• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak vznikly vaše přezdívky tady na MK?

15. února 2012 
moje je povodne zdrobnelina od bambucha /bambuch-decko/ ale to by malo byt bambuško,tak hovorim niekedy malemu. no uznajte, davat si do nicku mekcen je blbost. a nakoniec som tu za nieco od bambusu :grinning: ale uz mi tu vymysleli aj pekne skratky ako bam a bambu :slight_smile:
25. čer 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám přezdívku od přítelový matky- jesdou řekla o mě že jsem pipinka a už mi to zůstalo. :wink:
25. čer 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem nikdy nemela na vymysleni prezdivek a nicku hlavu :unamused: .
25. čer 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvního syna jsem porodila v roce 2004 a od té doby jsem máma. Martin bylo moc :grinning:
25. čer 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si dala prvy nick co ma napadol...kedze milujem skoricu preto skorica a mala..to netusiim
26. čer 2008 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mne tak vravel iba jeden clovek na svete.Moj dobry priatel Marko.Vlastne mi tak vravi dodnes!Vymyslel mi to pred asi 10 rokmi...Povedal mi,ze je to z jednej ruskej rozpravky o nejakom peknom dievcatku...A kedze Aleniek tu je dost,Alionuška som tu sama-jedina! :grinning: .. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mám prvé písmená priezvyska za slobodna, takže rozhodne nie som vrah, ako mi tu veľakrát píšu :grinning:
26. čer 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna volala takto mama odmalicka,lebo to v madarcine znamena vevericka,a asi som bola dobre sidlo. A samozrejme teraz som tiey.cau kocky
26. čer 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahokky :slight_smile:
ja som 3x mamina a som z trencina tak preto maminkatn je to take obycajne ale som si na to
uz zvykla a je to ako moje druhe meno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som chcela byt povodne horalka, kedže sa citim povolana na tento nick- pochadzam z kraja obklopeneho krasnymi horami, ale niekto mi ho uz obsadil- tusim nejaka blavacka- pche.:slight_smile: takze tvrdohlavo som sa nechcela vzdat tohtto niku a tak som si pridala este jedno l a bolo. A je to aj slovna hracka- lebo milujem dobosku horalku:slight_smile:
26. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam od svojho znamenia,som lev,tak leva :wink:
26. srp 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tal u mě je to jméno jedné z koček naší babičky, jelikož vše co mě napadlo je obsazený až mě po návštěvě u našich napadla feryna :grinning: a ta tu díky bohu nebyla :grinning:
26. srp 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne prezyvku vymyslel brat ked sme boli male deti a on nevedel rozpravat tak ma zacal volat ganga a z toho vznikla gangulienka obcas ma tak este aj dnes doma volaju :slight_smile:
26. srp 2008 ve 22:51  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja zase milujem čokoládovú tyčinku Tribitka..... :grinning:
26. srp 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vymyslel mi ju moj priatel a teraz uz manzel. je to skratka od kapybary a este milujem dzusy capy :grinning:
27. srp 2008 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja ma zacala volat mala dcerka mojej kamaratky a potom ma tak uz zacali volat vsetci, a nejako mi to prischlo, uz roky :wink: tie cisla su datumom mojho narodenia (1.10.) :sweat_smile:
27. srp 2008 v 01:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdysi jse se nekam potrebovala zaregistrovat a nic me nanapadalo, pak jsem kukla do kabelky a mela jsem tam nekolik krabicek tic tac....uz mi to zustalo :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
protoze porad poletuju nekde po svete :grinning:
27. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja použila přítelovu přezdívku, protože v tom jedem spolu :wink: tak aby mu to nebylo líto :grinning:
27. srp 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som Katka, ale tých tu jeeeeee, habadeeeej. Spomenula som si, že keď som si vybrala definitívne svoje svadobné šaty, tak majiteľka salónu (nadšená, že má kšeft v kapse :sunglasses: ) takým srandovným hlasom skríkla:
"A predstavte si, tie šaty sa volajú ako vy: Katja!!!" A 78 je rok mojej výroby :slight_smile:
27. srp 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to vymyslel este na strednej skole spoluziak, a odvodil to z mojho mena Marcela, ako na to dosiel a preco som nikdy nepatrala, ale volaju ma tak dnes uz vsetci :wink:
27. srp 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se taky pochlubím... :grinning:
jmenuji se Vendula a od toho vendulka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , naštěstí to bylo volné, když jsem se tu registrovala :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som ivana a ked som bola mala som si hovorila inana - odvtedy inika = ivika a ini = ivi :slight_smile:
27. srp 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanybany-kavárnička, hospůdka či co někde v uličce v Praze....a bylo tam hezky :wink:
28. srp 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jsem taková sušenka a taky někdy a v něčem trochu mimoňka, takže miňonka a 24tého jsem se narodila... :slight_smile:
jinak je to fakt zajímavý si přečíst myšlenkový pochody při vzniku nicku :slight_smile:
28. srp 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mojA podla mojho mena a mena mojho syna cize miskin adamko :slight_smile: :grinning:
28. srp 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja podla otrivinu spreju do nosa mala som strasnu nadchu a stal mi pri pocitaci a ja som sa sem rovno zaregistrovala pod jeho menom a dala som si k tomu svoje meno :grinning:
28. srp 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
otrivin, ale to uz si pisala na predchadzajucej strane :grinning:
28. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambusko :grinning:
28. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuj uz som tu strasne davno nebola tak uz mam v tom hokej kde som co pisala :grinning:
28. srp 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek