Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak se vám v Líbeznicích žije?

verushe_
16. dub 2018

Dobrý den, je tady někdo kdo zvažuje byt v Líbeznicích popř. již v Líbeznicích bydlí? Zvažujeme koupi bytu a předem bych se ráda dozvěděla jak se Vám tam žije, popř.zvažujete koupi bytu v projektu Terasy Líbeznice?

berenika39
16. dub 2018

Jsme kousek od Líbeznic. Za mě super. Konkrétně obec líbeznice žije - jsou tam peníze a je to v obci vidět. Funfuje tam všechno od školy, přes obchody, úřad, Kožíšek a jeho divadlo🙂))))), zahradnictví, kam jezdím ráda a často, masáže thajek, sportoviště. Do Prahy je dobrý dojezd, teplická bývá ve špičce plná a jede to pomalu, ale jede. Blízko Labe , procházky, vyjíždky na kole, blízko jsou větší Neratovice a Mělník. Nikam bych se jinam nestěhovala, jsme tu tři roky a pohoda...vedle Březiněves, kde je sportovní vyžití, super fotbalový areál, koupaliště, tenis, nohejbal. .

kjp
17. dub 2018

Žijeme tu sedm let a souhlasím s berenika39...

kassandra1
17. dub 2018

@verushe_ Je to placka, bez zeleně, asi bych se poohlédla jinde.

verushe_
autor
17. dub 2018

A
@kjp můžu se zeptat jak berete ulici Mělnickou, jestli je ta doprava po ní únosná nebo je pořád frekventovaná?

mamamtbo
17. dub 2018

My tam bydleli podnajmu v radovkach smerem k Boranovicim..No, bez deti asi ok, ale s detma moc nevim, neda se tam nikam moc jit, je tam velkej provoz a celkove mi to pripada moc blizko Phy..Poohledla byh se treba okoli Odolene Vody😉

kjp
17. dub 2018

@verushe_ provoz tam pořád je,to je pravda.Co funguje obchvat,dá se to snést...

zuzineckah
17. dub 2018

@verushe_ provoz obrovský téměř pořád, ráno/odpoledne nepomáhá ani obchvat. Bydlíme kousek, ne přímo v Lib, ale když jsme vybírali dům, tak nás odradila právě ta doprava (bude zcela určitě ještě horší, staví se pořad, i všude v okolí) a není tam vlaková zastávka, což je obrovská skoda, protože je to v rámci PID. Jinak bezkonkurenční zahradnictví, dobra škola, školky, běžná občanská vybavenost... záleží, co od toho čekáš.

verushe_
autor
18. dub 2018

ta doprava nás právě také děsí ☹ a co pro děti ?koukali jsme že jsou tam hřiště, ale tím to asi končí že? Stěhovali bychom se s 3 letou dcerou

bassetlady
18. dub 2018

My jsme vesnici o vesnici vedle ( Bašť) a nemůžu si stěžovat. Doprava - manžel jezdí autem na Florenc a pokud není nějaký extra průšvih, tak mu to trvá stejně jako když jsme bydleli v Modřanech. A busem to je 25 minut na Ládví- což je pohoda. Jen nám tu chybí pořádný kus lesa na procházky s hafinama.

bassetlady
18. dub 2018

@kjp vtírnu se s dotazem. Čekáme v srpnu 1.prcka, jak je to v Líbeznicích s pediatry? Je to v pohodě nebo mám raději zkoušet pražské? Díky

kjp
18. dub 2018

@bassetlady Chodíme k místní paní doktorce.Jsem s ní spokojená,je i moc příjemná.Vzala nás bez problémů...

kjp
18. dub 2018

@verushe_ No tak je tu hřiště,nová sportovní hala,kde jsou sportovní kroužky,pak nějaké centrum pro maminky s dětmi,nová školka...vedle v Měšicích to samé + plus plavání pro děti...myslím,že tu děti nestrádají...já mám tedy teprve roční,tak zatím osobní zkušenost nemám...

Sem začni psát odpověď...

Odešli