• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

7. května 2010 
kaleilah tak to je u vás prima u nás také aMM už neskočí na žádné mé potrhlé juchandění... jinak si to s ním i po tolika letech užívám až se divím, že mě baví.... :grinning: (12let)
11. zář 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaleilah sakra ženo nechceš hlídat i to moje pískle, jew milionovej. :grinning: bych si občas odskočila učit.
11. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pádím se chystat nebo tam budou děti stát s rodiči a potom mě ukamenují. :wink: krásný den všem superženám
11. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky razim nakoupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaleilah teda tak to amš čo robit a budeš ju eše hlidat ked porodiš?Vietnamske detičky su krasne tiež t jedna chodi je taka zlatunka
tak som dostala pochavlu za květakove placky :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívky, mrkněte se na tyto stránky: http://www.pojdte-dal.cz/
Je to takový ucelený systém, jak zvládnout domácnost a nezešílet. Pomalu, po krůčcích. Já jsem se zatím nechytla, ale chystám se na to ;o))
11. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej mne sa paci celkom ten antiodkladaci den :grinning: to by mne bodlo, lebo ja vsetko odkladam :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak superžínky, dnes mi to jde suprově levou zadní, kluk je dnes spinkací, to se mi to pěkně zvládá :grinning: :grinning: :grinning: Jo kdyby to tak šlo pořád :wink:
11. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to je bozi odkaz, jdu procitat :grinning:
11. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem se vrátila z nákupu a jsem grogy. Doufám že mi děti usnou, protože já jsem totálně grogy a hodinovej spánek by bodnul :wink: no přinejhorším to jistí palička na maso :confused: :astonished: :sweat_smile: :grinning: Dneska si teda moc superženovsky nepřipadám, mám šílenej hlad tak jim šunku přímo z papíru, rohlíky taky...na co špinit talíře, ještě bych je musela dávat do m(p)yčky :grinning:
11. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
maji zkusila jsem to stěma palačinka, ale brutálně se mi to připeklo :grinning: :sunglasses: kolik toho oleje? :grinning: půl flašky?
11. zář 2009 ve 13:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těma palačinkama....oprava :grinning:
11. zář 2009 ve 14:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
suki,my dáváme taky olej rovnou do těsta, ale asi záleží co máš za ánev, teflonku? já dávám tak půl hrnku když dělám těsto z litru mouky
11. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem dala víc jak dvě polévkové lžíce na půl litru mlíka a připeklo se to, ale je pravda, že pánev teflonka je už v hrozným stavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 14:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nevadí, i tak to bylo dobrý, pěkně s čokoládkou, mňam :slight_smile: :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 14:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, se tu vykecávám a ani jsem si nevšimla že děti SPÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda ale tak to jsem je fakt musela utahat,páč jsme doma od 13.45 :grinning: :grinning: :grinning: tak nikdo nemluvit, pšššššt ať můžu chrnět :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :pensive:
11. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
suki, tak to me mrzi, pravda ze mam taky teflonku, ale novou :grinning: no ja delam z pul litru mlika a davam vrchovatou lzici oleje, vic ne..

jinak damy, udelala jsem hrdinsky cin!!! dnes jsem si vzala na paskal umyvadlo v koupelne!!! ted se leskne tak, ze si budeme myt ruce ve vane asi aby se zas neumazalo :grinning: a rozsroubovala jsem aj odtok a vycistila a vsechno vsecicko vydrhla do vysokeho lesku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jestli si toho nikdo nevsimne budu pekne nasr... :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne, jsem vyhajaná a jdu péct :stuck_out_tongue_closed_eyes: maja to jsi šikulka :grinning: na umyvadla a koupelny mám super čistič z DM, to se leští samo :grinning:
11. zář 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, ja jsem to drhla citronem se soli a prelestila okenou :grinning: no uz se tesim az se vrhnu na vanu, ta taky stoji za to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: peču a nic nestíhám, místo kuchyně mám bojiště opatlaný od těsta :rolling_eyes: vzala jsem si špatnou mísu tak je všechno opatlaný jak to stříkalo když jsem to šlehala :rolling_eyes: jsem fakt naštvaná a už mě to neba. :angry: neobjevila jsem tu hnesnějšího smajla než jsou tyhle, páč se mračim jak bouřkovej mrak :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :grinning:
11. zář 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo, i to se superzene muze stat :grinning:
ja se tak tesim az brouk vecer usne, manza je pryc, tak si rozdelam susenky, budu koukat na nejakej strasne sladkej romantickej film a taaaak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny. Taky jsem dnes chtěla být za superženu a udělam manžovi na dort marcipánové růže. Teď bych tím marcipánem mohla spáchat atentát. bo je tak tvrdý, že bych tím někoho zabila. Nejradši sebe, že jsem se na to nevyprdla. :angry:
11. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, ale vypada to aspon hezky? to je taky dulezity! no tak mate krasnej a urcite vybornej dort a ruzicky date bokem, vsak se svet nezbori :grinning:
11. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
na radu sestřenky cukrářky jsem TO nastrouhala a rozmíchala s vodou a té vody jsem asi dala hodně, teď je to jako polívka, asi se picnu. :sweat_smile:
11. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak mně napadlo, já asi superžena jsem, před asi rokem se mi povedlo zamknout nastartované auto. A klíčky byly samozřejmě uvnitř. Měly jste vidět ten tanec manži kolem auta, trval asi hodinu, auto hrčelo na celou ulici, sousedi v oknech, no zábava. Ještě jsem neslyšela o nikom, komu se tohle povedlo. :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, taky se tady patlám s pečením jak blbec, srazil se mi krém tak znva rozšlehat nad párou..no už jsem vyloženě nas...
11. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaleilah, to je radost, péct o půl deváte večer, co? :wink:
11. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy jste superženy :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co ty siss? :grinning:
11. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob: já se umím hezky nalíčit :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek