení vedou ozie boo
18. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co to je? :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy furt něco uklízíte :stuck_out_tongue_closed_eyes: jste fakt superženy :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 20:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
suki, me to nakoplo az po zalozeni tohodle tematu :grinning: :grinning: :grinning: takze se snazim kazdej den udelat aspon drobnost a tak nejak prubezne sbirat co kde komu odpadne...a je to fakt videt, mm me ted chvali na kazdym rohu jaka su "hospodynka" :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozie jsou takový ujetý tučňáci, něco na způsob teletubies, prostě fakt pro mrňata.
A jinak je fakt že já se snažim to tu taky udržovat apo tomhle tématu, hlavně když je uklizeno tak se všechno líp zvládá, mám o všem větší přehled :grinning:
18. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.spuntici.estranky.cz/clanky/hudebni-klipy/la-ozie-boo-dance-
Tohle je nějakej klip, ale jde o tyhle tučňáky, jsou to asi 2 minutový pohádky, takžefakt udží pozornost,vždycky na nějaký téma... myslím že se dají někde i stáhnout, popř bych ti mohla poslat cd :wink: je tonormálně česky.
18. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=RmHsTTh9-K4

MÁM TOOOOO, tohle je první díl, tak jukni jak se ti to líbí, já to mám no rmálně na cd, myslím že dřív se prodávaly s těma dvd v trafice.
18. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kouknu hned co obkreslim betlem :grinning: diky :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji jsi šikulka a hnedka máš lepší pocit a manžílek je taky spokojenej :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek