• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

7. května 2010 
autor
no nic, uklidila jsem aspon obyvak a do tech zbylych mistnosti radsi nebudu chodit :grinning:
a na zitrek se tesim jak decko na vanoce (jdu rano ke kadernici) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sweet a co chces zlepsit abys byla podle sebe vic super? :wink:
8. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, to se máš :dizzy_face: a chystáš nějakou výraznou změnu?
8. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jedu ke kadeřnici,a le v pátek nužky hore káva relax děti se budou hlídat sami jééééééééééééééééééé asi je vyženu do lesa. :grinning:
sweet jak vidíš ty super ženu...? já tedy pracuji vychovávám d+ěti pomáhám jinde a doma to mám OK. aže mi je někdy blivno... no tak je...a leMM je vždy spokojen :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, uvidim, zatim su rozhodnuta pro radikalni strih do mych pacesu, ale jestli budu mit odvahu aj zitrA to nevim :grinning: :grinning: :grinning:
marti, jeeee, muzu ti jeste jedno do lesa pridat? :grinning:
8. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně,a le já je hledat nepůjdu sama bych se zteatila nato se mám moc ráda...
8. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tedy dnes doma čarovala uklízela převlékala a tak.... docela to šlo ať na toho prudiče co stále volááááááááá máma máma a pronásleduje mě. :angry:
8. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak k prevlikani posteli jsem se odhodlala minulej tyden a ted zas az pred vanoci aby to bylo hezky cisty a vonavy :dizzy_face: a toho prudice tu mam taky :grinning: :grinning: :grinning:
ja nechtela abys je pak hledala, prave naopak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ho pošli PPL musela jsem si ověřit fakta abych pak nebyla popotahovaná. :grinning: bvidím to, že prudič půjde brzy spát....
8. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
haha, opet mas stejny plan jako ja, zahrabat prudice do perin :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem mat aspon doma ako taky poriadok nebyt taka utahana unavena ba az leniva byt akcnejsia stihat sa venovat aj inym veciam ako len okolo domacnosti a rodiny venovat sa sebe a mat z toho dobry pocit
8. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sweet a uklizis narazove nebo prubezne? me se osvecilo udelat si kazdy den takovou rutinu toho co delam a mam za pul hodky hotovo, pokud se nepustim do nejake bezva cinnosti jako cisteni sporaku a mam tu porad docela poradek (mimo hracky, ktery kdyztak behem peti minut nahrnu do krabic :grinning: )
na lenivost recept nemam, s tim bojuju taky :grinning:
a sobe by ses chtela venovat v cem?
v tomhle jsem udelala taky pokrok (kazdy rano se hned po vstanuti z postele prevlecu z pyzama, po snidani se nacesu a natru kremem, takze uz nedesim v poledne postacku v pyzamu a vrabcim hnizdem :grinning: :grinning: :grinning: jednou za cas oznamim, ze dnes chci klid a at se kluci zaridi podle toho :grinning: )
8. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sweet já tedy na MD jsem v poho a je pravda, že někdy to není vše jak chci, ale stíhám a mám radost ze všeho co dělám.. :wink:
8. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
su v soku, moje dite si samo zalezlo do postele a ted jsem se byla podivat a normalne SPI! :confused: :confused: :confused: co se mu stalo, normalne je to proces na pul hodiny s maminkou pokroucenou vedle sebe, musi mi hrabat v obliceju... :sweat_smile: ?
8. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo tak to bodušej já ho tedy musela dát ležet... dojít s ním po schodech nahoru,ale spí sám... normálně ho též uspávám.
8. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aaa, to je pohodicka, najedla jsem se, ted chroupu jablicko...nohy hozeny na stole a odpocivam :grinning:
ehm, a mela bych jit pouklizet jetse chodbu a kuchyn nez se Tobik vzbudi... :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám hotovo vytřela jsme celý spodek te´d přijde na řadu káva kniha a nehtíky.
8. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak, chodba uklizena, a v kuchyni zbylo jen to nadobi (ted ho myt nemuzu, vzbudila bych krakena) :grinning:
kaficko a nehtiky nejsou vubec spatnej napad, marti, asi se budu opicit :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přidávám se, dítěta mi spí, mám uklizen, teď jsem dovytírala řešim dilema jestli si lehnu a trochu se prospim (rianka včera řvala od osmi do půl třetí do rána v kuse) nebo budu žehlit, protože večery mi adrísa brečí a nemám na to čas
8. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, ja hlasuju pro spani :slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky pro spaní a odpočinek.. žehlení mám připraveno na večer.. s vínkem.
8. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja upratujem skor vikendovo a ono sa to nakopi cez tyzden ked pridem z prace a zo skoly som rada ze sa zmozem na urobenie si uloh s dcerou urobenie ako takej vecere osprsenia sa malej seba a odplazit sa do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, vínko jsem měla předevčírem, teda svařák, na mikulášský. Adrianka chrněla jak špalek :grinning: asi jo, půjdu chrnět :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sweet monžá jednou budu psát to co ty.. až nastoupím do práce. v kolik dorazíš z práce domů???
8. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal správné to rozhodnutí já pádím na tu kávu.
8. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ako nemam nejaku fixnu pracovnu dobu ale aj tak sa nevyhnem tomu aby mala nebola v skolskom klube..kedysi zvana druzina :grinning: takze skor ako o 16tej to nie je a ked prideme dom tak sa chce mala este bavit nechce hned robit ulohu co je pochopitelne a ja som vyplyvnuta ako......no unava mozno je to aj toto obdobie zimny cas no nemozne :slight_smile:)))) niekedy co je dost casto ma caka este posta odniest faktury a nakup takze chodime domkov za tmy aj neskor
8. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sweet na jaře to bude lepší... takže jsi super žena když toto vše zvládáš.
8. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezvladam :grinning: doma tank a ja ked sa zvalim na pohovku neviem vstat sa len k sporaku plazim a vnutornym hlasom sa nutim chod navarit rodine
8. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sweet a vadí tank někomu něbo jen tobě??? já každý má jinou představu o pořádku.... :wink:
8. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moja predstava to nie je ked uz sa vo svojom necitim dobre a rozculuje ma to a nie som schopna sa prinutit je to des ako vie byt clovek nemozny obdivujem opak
8. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek