Jak zabalit peníze jako dárek?

mikca
7. zář 2007

ahoj holky, mám prosbu, nemáte některá tip na to, jak originálně zabalit peníze jako dárek. Dostali jsme pozvání na svatbu a novomanželé si přejí peníze....
děkuji předem za inspiraci 🙂

zabka_l.
20. říj 2009

Ahojky, všimla jsem si tohohle tématu a musím se s váma podělit o to, jaký my dostali originální dárek ke svatbě.
Od našich kamarádů jsme dostali koš plný vlašských ořechů se vzkazem, že 13 z nich je výherních. Nevím, jak ty bankovky do oříšků nacpali, ale nebylo to na první pohled vůbec poznat. (když jsme na to přišli, tak maličko už jo), ale myslím, že skvělý nápad. 😉

niki2
20. říj 2009

Zabko, to mne zaujalo. Jak to tedy bylo, ze orisek vydlabali, vlozili bankovku a zase zalepili? A ostatni byly plne?

jaspina
21. říj 2009

My jsme loni kamarádce ke svatbě chtěli dát peníze, ale taky jsme je nechtěli jen dát do obálky.. Tak jsme se domluvily v květinářství a zanesli jim 1000 Kč v papírových padesátikorunách a oni z každé udělali takový kornoutek a přichytili nějakýma drátkama mezi kytici růží (těch drobných - ale můžou být jakékoli kytky) Vypadalo to mezitím jak lístky a hlavně si pak pamatovali, co od nás dostali - protože ty práníčka se penězma se dají na hromadu - peníze se vybrali ještě než četli přání a pak vůbec nevěděli co bylo od koho.. A ta kytka byla fakt krásná - jak svatební 🙂

sexbomb
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sexbomb
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hadriena
25. čer 2014

V srpnu jdeme na svatbu tak za tipy díky. @zabka_l Ty vlašské ořechy jsou super nápad.

My před rokem nasypali pětikoruny do námi ručně namalované čajové konvičky (ženich chodívá rád čajovny) a doplnili o čajové sáčky, kdy na konce sáčků jsme dali naše jmenovky. Viz příloha.

Teď mne napadlo dát živou slípku s vajíčky (je to takový ten alternativní s přírodou spjatý pár), kdy do vyfouklých a namalovaných vajíček bychom prostrkaly ty bankovky.

Našla by na wiki vytvořit nějaká stránka, kde by se tyto nápady sdružili pod jedno téma? Na beremese, mojasvadba.sk i zde už je bambilión tipů. Nějak jsem líná to vše prolustrovávat.