• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

7. května 2010 
právě že naopak, superženy dneska měly napilno :slight_smile: dopoledne velkej úklid, a celý odpoledne venku, sluníčko svítilo tak jsme toho musely využít :dizzy_face: co se dělo u vás? ježiš tobě ty týdny skáčou :fearful: ještě chvilku a je tu další mimčo :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, nedes me, ja delam, ze to nevidim jak tam pribyvaji :grinning: :grinning: :grinning: ja jsem mela taky docela aktivni den, su se sebou spokojena :slight_smile:
25. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jooo, tak se musim o pc dělit :frowning2: odešel mi notas, mm říkal že je v pr...hardisk, našzestí je ještě v záruce. a aby toho nebylo málo, tak odpoledne odešla i telka, už nejde zvuk a koukat jen na obrázky mě neba :angry: :angry: :angry:
25. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal :grinning: idealni doba na zasivani ponozek/pleteni rozpletenych backor/docitani rozecteno... :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky konečně z domečkua snetem... pamatujete? :slight_smile:
26. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martinkaaaaaa, no vitej zpatky superzeno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak je? co domecek? spokojeni???
26. lis 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
domek super všechno ok. až na tisíc věcí kolem to super... te´d jsme byla s dcerou v nemocnici takže nesuper, ale už je to Ok.
26. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
copak? :frowning2:
26. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré poledne :slight_smile: ahoj marti, tak už máš doma net? copak bylo malý? :frowning2:
Maji ponožky nezašívám, bačkory zásadně kupuju a na čtení už nic nemám, a do knihovmny je to daleko :grinning: ale aspoň uklidim dětskej pokojík :sweat_smile: No i když...áďulína je nějaká pořád uřvaná, teda když není u kozy :sweat_smile: a nevim jak zvládnu u kojení uklízet
26. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal moc moc gratuluji k narození jaké to bylo a je????
No Nikol měla zánět středního a vnitřínho ucha.... ale už to snad bude ok. je uvidíme kolik bude mít sluchu.... zda mi neouchla a to by byla výhra pro ni a pro o strasot víc už by mě neposlouchal nikdo v domě. :grinning:
26. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uf, jsem zpet, fakt to bude cim dal horsi s kondickou? :sweat_smile:
26. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji...bude! :grinning: ale třeba budeš mít štěstí a nedospěješ do stadia kdy nebudeš schopná si sama nazout ponožky popř. si ostříhat nehty u nohou :grinning: :grinning:
Marti, chuděra malá teda :frowning2: copak, doma tě nikdo neposlouchá? Jinak porod byl celkem dost rycghlej a v pohodě :wink:
26. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨kal tak to je fajn... no dneska jsme měla úspěch poslouchali všichni---- takže jupíííííííííííííííííííí :grinning: pádím zvelebyt ten náš dům... čujadík. zítra zase na ORL... to bude :wink:
26. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda, zensky, kde vas mam? az na 3. strane? :sweat_smile:
marti, jak jste dneska dopadli u doktora? :slight_smile:
kal a ty nejsi normalni matka, fakt ne :grinning:
27. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maji, já že nejsem normální?! dneska i teda dost hrabe, to je fakt :grinning: marti, podej hlášení co to orl...
Jak jste se dneska měli všichni? Malá mi celý dopoledne v kuse prořvala, ve tři odpoledne jsem začala vařit oběd :sweat_smile: a ustlala postele :angry: ale už je zase uklizeno, tak jsem spokojená. Jo a vlezla jsem na váhu, minulý týden 56 kg, dneska 58 :angry: :angry: :angry: :angry: se z toho picnu, já mám pořád nějak žravou, a to normálně přibírám dost těžce, vždycky jsem si jedla jak chtěla a měla váhu stejnou :angry:
27. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhule, kde se flákáš?
30. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, málem jsem založila nový téma, ale pak jsem si řekla, že superženy na to musej mít nějakej fígl a tak doufám, že mi poradíte ;) Chci se zeptat, jak zvládáte nebo jste zvládaly s rostoucím bříškem depilaci intimních partií :sweat_smile: Já jsem teď ve 30. tt, bříško roste čím dál víc a právě jsem půl hodiny balancovala ve vaně na jedné noze s žiletkou v jedné a zrcátkem ve druhé ruce a při představě, že mě to ještě párkrát čeká se mi dělá mdlo. Co anebo spíš jak to mám dělat když nechci do porodnice dojet ani zarostlá ani s přelámanými končetinami??? Předem díky za vaše supertipy :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri, před měsícem jsem řešila to samý :grinning: V prvním těhu jsem to zvládla i do porodky bez problémů, ted mi musel pomáhat manža, já jsem se tam prostě neohla, zkoušela jsem tu i se zrcátkem, ale pletly se mi strany a byla jsem hrozně dořezaná.takže jedinej tip-svěřit se druhý osobě :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
huuuuu, superzeny upadly v zapomneniiiiii???? tak to teda ne :grinning:
dlouho jsme se nevidely, tak povidejte co novyho!!!!
