Jak vám voní vaše děti?

j.a.n.u.s.
15. říj 2008

Me Elishka voni jako klokanky...ty bonbony zelene...takovou neznou svoji vuni...nadhera 😵 😵 😵

ina.b
15. říj 2008

Naše voní tak krásně... miminkovsky... 😉

agnny
15. říj 2008

tak to je hezký, náš malej taky krásně voní ale pojmenovat to nedokážu 🙂

lukynek
15. říj 2008

😅 😅 Nám Lukášek voní pořád jako miminko 🙂 🙂

j.a.n.u.s.
autor
15. říj 2008

no jo , ale jak voni miminko...fakt to nejde k necemu prirovnat?

nikka.vo
15. říj 2008

já jsem si ňuňala o víkendu mojí nalilinkatou neteř a voněla uplně stejně jako Dominik když byl miminko...no a řekla bych že je to Lovelou, v který většina maminek pere 😅 Teď taky voní, ale jinak. Popsat to nedokážu, ale jsem asi úchyl - jemu voní i z pusinky 😅 😵

nikka.vo
15. říj 2008

malilinkatou tam mělo být 😉

j.a.n.u.s.
autor
15. říj 2008

nikka.uchyl nejsi, El taky voni z pusinky...kde ta vune z ni "leze" nejvice tak to je hlavicka...vlasky. I jak byla miminko malinky, tak taky...klokanky! Ted taky ...klokanky 🙂 🙂 🙂

nikka.vo
15. říj 2008

klokanky jsou mentolový, ne? 😅

vojtisek2007
15. říj 2008

tak mě eliška voní "čistotou" - takovou tou miminkovskou a taky nejvíc na hlavičce, a jak můžu "očuchávám" všechny miminka 😀

janicckka
15. říj 2008

ano také pořád čuchám k malej ale myslím že to podruhém roce mizí 🙄

nursik
15. říj 2008

Voní krásně, když se pokadí, už to tak romantický není 😀

kristi
15. říj 2008

nase voni, jako holka.....

johanda
15. říj 2008

naše voní na hlavičce jako karamel, pusinka ji voní po fialkách a tělíčko po mlíčku. Jo a a nožičky jako čerstvé housky. Je to k sežrání 😵

nikka.vo
15. říj 2008

No tak nožičky Dominika, to je kentus 😅 😀 , ty mu smrděj od mala octem, když se spotí a jelikož je potivej, tak mu čmuděj imrvére 😅

kubaka
15. říj 2008

Našemu voní vlásky větrem, nožičky zpoceninou, která je nezaměnitelná a ráda ji čuchám - jsem 😀 fetišistka. V podbřišku a pindík mu voní po voňavých pamperskách - přiznám se, líbám ho někdy i tam. On se děsně tlemí 😉

sylvar
15. říj 2008

naše Sofi voní po Nivee, umývala jsem ji v ní jako malé miminečko a voní stále stejně 😵 hlavička, ručička, nožička 😵

alcatko.j
15. říj 2008

Jezis, to je pekny tema 😅 😵 😵
jdu si k neli cuvhnout, at si tu vuni pripomenu 😅

kacka79
15. říj 2008

Filípkovi voní nejvíc vlásky a krčíík... to je taková medová vůně 😵 a kubaka taky mu pusinkuju pindíka

binki
15. říj 2008

jako láska v té nejjemnější podobě

j.a.n.u.s.
autor
16. říj 2008

binki...hezky prirovnani!

El pindika nema...ale nemuzu se nabazit jeji prdelky! 😀 ...nemate chut se nekdy tak zakousnout?

kubaka
16. říj 2008

j.a.n.u.s - mám chu´t se zakousnout - taky to jemně dělám. Prýdlku má akorát do dlaně - pevnou měkkou- je takový svalnatý. Když řádíme na posteli před koupáním, ocucávám ho celého 😀 To dětské tělíčko je k sežrání. Až se někdy zalykám štěstím a něhou. Mrňousovi se to mazlení děsně líbí... 😅 Zrovna te´d ráno jsem si říkala, že si to maličké tělíčko musím užít a vrýt do paměti, za pár let se přede mnou začne stydět a za dalších pár let mu bude prdýlku ocucávat už nějaká holka 😵

andulkaavetrelec
16. říj 2008

holky, a kdy přestane děťátko takhle vonět???

j.a.n.u.s.
autor
17. říj 2008

pry kolem druheho veku, ale to nemuzu posoudit...

Ale ja jako dite si pamatuji vuni sve maminky...a to mi bylo tak kolem 5-6let...vonela jako Flowers by Kenzo...ale to byla jeji osobni vune...nepouzivala parfemy, ani vonave mydla...proste vonela maminkou! 🙂

nikka.vo
17. říj 2008

Jsem dneska pusinkovala Dominika a jemu voní z pusinky kinder čokoláda 😅 😕 😀 , fakt nefalšovaná. Voňavec můj 😵 😵 😵 až na ty nožičky 😅

nasesara
18. říj 2008

Krásné voňavé téma 🙂
Já ze Sárinky cítím vůni heřmánku a taky Lipo,ty bonbónky. 😅

markeeta
18. říj 2008

Nataška krásně voní, mě voní i když se pokaká a krásně ji voní z pusinky. Prostě to je moje zlatíčko nejmilovanějí. Vůni identifikovat nedokážu.