Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
25. lis 2009

právě že naopak, superženy dneska měly napilno 🙂 dopoledne velkej úklid, a celý odpoledne venku, sluníčko svítilo tak jsme toho musely využít 😵 co se dělo u vás? ježiš tobě ty týdny skáčou 😨 ještě chvilku a je tu další mimčo 😵

majatob
autor
25. lis 2009

kal, nedes me, ja delam, ze to nevidim jak tam pribyvaji 😀 😀 😀 ja jsem mela taky docela aktivni den, su se sebou spokojena 🙂

kaleilah
25. lis 2009

Ach jooo, tak se musim o pc dělit ☹ odešel mi notas, mm říkal že je v pr...hardisk, našzestí je ještě v záruce. a aby toho nebylo málo, tak odpoledne odešla i telka, už nejde zvuk a koukat jen na obrázky mě neba 😠 😠 😠

majatob
autor
25. lis 2009

kal 😀 idealni doba na zasivani ponozek/pleteni rozpletenych backor/docitani rozecteno... 😀 😀 😀

martinka79
26. lis 2009

čauky holky konečně z domečkua snetem... pamatujete? 🙂

majatob
autor
26. lis 2009

martinkaaaaaa, no vitej zpatky superzeno 😵 😵 😵 😵 😵 jak je? co domecek? spokojeni???

martinka79
26. lis 2009

domek super všechno ok. až na tisíc věcí kolem to super... te´d jsme byla s dcerou v nemocnici takže nesuper, ale už je to Ok.

majatob
autor
26. lis 2009

copak? ☹

kaleilah
26. lis 2009

dobré poledne 🙂 ahoj marti, tak už máš doma net? copak bylo malý? ☹
Maji ponožky nezašívám, bačkory zásadně kupuju a na čtení už nic nemám, a do knihovmny je to daleko 😀 ale aspoň uklidim dětskej pokojík 😅 No i když...áďulína je nějaká pořád uřvaná, teda když není u kozy 😅 a nevim jak zvládnu u kojení uklízet

martinka79
26. lis 2009

kal moc moc gratuluji k narození jaké to bylo a je????
No Nikol měla zánět středního a vnitřínho ucha.... ale už to snad bude ok. je uvidíme kolik bude mít sluchu.... zda mi neouchla a to by byla výhra pro ni a pro o strasot víc už by mě neposlouchal nikdo v domě. 😀

majatob
autor
26. lis 2009

uf, jsem zpet, fakt to bude cim dal horsi s kondickou? 😅

kaleilah
26. lis 2009

maji...bude! 😀 ale třeba budeš mít štěstí a nedospěješ do stadia kdy nebudeš schopná si sama nazout ponožky popř. si ostříhat nehty u nohou 😀 😀
Marti, chuděra malá teda ☹ copak, doma tě nikdo neposlouchá? Jinak porod byl celkem dost rycghlej a v pohodě 😉

martinka79
26. lis 2009

¨kal tak to je fajn... no dneska jsme měla úspěch poslouchali všichni---- takže jupíííííííííííííííííííí 😀 pádím zvelebyt ten náš dům... čujadík. zítra zase na ORL... to bude 😉

majatob
autor
27. lis 2009

jejda, zensky, kde vas mam? az na 3. strane? 😅
marti, jak jste dneska dopadli u doktora? 🙂
kal a ty nejsi normalni matka, fakt ne 😀

kaleilah
27. lis 2009

ahoj maji, já že nejsem normální?! dneska i teda dost hrabe, to je fakt 😀 marti, podej hlášení co to orl...
Jak jste se dneska měli všichni? Malá mi celý dopoledne v kuse prořvala, ve tři odpoledne jsem začala vařit oběd 😅 a ustlala postele 😠 ale už je zase uklizeno, tak jsem spokojená. Jo a vlezla jsem na váhu, minulý týden 56 kg, dneska 58 😠 😠 😠 😠 se z toho picnu, já mám pořád nějak žravou, a to normálně přibírám dost těžce, vždycky jsem si jedla jak chtěla a měla váhu stejnou 😠

kaleilah
30. lis 2009

Těhule, kde se flákáš?

erian
1. pro 2009

Čau holky, málem jsem založila nový téma, ale pak jsem si řekla, že superženy na to musej mít nějakej fígl a tak doufám, že mi poradíte ;) Chci se zeptat, jak zvládáte nebo jste zvládaly s rostoucím bříškem depilaci intimních partií 😅 Já jsem teď ve 30. tt, bříško roste čím dál víc a právě jsem půl hodiny balancovala ve vaně na jedné noze s žiletkou v jedné a zrcátkem ve druhé ruce a při představě, že mě to ještě párkrát čeká se mi dělá mdlo. Co anebo spíš jak to mám dělat když nechci do porodnice dojet ani zarostlá ani s přelámanými končetinami??? Předem díky za vaše supertipy 🙂

kaleilah
1. pro 2009

eri, před měsícem jsem řešila to samý 😀 V prvním těhu jsem to zvládla i do porodky bez problémů, ted mi musel pomáhat manža, já jsem se tam prostě neohla, zkoušela jsem tu i se zrcátkem, ale pletly se mi strany a byla jsem hrozně dořezaná.takže jedinej tip-svěřit se druhý osobě 😀 😀 😀

majatob
autor
3. pro 2009

huuuuu, superzeny upadly v zapomneniiiiii???? tak to teda ne 😀
dlouho jsme se nevidely, tak povidejte co novyho!!!!

martinka79
3. pro 2009

nene já tu nakukuji a vy nikde asi je moc práce... super ženy čauky rychle na net.

majatob
autor
3. pro 2009

marti, rekla bych, ze nakukujem asi vsechny, ale kdyz nikdo nenapise prvni 😀 😀 😀
pristi stredu jdu ke kadernici 😵 😵 😵

martinka79
3. pro 2009

jé já taky jedu za kámoškou na zkrášlení a děti taktéž.

majatob
autor
3. pro 2009

marti 🙂 tobik byl u kadernice v utery 😀 😀

kaleilah
3. pro 2009

ahojte 😉 to se máte, vy budete kočky 😵 😵 😵 jak se máte? u nás se jen kojí a uklízí 😝

majatob
autor
3. pro 2009

kal, u nas se taky uklizi, ikdyz dnes to na to zatim moc nevypada 😅

kaleilah
3. pro 2009

Já vůbec nic nestíhám teda jo, uklizeno tu je, ale ne tak jak bych chtěla. Vysuju a vytřu vždycky jen prostředek mítnosti atd, ale potřebuju aodtáhout gauč , tam jsou úplný chuchvalce prachu. A co tobík? Jste zdravý? Plánujete mikulášskou? Já bych hrozně chtěla jít, u nás je v neděli, bude záležet na babičce, jestli přijede kočárkovat, adrianku bych dovnitř brát nechtěla.

majatob
autor
3. pro 2009

Tobik byl nachlazenej, ale uz vypada ok, vcera se dokonce sam vysmrkal, asi uz se mu zhnusilo to vecny odsavani 😀 dnes mu ani z nosu netece, tak asi uz je ryma za nama 🙂 je docela sranda jak si to s manzou furt navzajem predavaji a ja tehotna s oslabenou imunitou nic 😀
v utery jsme byli na rozsveceni stromecku a byl tam aj mikulas s certem a andelem, tak jsem to Tobikovi vysvetlila jak to je, potrasl si s certem rukou (och moje nervy) a vecer nasel za oknem balicek, tak byl stastnej, ale stejnak z toho jeste rozum nema 🙂 o vikendu budeme u tchanovcu, tak doufam, ze nikoho nenapadne mi ho desit, chodijou tam prej vzdycky ozralove ze kterych jde fakt strach a to teda nepripustim aby ho vydesili tak, ze by z toho mel nejaky trauma.. 😠
a co vy? musim pak omrknout fotecky jestli mas nejaky novy 😵 😵 😵

kaleilah
3. pro 2009

pár nových mám, ale dávám fotky hlavně sem http://seifertka.rajce.idnes.cz/Adrianka_a_Dany...

Tak to je toík dobrej, že si potřásl rukou, frajer 😎 já jsem zvědavá co zuzka, jestli nebude mít strach. Ale mikulášskou u nás dělá ddm sova, kdysi jsem je dělávala s nima a Eva to má ohlídaní, čertíci jsou hodný a nestraší 😀 A řeknu ti, začíná to bejt s nima pěknej záhul 😠 Nenávidim chození ven, to se musim hodinu přemlouvat a psychicky připravit na oblíkání 😠 A co pupík? 😵

majatob
autor
3. pro 2009

kali, to mi vykladej, ja se uz dve hodiny premlouvam at tobika oblecu a jdeme se projit, musim vyzvednout darek pro tchynu k narozkam 😅 ale ja uz su oblecena, tak jeste Tobika a fakt jdem, nevim jestli nemaji poledni pauzu, tak musim pohnout 😀
pupik roste rychlosti blesku, v albu mam par aktualnich fotek jestli se chces mrknout 🙂 uz mam 26 cm navic a 9 kilo, pekne se kulatim, ale nastesti zatim jen to bricho 🙂
tak ja ted padim at nejdem zbytecne na dvakrat, pak omrknu fotecky, diky za odkaz 🙂 papa

majatob
autor
3. pro 2009

uz su tady, jeste nachystam Tobikovi jidlo a jdu se pokochat foteckama 😵 😵 😵
ty jo, sli jsme asi 500m tam a zpatky hodinu a pul 😀 ikdyz na Tobika je asi ujit kilometr docela dost 😀 😀