3. pro 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene já tu nakukuji a vy nikde asi je moc práce... super ženy čauky rychle na net.
3. pro 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, rekla bych, ze nakukujem asi vsechny, ale kdyz nikdo nenapise prvni :grinning: :grinning: :grinning:
pristi stredu jdu ke kadernici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já taky jedu za kámoškou na zkrášlení a děti taktéž.
3. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti :slight_smile: tobik byl u kadernice v utery :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink: to se máte, vy budete kočky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak se máte? u nás se jen kojí a uklízí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, u nas se taky uklizi, ikdyz dnes to na to zatim moc nevypada :sweat_smile:
3. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vůbec nic nestíhám teda jo, uklizeno tu je, ale ne tak jak bych chtěla. Vysuju a vytřu vždycky jen prostředek mítnosti atd, ale potřebuju aodtáhout gauč , tam jsou úplný chuchvalce prachu. A co tobík? Jste zdravý? Plánujete mikulášskou? Já bych hrozně chtěla jít, u nás je v neděli, bude záležet na babičce, jestli přijede kočárkovat, adrianku bych dovnitř brát nechtěla.
3. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tobik byl nachlazenej, ale uz vypada ok, vcera se dokonce sam vysmrkal, asi uz se mu zhnusilo to vecny odsavani :grinning: dnes mu ani z nosu netece, tak asi uz je ryma za nama :slight_smile: je docela sranda jak si to s manzou furt navzajem predavaji a ja tehotna s oslabenou imunitou nic :grinning:
v utery jsme byli na rozsveceni stromecku a byl tam aj mikulas s certem a andelem, tak jsem to Tobikovi vysvetlila jak to je, potrasl si s certem rukou (och moje nervy) a vecer nasel za oknem balicek, tak byl stastnej, ale stejnak z toho jeste rozum nema :slight_smile: o vikendu budeme u tchanovcu, tak doufam, ze nikoho nenapadne mi ho desit, chodijou tam prej vzdycky ozralove ze kterych jde fakt strach a to teda nepripustim aby ho vydesili tak, ze by z toho mel nejaky trauma.. :angry:
a co vy? musim pak omrknout fotecky jestli mas nejaky novy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pár nových mám, ale dávám fotky hlavně sem http://seifertka.rajce.idnes.cz/Adrianka_a_Danysek/

Tak to je toík dobrej, že si potřásl rukou, frajer :sunglasses: já jsem zvědavá co zuzka, jestli nebude mít strach. Ale mikulášskou u nás dělá ddm sova, kdysi jsem je dělávala s nima a Eva to má ohlídaní, čertíci jsou hodný a nestraší :grinning: A řeknu ti, začíná to bejt s nima pěknej záhul :angry: Nenávidim chození ven, to se musim hodinu přemlouvat a psychicky připravit na oblíkání :angry: A co pupík? :dizzy_face:
3. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kali, to mi vykladej, ja se uz dve hodiny premlouvam at tobika oblecu a jdeme se projit, musim vyzvednout darek pro tchynu k narozkam :sweat_smile: ale ja uz su oblecena, tak jeste Tobika a fakt jdem, nevim jestli nemaji poledni pauzu, tak musim pohnout :grinning:
pupik roste rychlosti blesku, v albu mam par aktualnich fotek jestli se chces mrknout :slight_smile: uz mam 26 cm navic a 9 kilo, pekne se kulatim, ale nastesti zatim jen to bricho :slight_smile:
tak ja ted padim at nejdem zbytecne na dvakrat, pak omrknu fotecky, diky za odkaz :slight_smile: papa
3. pro 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz su tady, jeste nachystam Tobikovi jidlo a jdu se pokochat foteckama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ty jo, sli jsme asi 500m tam a zpatky hodinu a pul :grinning: ikdyz na Tobika je asi ujit kilometr docela dost :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek