• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

7. května 2010 
Nic originálnějšího neexistuje :grinning: :grinning: :sunglasses: to jsem si jistá :sunglasses:
21. říj 2009 ve 20:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
suki, ty jo, nevim co to se mnou dneska je, ale poprvé za celou dobu týhle diskuze jsem si nepřečetla tvůj nick jako sukina, ale jako ŠUKI :grinning: :grinning: :grinning: asi mi hrabe :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: na co myslíš??? :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 20:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jinak, ještě nerodíš? :zipper_mouth:
21. říj 2009 ve 20:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to co už 4 měsíce nemám :grinning: já jsem teda nikdy nebyla nějak extra aktivní, ale te´d je ze mě vyloženě frigida :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vím jistě že kdyby jsme na to vlítli tak mi to rozjede porod, takový vnitřní jistota. Jenže dneska nemáme zařízený auto a tchýně se sem takhle večer nemá jak dostat ma hlídání..chjooo. zrovna dneska bych si dala říct, ale asi je tofakt tim že vim že bych pak šla rodit a že už to hci mít za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zítra jdeme ráno na výlov rybníka, huráááááááááááááá :grinning:
21. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kali :grinning: :grinning: a manžovi to neva-myslím ta dlouhá doba :slight_smile: ? V těhotenství je to teda celkem náročný, já jsem taky nebyla zrovna akční, ale pak jsme se to tím taky snažili vyvolat...beztak to nepomohlo :grinning: :grinning:

vy budete lovit ryby? :confused: :grinning:
21. říj 2009 ve 20:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
suki právě že nevadí :sweat_smile: my jsme celkově nebyli nějak extra aktivní ani před těhu, v prvním těhu jsem na to chuť neměla, pak po skoro dvouhodinovým šití mě sex hrozně bolel, jsem u toho brečela takže jsme po porodu měli asi dvě plánovaný ovu rychlovky a bude z toho adrianka a teď taky nic..ale teď hlavně nechce manža, že se bojí a mě spodek pořád bolí po šití :angry: mám to hodně zjizvený. takže v tomhle je MM super, :angry: netlačí na mě, ani nemá narážky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lovit nebudeme, ale danýs má období HELE. naučil se říkat hele a ukazovat (heje) , když jdeme po parku a vidí tam holuby tak mu pomalu upadá ruka jak s ní mává a křičí heje, připadám sijako bych ho měla celou dobu zavřenýho ve skříni a poprvé ho vzala ven :sweat_smile: tak čekám že z kapříkůbude taky nadšenej, hlavně když si bude moct šáhnout :dizzy_face:

Jen jsem říkala že budu muset koupit šátek na zavěšení ruky,jak se dává u zlomený ruky,protože až budou blikačky na vánoce na stromku a v oknech, ak večer bude mít ruku polomrtvou :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kali, tak hlavně, že to tak vyhovuje oběma...pak je všechno O.K. :slight_smile: :dizzy_face:
máš holt zvědavýho synáčka, tak se musíš činit, abys uspokojila jeho potřeby :grinning:
21. říj 2009 ve 21:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvědavej je až moc, už se s ním ani nemůžeme koupat, hned by se vrhnul na sexuální výchovu :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: čím dřív tím líp :grinning: :grinning: :grinning: sexuální osvěta je důležitá :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikolka je taky sttrašně zvědavá, co se lidskýho těla týče :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asi se dneska loučím :slight_smile: musím si trochu odpočinout, jsem jakási utahaná... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra mě čeká pernej branej den...http://www.youtube.com/watch?v=c7YWCMLPdqg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jste super, dneska to byl ale prima pokec :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 21:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže danýsek je takovej ten tahací a dloubací typ :grinning: :grinning: :grinning: pakže s tátou to nejde my se spolu do vany taky pomalu nevejdeme. Ale stačí po ránu, daný chodí ráno k nám na mazlindu, já spim nahá zak už párkrát vlezl pod deku a snažil se zjistit co kde máma má :grinning: :grinning: :grinning: nejhorší je jak už mám rozlezlý kozindy :sweat_smile: tak když po mě leze a přiskřípně mi prso k posteli :grinning: :grinning: :grinning: bych ho zakousla :grinning:

A začíná už nikča s otázkama?
21. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to je vtipný :grinning:
No jasně, vzhledem k tomu, že Nikolka mluví, tak se furt ptá : A co to je? To máš prsa, že? Já mám taky prsa...
A tatínek má šulínka, že? Já nemám šulínka, že mami??? A mám taky nemá šulínka...:grinning: :grinning: :grinning: Takže asi tak.
21. říj 2009 ve 21:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2009 ve 21:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to musí být už docela prča :grinning: já se na to tak těšim až z něj vypadne něco takovýho :grinning: :grinning: :grinning: jen doufám že se nebude ptát proč má maminka místo prsou šlupky na kolenou :angry: :grinning: :grinning: :grinning: mě stačí když zuzka zkoumá moje strie, Bříško mám ok, mám tam jen tři strie, ale boky to odnesly fest,mám tam tlustý žížaly už po daným, a zuzka přijde, vyhrne triko a jezdí mi po nich :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, lepsi nez kdyz se tobik zepta me proc maminka nema prsicka :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
prsíčka snědla sestřička :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: prča to rozhodně je :slight_smile: a teď rozhodně dobrou noc :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=3i7qUir6h5M
pa pa zítra a kdybys rodila, tak dej vědět :grinning:
21. říj 2009 ve 21:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: prsíčka snědla sestřička :grinning: :grinning: to je moc :grinning:
tak pááá po desáté :grinning: :sunglasses:
21. říj 2009 ve 21:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
suki dobrou s kobrou. A jasan, když budu rodit tak vám zaečim tak, že mě uslyšíte až...k vám :grinning:
21. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal co mimco kdy to bude ? :sunglasses: dneska by to slo ne? :grinning:
21. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
apon, dneska neee, nemáme auto a hlídání a já si dělám brambory, o ty bych nerada přišla :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha toz to jo..ja jsme uplne nesva bez toho bricha hned bych rodila znova ikdyz to byl mazec teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jak ona hezky spinuskala a nevnimala svet :grinning:

zemaku mam 50kg chlap kupil do zasoby a udelam vanoce o vikendu kapr a salat
21. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska koupili pytel 25 kg, tak máme na týden, my jsme šíleně bramborový :grinning: :grinning: :grinning:
Jé ale salát udělám taky, supr nápad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já už jsem nějak mimo z toho břicha, jen večer než se nějak uvelebim tak to trvá tak 40 minut, když konečně začnu zabírat, tak potřebuju čůrat, a takhle až do rána :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je deset a suki nikde :grinning: :grinning: :grinning: nebo myslela desátou ranní? :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz si kup vlozky co ma moje babka :grinning: ta to pousti imrvere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..ja poslala chlapa o vikensu at ulovi rybu nejakou sak sou lovci maji to v genech ne??tak at s epredvede co dotahne do hnizda :grinning:
21. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
minule jsem měla intimku a jak jsem zvyklá že když chodim po pěti minutách na wc tak jsou to dvě kapky tak jsem něco vykládala manžovi, začala se řehtat, zapomněla zadržet svěrače a bylapo de mnou louže jak blázen :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte, nás čeká dneska den na .... danýs vstával ve třičtvrtě na šest,normálně vstává tak po sedmý. Je neuvěřitelně protivnej, v jednom kuse řve, sápe se na mě, takžemám sedřená nárty, protož to těma bačkůrkama fakt bolí a kdy ho vezmu na klín, hned leze dolů :angry: :angry: :angry: musim se dost držet abych ho fakt nepropleskla ze všech stran. hajzlík mrňavej protivnej :angry: můj milovanej :dizzy_face:
22. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal :grinning: :grinning: :grinning: preji priiijemny den :grinning: :grinning: :grinning:
ja tady asi do uterka nebudu...jedu do Olomouca, dnes jdu na ultrazvuk, zitra a v sobotu skola od rana do vecera, v nedeli na domecku a v pondeli poradna a nevim jestli jeste v utery rano nebudu muset zarizovat socialku apod. takze se sem nedostanu... :frowning2:
22. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek