Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
8. pro 2009

no nic, uklidila jsem aspon obyvak a do tech zbylych mistnosti radsi nebudu chodit 😀
a na zitrek se tesim jak decko na vanoce (jdu rano ke kadernici) 😵 😵 😵 😵

majatob
autor
8. pro 2009

sweet a co chces zlepsit abys byla podle sebe vic super? 😉

kaleilah
8. pro 2009

maji, to se máš 😵 a chystáš nějakou výraznou změnu?

martinka79
8. pro 2009

taky jedu ke kadeřnici,a le v pátek nužky hore káva relax děti se budou hlídat sami jééééééééééééééééééé asi je vyženu do lesa. 😀
sweet jak vidíš ty super ženu...? já tedy pracuji vychovávám d+ěti pomáhám jinde a doma to mám OK. aže mi je někdy blivno... no tak je...a leMM je vždy spokojen 🙂

majatob
autor
8. pro 2009

kal, uvidim, zatim su rozhodnuta pro radikalni strih do mych pacesu, ale jestli budu mit odvahu aj zitrA to nevim 😀 😀 😀
marti, jeeee, muzu ti jeste jedno do lesa pridat? 😀

martinka79
8. pro 2009

jasně,a le já je hledat nepůjdu sama bych se zteatila nato se mám moc ráda...

martinka79
8. pro 2009

já tedy dnes doma čarovala uklízela převlékala a tak.... docela to šlo ať na toho prudiče co stále volááááááááá máma máma a pronásleduje mě. 😠

majatob
autor
8. pro 2009

tak k prevlikani posteli jsem se odhodlala minulej tyden a ted zas az pred vanoci aby to bylo hezky cisty a vonavy 😵 a toho prudice tu mam taky 😀 😀 😀
ja nechtela abys je pak hledala, prave naopak 😀 😀 😀 😀

martinka79
8. pro 2009

tak ho pošli PPL musela jsem si ověřit fakta abych pak nebyla popotahovaná. 😀 bvidím to, že prudič půjde brzy spát....

majatob
autor
8. pro 2009

haha, opet mas stejny plan jako ja, zahrabat prudice do perin 😀 😀 😀

sweetberry
8. pro 2009

neviem mat aspon doma ako taky poriadok nebyt taka utahana unavena ba az leniva byt akcnejsia stihat sa venovat aj inym veciam ako len okolo domacnosti a rodiny venovat sa sebe a mat z toho dobry pocit

majatob
autor
8. pro 2009

sweet a uklizis narazove nebo prubezne? me se osvecilo udelat si kazdy den takovou rutinu toho co delam a mam za pul hodky hotovo, pokud se nepustim do nejake bezva cinnosti jako cisteni sporaku a mam tu porad docela poradek (mimo hracky, ktery kdyztak behem peti minut nahrnu do krabic 😀 )
na lenivost recept nemam, s tim bojuju taky 😀
a sobe by ses chtela venovat v cem?
v tomhle jsem udelala taky pokrok (kazdy rano se hned po vstanuti z postele prevlecu z pyzama, po snidani se nacesu a natru kremem, takze uz nedesim v poledne postacku v pyzamu a vrabcim hnizdem 😀 😀 😀 jednou za cas oznamim, ze dnes chci klid a at se kluci zaridi podle toho 😀 )

martinka79
8. pro 2009

sweet já tedy na MD jsem v poho a je pravda, že někdy to není vše jak chci, ale stíhám a mám radost ze všeho co dělám.. 😉

majatob
autor
8. pro 2009

su v soku, moje dite si samo zalezlo do postele a ted jsem se byla podivat a normalne SPI! 😕 😕 😕 co se mu stalo, normalne je to proces na pul hodiny s maminkou pokroucenou vedle sebe, musi mi hrabat v obliceju... 😅 ?

martinka79
8. pro 2009

majo tak to bodušej já ho tedy musela dát ležet... dojít s ním po schodech nahoru,ale spí sám... normálně ho též uspávám.

majatob
autor
8. pro 2009

aaa, to je pohodicka, najedla jsem se, ted chroupu jablicko...nohy hozeny na stole a odpocivam 😀
ehm, a mela bych jit pouklizet jetse chodbu a kuchyn nez se Tobik vzbudi... 😀 😀 😀

martinka79
8. pro 2009

já mám hotovo vytřela jsme celý spodek te´d přijde na řadu káva kniha a nehtíky.

majatob
autor
8. pro 2009

tak, chodba uklizena, a v kuchyni zbylo jen to nadobi (ted ho myt nemuzu, vzbudila bych krakena) 😀
kaficko a nehtiky nejsou vubec spatnej napad, marti, asi se budu opicit 😀 😀 😀

kaleilah
8. pro 2009

tak přidávám se, dítěta mi spí, mám uklizen, teď jsem dovytírala řešim dilema jestli si lehnu a trochu se prospim (rianka včera řvala od osmi do půl třetí do rána v kuse) nebo budu žehlit, protože večery mi adrísa brečí a nemám na to čas

majatob
autor
8. pro 2009

kal, ja hlasuju pro spani 🙂

martinka79
8. pro 2009

já taky pro spaní a odpočinek.. žehlení mám připraveno na večer.. s vínkem.

sweetberry
8. pro 2009

no ja upratujem skor vikendovo a ono sa to nakopi cez tyzden ked pridem z prace a zo skoly som rada ze sa zmozem na urobenie si uloh s dcerou urobenie ako takej vecere osprsenia sa malej seba a odplazit sa do postele 😝

kaleilah
8. pro 2009

marti, vínko jsem měla předevčírem, teda svařák, na mikulášský. Adrianka chrněla jak špalek 😀 asi jo, půjdu chrnět 😅

martinka79
8. pro 2009

sweet monžá jednou budu psát to co ty.. až nastoupím do práce. v kolik dorazíš z práce domů???

martinka79
8. pro 2009

kal správné to rozhodnutí já pádím na tu kávu.

sweetberry
8. pro 2009

no ako nemam nejaku fixnu pracovnu dobu ale aj tak sa nevyhnem tomu aby mala nebola v skolskom klube..kedysi zvana druzina 😀 takze skor ako o 16tej to nie je a ked prideme dom tak sa chce mala este bavit nechce hned robit ulohu co je pochopitelne a ja som vyplyvnuta ako......no unava mozno je to aj toto obdobie zimny cas no nemozne 🙂)))) niekedy co je dost casto ma caka este posta odniest faktury a nakup takze chodime domkov za tmy aj neskor

martinka79
8. pro 2009

sweet na jaře to bude lepší... takže jsi super žena když toto vše zvládáš.

sweetberry
8. pro 2009

nezvladam 😀 doma tank a ja ked sa zvalim na pohovku neviem vstat sa len k sporaku plazim a vnutornym hlasom sa nutim chod navarit rodine

martinka79
8. pro 2009

sweet a vadí tank někomu něbo jen tobě??? já každý má jinou představu o pořádku.... 😉

sweetberry
8. pro 2009

no moja predstava to nie je ked uz sa vo svojom necitim dobre a rozculuje ma to a nie som schopna sa prinutit je to des ako vie byt clovek nemozny obdivujem opak