• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak uchovat mošt?

9. října 2011 
ahoj holky dnes mi tchán donesl mošt-tu vymačkanou štávu z jablíček,že to mám uskladnit!jak na to...děkuji
8. říj 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skoro jsem se lekla, že jsem tam ten dotaz vložila já a nevím o tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: řešila jsem totiž ráno ten samý problém :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže jsem to vyřešila tak, jak radí internet :wink: Jelikož nemám prostor v mražáku - tak bych to řešila v prvé řadě mít jej, tak jsem šťávu vložila do hrnce a zahřála na 80 stupňů - teploměr nemám, tak se mě neptej, jak jsem to poznala :grinning: Prostě těsně než se to začlo zdvihat k varu :wink: A pak nalívat do pořádně vymytých PETlahví a uzavřít čístými víčky napevno. Pak položit a nechat vleže - takto i uskladnit, aby mošt byl i ve víčku :slight_smile: Např. ve spíži nebo v komoře :slight_smile:
Takto prý vydrží i půl roku, na to jsem hodně zvědavá, ale našla jsem X takových rad a dost názorů to potvrzuje :wink: Tak to vyzkoušej :slight_smile: Já už mám hotovo :dizzy_face:
8. říj 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pokud máš prostor, tak zmrazit. Po rozmrazení je moštík pořád chutný jako čerstvý. :wink:
9. říj 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky doporučuji zamrazit, máme to vyzkoušené a rozmrazený mošt je jako čerstvý:slight_smile: Taky jsme ho kdysi zavařovali, ale to není ono.
9. říj 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek