• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké máte politické názory? Volíte či nikoli?

23. ledna 2011 
29. pro 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě návrh: Ferda Mravenec...ministr práce a sociálních věcí...ještě k jednání :wink:
29. pro 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš Červený traktůrek , resp.jeho řidič bude zastupovat levici. (s názory svého syna se nestotožňuji).
29. pro 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A loupežník Rumcajs by se hodil na Ministerstvo obrany.
29. pro 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vy jste to tu dobře rozjely :grinning: Kdo je to tak gabrianka? :astonished: Každopáně navrhuji Hello Kitty na MŠMT.
29. pro 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ministr obrany kung-fu panda :grinning:
29. pro 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám funkci pro Pata a Mata.
29. pro 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Burák ministr dopravy :grinning: :grinning:
29. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 ministři práce? :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Ferdovi by zustali ty sociální věci :wink: :grinning:
29. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 Pat a Mat jednoznačně ministři bez portfeje - nápadů spoustu, ale naštěstí by je nemohli realizovat :grinning: Já zas tyhle figurky nesnáším - mám husinu, když na to malej kouká.
29. pro 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina kung fu Panda :grinning: , jo, to sedí
Pocahontas by mohla mít životní prostředí
A z Madagaskaru žirafa Melman by mohla sedět v roli zástupce vládních kverulantů a chronických nespokojenců -
29. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě doprava, zdravotnictví a školství. Myslím, že by naše vláda rozhodně získala důvěru, a na světě by bylo krásně:slight_smile:)))

(...nás asi brzo zamknou....tak rychle, at nemáme volný resort :grinning: :grinning: :grinning: ).
29. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 Snad mají admini taky smysl pro humor a třeba přidají nějakej návrh :grinning:
29. pro 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina určitě. podstata je, že se nekonala plánovaná hádka pravice versus levice a diskuse nikoho zbytečně nevytočila.

Školství - navrhuju Pana Tau, ten může všechno, jen zatuká na buřinku, tam je toho potřeba změnit moooc a mooooc a je to pro naše děti :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dovoluji si připomenout, že zatím nemáme žádný návrh na post nejvyšší a nejdůležitější...na prezidenta :wink:
Předkládejte prosím...výhradně :wink: ...seriozní a vážné kandidáty...protože tady končí včechna sranda!!!

Přímá volba pak proběhne 31.12.2010 ve 23:35 :grinning: :grinning:

:wink:
29. pro 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak za sebe navrhuje Anče...je načase, aby tento post obsadila konečně žena :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martimarti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdo jako tou dobou bude u netu??? to je lepší 1.1. 2011 v 7.00.
Aha. Možná v tom je úmysl, aby vyhrál tebou navržený kandidát, páč se tu nesejdeme a ty si ho odhlasuješ.
Tak kdooo too jeeee?
29. pro 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
na prezidenta volím šmudlu z trpaslíků :grinning: :grinning: :grinning: nebo taťku šmoulu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
za prezidenta jednoznačně Kašpárka!
29. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No...můžeme to eventelně posunout o pár hodin :unamused: ...ale už v poledne na Nový rok má prezident svůj projev... :grinning:
Dopoledne Novoroční koncert vídeňských filharmoniků a v poledne projev nejvyššího...a přes to vlak nejede. S vídeňskou filharmonií asi nehneme, ale toho prezidenta si prostě zvolit musíme :slight_smile:

Jinak Bereniko :grinning: :grinning: v 7 hod na Nový rok...taky dobrý termín...hlavně to probůh dej vědět Gabriance, ať to holka nezmešká...je to koneckonců její téma, že?
29. pro 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taťka šmoula mě taky napadl, ale nebyla by špatná Sněhurka... Má kolem sebe spoustu poradců :grinning:
29. pro 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
když už jsme tu babinec, tak by to chtělo babu, mě lákaj ty kouzlící bytosti, jako že by to šlo všechno předělat k lepšímu snáz a rychleji. Prostě Arabela se svým prstenem....
29. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak milé osazenstvo...obávám se, že sem na Silvestra přeci jen občas nakouknu, všichni marodíme :frowning2: :frowning2: ...pardon, mimo téma :grinning: Takže si to klidně odhlasuju a to Anče si zvolím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martimarti sem tě prokoukla....ale víš co, samozřejmě přeju at se brzo uzdravíte, klidně si to Anče zvol...:slight_smile:))
29. pro 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prezidentka bude Anče - smírná bytost, hledající mír napříč politických spektrem - abychom se vyjadřovali správně ve floskulích.
doprava, zdravotnictví a školství - kurnííík.
Zdravotnictví navrhujki Polámaný mraveneček -není nad osobní zkušenost, byl by určitě empatický.
Ale doprava jednoznačně Mašinka Tomáááááš
30. pro 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kubaka A co školství Mach a Šebestová? To byli takoví šprti :slight_smile:
30. pro 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak já nevolím,protože at je tam kdo je tam,každý hrabe jen do své kapsy,každému jde jen o sebe. Před volbama toho vždycky naslibují a po volbách vše zruší. A to že berou nejvíce maminkám s dětma je úplně hnus!!! Náš stát je hnusný,nesnáším to tady.
23. led 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek