• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte stresy ze školy, státnic, práce?

30. května 2008 
Ahoj Holky,

napadlo mě založit tohle téma, protože je zrovna aktuální. Jak zvládáte stres, co Vám pomáhá v krizovém období, kdy se vše na Vás valí?
28. kvě 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, proste si reknu, ze to nejak dopadne a hlavne se kvuli tomu nezacnu stresovat pac na svete jsou horsi veci nez zkousky. Za tyden me ceka velka zkouska z pruvodcovstvi, tak se sem chodim odreagovat :grinning:
28. kvě 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to se máš, že ti to pomáhá. Já mám pořád pocit, že se nestihnu naučit, je toho nějak moc a času málo, příští týden dělám státnice, do toho péče o dcerku a práce
28. kvě 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mimiska teda jeste nemam, ale pracuju a taky se mi zda ze nic nestiham, jaky obor studujes?
28. kvě 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sportovní a volnočasový pedagog, takže je toho dost, co mám umět. Jakou práci děláš?
28. kvě 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já za týden v pátek dělám zkoušky na autoškolu. Nestresuju se a před zkouškou si dám čokoládu :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aojky, tak já momentálně pracuji na diplomce a do měsíce musím odevzdat. Ktomu taky pracuji a už se pomalu z toho hroutím. :frowning2:
28. kvě 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mne pomaha a dodava silu, kdyz se na me Pata usmeje, nebo jde za mnou, da mi pusu...to mi strasne moc pomaha v kazdy stresovy situaci. :slight_smile:
28. kvě 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kajulo, to je pravda mě naše sluníčko Vanesska, taky moc pomáhá, už aby to bylo za námi a já mohla být jen s ní
28. kvě 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně děcka se zvládáním stresů pomohly. "Standardní" stresy jako státnice apod jsem si odbyla jako bezdětná a zdálo se mi, že to bude trapas, ostuda, prostě zoufalství. Pak přišly děcka a obhajoby grantů a různých podobných věcí, na kterých si člověk může trhnout mnohem větší ostudu než před státnicovou komisí a já jsem si uvědomila, že prďolové mě drží před panikou a hroucením se. :slight_smile: Při pohledu na ty vážené profesory a docenty si vždycky řeknu - chlapi, kdybyste se měli starat o 2 malochy a ještě vědecky pracovat, tak se z toho po.erete. :grinning: A jsem v (relativním) klidu
28. kvě 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja zítra dělam testy taky z autoškoly ale to stres nemam žadny ale v patek mě čekají jízdy a to ten stres budu mít pořadnej a vubec nevím jak to zvladnu doufam že se tam nezhroutím :grinning: mám fakt hrozny strach a hlavně budu mít šílemou trému
28. kvě 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petiku, pokud máš dobrého učitele a ten kdo bude vzadu nebude rýpat bude to v pohodě. Já když sem dělala jízdy, tak jsem si vzala košily, podotýkám ne schválně a ten vzadu mi pořád koukal do výstřihu a to nemám žádný velký prsa, já byla tak nervozní, tohle zrovna nesnáším, ale je zase pravda, že přehlížel drobné chyby.

Mě čeká v pátek státnice z dramatické výchovy, v úterý obhajoba a příští úterý státnice ze 7 předmětů a pomalu se zacinam hroutit
29. kvě 2008 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dobrou radu na trému před zkouškou. Ráni si dát homeoptaický lél gelsemium sempervirens 30CH (5 kuliček) a těsně před zkouškou stejný lék ale v ředění 9CH, fakt to moc pomáhá! Předtím jsem měla vždycky ze stresu průjem, hrozný třes a u zkoušky mi třeba polovina informací prostě vypadla z hlavy, ale toto fakt pomáhá!!!!
29. kvě 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já zatím recept nenašla - až s úspěšně úspěšně zvládnutou zkouškou ze mě nervy spadnou. Jsem zkrátka nervák. :wink:
V úterý jsem dodělala poslední část státnic, tak už snad ze školy mít nervy nebudu. Ale však já si něco jiného najdu. Třeba zaměstnání. Právě se chystám dát výpověď a nervy z toho teda mám.
Nejvíc mi asi pomáhá si s někým, kdo je ve stejné situaci zanadávat a navzájem se povzbudit. Jinak nevím.
Všem přeji pevné nervy. :slight_smile:
29. kvě 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera jsem psala že z testu žadné nervy nemám ,ale opak je pravdou asi tak pul hodiny před testem to na mě přišlo :grinning: (bolesti břícha atd...) však to znáte

A zítra rano dělam skoušky z jízd a to už mám stres ted je to maras .
unka7 tak to si měla teda dobré :grinning: a mě stačila matura a to mi bylo 20 let jak jsem ji dělala a statnice bych asi nedala a ještě třeba z dítětem .Tak to klobouk dolu že to tak zvládáš a přejí ti aby jsi dopadla co nejlíp :wink:
29. kvě 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla vždycky takový nervák, že jsem byla schoná tři dny před zkouškou nic nejíst, fakt jsem to neuměla do sebe narvat a pak jsem den před ní zvracela (nechápu co), průjem,...
Takže jsem to nakonec vyřešila Lexaurinem! po něm už to bylo v pohodě a zvládla jsem na ty zkoušky i dojít :grinning:
30. kvě 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barik ta homeopatika to není špatný nápad :grinning: Čeká mě ještě atestace, takže to určitě vyzkouším
30. kvě 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně kupodivu pomohlo proti státnicovým stresům těhotenství. První státnici jsem dělala ve 12tt a druhou ve 32tt. Díky tomu jsem se fakt stresovala o poznání míň. No a taky mi pomohlo říkat si, že někomu to dát musí a tak proč ne zrovna mně :grinning:

No a pak taky ta čokoška a spousta zmrzliny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
7. srp 2014 v 18:26 • alenamalenam
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Uživatelka tu dělá skrytou neférovou reklamu. ”
8. srp 2014 ve 20:37 • alenamalenam
Tvůj příspěvek