Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

suki
31. říj 2009

My jsme měli čočkovou a jahodový knedlíky 🙂

majatob
autor
31. říj 2009

ahoj suki,pupik se vrti a Tobik spi 😀
my jsme meli sladky nudle 😀

kaleilah
31. říj 2009

Jé, jahodový knedlíky 😵 😵 😵 s tvarohem a od babičky 😵 😵 😵 ach jooooo 😀
Maji já mám hrozně ráda nudle s mákem a děti mi to nejí, takže musim pořád vařit pro ně zvlášť 😒 dneska budu péct ořechový a makový, možná i povidlový šátečky,mám na ně hroznou chuť a hlavně jsem do sebe nacpala půlku štrůdlu, co jsem chtěla nechat MM až večer přijde z práce 😉 tak mu musim upéct něco jinýho 😀

suki
31. říj 2009

jo jo knedlíčky jsou mňam 🙂

suki
31. říj 2009

holky, tak kdy teda bude nějakej ten přírustek? Hlavně se obracím na kali, už jsem zvědavá, na miminko 😵 😵 si dáváš načas 😀 😀

kaleilah
31. říj 2009

suki psala jsem si s dulou a podle ní prý stopro zítra 😵 Psala mi že přijela dřív než měla, mělabýt totiž víkend mimo.Tak jsem jí napsala aby byla v klidu, že u mě se rodit nebude určitě, že mi začalo být nějak hrozně dobře,mám i dobrou náladu, zvládla jsem prochajdu a prostě se cítim dost netěhotně 😀

Tak mi napsala že jestli mám k tomu ještě chuť uklízettak to bude stopro zítra 😀 😀 😵

( než jsme šli ven vydrhla jsem kuchyň, obývák, ložnici, sebrala prádlo, čekám až děti vykoupu a vrhnu se na koupelnu 😀 😀 😀 ) takže u mě asi tak... 😀

majatob
autor
31. říj 2009

kal, tak zitra nevstanu od pc a beda ti neporodit 😀 😀 😀

kaleilah
31. říj 2009

Maji, já bych rodila klidně už i dneska 😀 ne, to kecám, nemám dobaleno, ale vrhnu se pro jistotu na to. Ale v noci by to mohlo začít, ne? 😵 ty jo já chci vědě kdy se začne něco díííít 😀

majatob
autor
31. říj 2009

jupi, ve stredu jedeme pro kocarek 😵 😵 😵

kaleilah
31. říj 2009

jééé, kupujete novej? a co jste nakonec vybrali? jané?

majatob
autor
31. říj 2009

jj, jane, ale jetej, buhvi kolik toho v nem tobik najezdi a usetrime 10000 oproti novymu 😀

kaleilah
31. říj 2009

tak to je dost pálka.To moje graci bylo teda dost levný, navíc po vánocích je měli v akci za necelým 6 tis. Jsem s ním spoko, ale ne v zimě 😠 to se ani nehnu v tý břečce 🙂

Holky já jdu na pařbuuuuu, psala mi kámoška-těhule, že si jdou posedět jestli nechci jíttaky, tak na hodinku vyrážim 😵 😵 mám posledn íšanci když teda zejtra rodim 😀

majatob
autor
31. říj 2009

kal tak utikej 😵 taky bych sla, kdyby bylo s kym 😝

kaleilah
31. říj 2009

Tak za chvilku se pro mě staví, ale do půl jedenáctý jsem doma jak na koni 😀 chci ještě žehlit, když mám dneska tolik tý energie 😀 Jak to že nemáš s kým jít?

kaleilah
31. říj 2009

Tak hlásim, v devět jsem šla, už jsem doma, všichni si ze mě dělali srandu jestli jim tam neporodim 😠 hahaha, si asi inteligenti představujou že najednou vykřiknu rodiiiiim, vyteče ze mě hektolitr vody, krve a za šílenýho jekotu vypadne dítě nebo co 😠 😀 😀

Jem ze všechtěch lidí nějak mimo, dneska se zavíral náš oblíbenej bar, majitel to tam pouští po pěti letech...a kupujou to tam rusáci, ach jo..i slzička ukápla, kam budeme chodit pařit? fňuk 😢

Jo a kdyby náhodou někoho zajímalo jestli rodim tak jestli jo tak o tom nevim 😀 olí mě jen záda, a jsem najednou šíleně unavená, takže jdu zalehnout. Ráno se ohlásim, popř. v noci 😀

majatob
autor
1. lis 2009

dobre ranko, kal vyskoc z postele a uklizet 😀 😀 😀 sup sup 😀 😀 😀

no v Ostrave skoro nikoho neznam, kamaradi co jsem s nima studovala se rozprchli na vysky po cele CR, ze zakladky zas pro zmenu zustali vetsinou v Olomouci...a jaksi jsem nemela za tech sest let cas jit nekam kde bych se seznamila s nekym jinym...a ted kdyz sedim doma s malym deckem a pupkem asi taky tezko nekam pujdu parit 😅 me to normalne nevadi, ale jednou za cas bych taky rada na vecer nekam vypadla... 🙂

kaleilah
1. lis 2009

dobré ráno. Uklízet se mi nechce, ale udu dnes dělat ten pokojík, včera jsme nestíhali 😉

Já tady taky moc známých nemám, všichni mi zůstali v praze...ale občas na džusík si mám s kým vyjít 🙂

kaleilah
1. lis 2009

čauky, tak ještě nerodim ale udělalo se mi hrozně blbě, musela jsem jít napsat manžovi at jede z prace, mam hrozny navaly vedra, klepou se mi ruce, spatne se mi dejcha a zvracim.nevim co to je

majatob
autor
1. lis 2009

kal, ze by porod? me tak bylo taky kdyz to zaclo 😝 😝 😝

kaleilah
1. lis 2009

Musela jsem si dát prsty do krku ay šlo ven všechno a je mi líp. Jen je tu asi šílená zima -v bytě, mám dokořán okno, děti v mikinách, ale fakt děsný návaly 😝 jinak ani neposlíkuju, netvrdne mi břicho, nic...

suki
1. lis 2009

Kali, jak je? Kamošce začínal porod taky nevolnostma 😝

kaleilah
1. lis 2009

ahoj suki, teď už právě dobře co jsem se vyzvracela, jen mi je pořád vedro. Zabavila jsem děti-na chdbě máme 15ti litrovej kýbl s víkem a v něm granule, děti je házeli po zemi a krmili pak Lailu a já seděla v podprsence opřená o dvěře, chladila se o studenou podlahu a dveře | 😝 😀

jinak ale fakt nemám jiný příznaky že by se něco blížilo

suki
1. lis 2009

😝 😝 tak kdyby něco, lepší jet, nežli pozdě 🙂 manžel je doma?

suki
1. lis 2009

já teď musím jít, jdeme s malou do dětské kavárny, tak už je netrpělivá, ale budu na tebe myslet, tak dej vědět, co a jak 🙂 😉

kaleilah
1. lis 2009

právě že je v práci a dneska jsou na prodejně jen ve dvou, tak přijet nemůže..ale jak píšu, už je dobře 😉

kaleilah
1. lis 2009

Ahojte, tak dneska bude noc na draka...už hodinu Danýska chovám, pusinkuju, dlabe zmrzku...roste mu dvojka dole a obě stiličky, má to hrozně nateklý, ta dvojka je i vidět...má úplně vařící tvářičky, dala jsem mu i panadol, je mi ho líto bobíška. Hlavně jsem vůbec nevěděla že mu rostou zoubky, až teď navečer začal být hrozně mrzutej, válí se po zemi a kope nohama-přitom vživotě vzteklej nebyl, chudák prostě neví co se sebou ☹

kaleilah
1. lis 2009

maji, ty jsi lhářka 🙂 psala jsi že dnes budeš kvůli mě celý den na pc 😀 kdybych rodila tak si funim sama a vy si užíváte neděli 😀 😝

majatob
autor
2. lis 2009

kal, promin 😀 ale dnes tu fakt budu, protoze je Tobik nemocnej ☹

kaleilah
2. lis 2009

Dobrý ráno 🙄 fakt hned po ránu jsem nas... od včerejška danýs cečer fakt zlobil, celý večer jsem k němu vstávala já, manžel se od pc ani nehnul, než přišel z práce měla jsem Danýska dvě hodiny na rukách-teda s=íš na břiše, pak v noci byl od půl 12 do půl 2 vzhůru, vzali jsme si ho do postele, tam blbnul, pak lítal po bytě, prostě absolutně nechtěl spát. Nakonec jsem ho uspala tak, že jsem ho fakt hodně pevně objala a nepustila aby nezdrhnul 😝 no ale měla jsem toho plný kecky. Navíc jsem se nemohla hnout než zabral pořádně, abych ho nevzbudila, ale potřebovala jsem šíleně na wc. No aráno Danýs spí tak do půl 7, do 7. Dneska vstával ve čtvrt na šest a už neusnul. Asi desetkrát jsem vstávala, pro čaj,pro mlíko, pakdonýst olečení, pak mastičku na oubky, čistou plenku, hračky do postele a ten blb vedle mě (mm) nebyl ani schopnej řeba pokrčit nohy abych ho nemusela pořád přelejzat. Takže jsem faktšíleně vyčerpaná, naštvaná že mi vůbec nepomohl, olí mě břcho...Jo a to mi ještě včera vyprávěl jak se domluvil se šéfem v práci že teď chodit nebude, aby mi pomohl s dětma 😠 😠 😠 nevim jak se to vůbec může odvážit říct, když stejně leží jak lemra a nepomůže s ničím!!!!!!!!!!!!

Tak jsem se vypsala 😀
A co je Tobíkovi? Byli jste u doktorky?

majatob
autor
2. lis 2009

vecer dostal horecky a je nejakej preslej, ted mu zabral nurofen tak s mm stavi z kosticek a vypada docela spokojene, tak snad to bude rychle za nama 🙂 k doktorce jsem je chtela poslat, ale vypada to, ze snad nebude treba, kdyz se to nezlepsi, tak pujdou zitra.. 🙂
mm nesel do skoly, ze mi s nim pomuze a zatim se snazi, tak snad mu to vydrzi at nedopadnu stejne jak ty 😀