Jakou barvu vidíte vy? A jakou vaše dítě?

teerka
27. únor 2015

krásný večer, já na obrázku jasně vidím bílo-zlatou a můj 4 letý syn modro-černou. Stojí to za pokus, ať na to zkusí mrknout i děti, to mě zajímá víc, jak dospělí, na dospěláky tam je anketa. A tady je odkaz na barvu těch šatů
http://www.novinky.cz/koktejl/362914-svet-resi-...

leonka24
27. únor 2015

bílo-zlatá 😀

lrg
27. únor 2015

@teerka tak to je velkej úlet 😀 Já jsem viděla zlaté a ukazuju to manželovi, jakože koukej, co je to zase za blbost a on samozřejmě viděl černé.......... 🙂

betelgeuzz
27. únor 2015

já bílo-zlaté, manžel modročerné 🙂

mandala
27. únor 2015

Bílo - zlatá, dcera to vidí stejně, já teda tu modrou a černou nevidím ani náznakem. 😀

guinea
27. únor 2015

Bílo-zlatá! 😀

lenkavd
27. únor 2015

Já tedy modro-černé. Ukazovala jsem to schválně manželovi a ten prý něco do modra. A když jsem mu řekla, že to někdo vidí jako bílo-zlaté, tak na mne koukal jako na debila, že jsem se asi úplně zbláznila 😅 😀

tonna
27. únor 2015

modro-černé 🙂

guinea
27. únor 2015

@lenkavd To je fakt záhada. Já je prostě vidím naprosto jednoznačně bílo-zlaté.

sarkaa
27. únor 2015

Já i kluci bílo-zlaté, ale manžel černo-fialové 😀 A už chci konečně vědět jak je to možné 😀

lenkavd
27. únor 2015

@guinea je to zvláštní. Asi nějaký optický klam v mozku. Já za sebe taky nechápu, jak v tom může někdo vidět bílo-zlatou, ale asi jo no 😅

mimi1004
27. únor 2015

Bílozlaté 🙂

laurajohana
27. únor 2015

modro-černé.. 😉

dolfino
27. únor 2015

bílo-zlaté 😀

kajovaevicka
27. únor 2015

já vidím světle modré a zlaté (nebo spíš bronzové) proužky

sarriku
27. únor 2015

já vidím světle modro-zlaté, ale když se dívám napravo od šatů, tak ta "světle modrá" je docela tmavší 😀 lol

miaproch
27. únor 2015

modro - černé, jedna dcera též, druhá bílo - zlaté

pajuska87
27. únor 2015

Já vidím bílo-zlaté 🙂

evule1982
27. únor 2015

Podle mě to není v tom, že jeden člověk je vidí tak a druhý zas jinak, ale myslím, že jde o to na jaké barvy se předtím díváte. Já když jsem otevřela ten článek, tak jsem je viděla bílo-zlaté a poté, co jsem sjela dolů, kde jsou vyfoceny jasně jako modro-černé a pak se znovu podívala na první fotku, tak už je na všech obrázcích vidím jako modro-černé a bílá se zlatou někam zmizela. Ale je to fakt zajímavý 😉

ladyhacek
27. únor 2015

za mě bílo-zlaté 😉

kajovaevicka
27. únor 2015

Zkuste přimhouřit oči, já pak jasně vidím tmavěmodrou a černou😀

luciebx
27. únor 2015

ja vidim modro cerne muz bilo zlate 😀 😀 😀

loafeer
27. únor 2015

mně to přijde strašně zvláštní...Mně třeba modro černé nepřijdou jako ani ze srandy...za mě BÍLO-ZLATÉ. Děcko barvy neumí, tak se otpám manžela...:o)

majkoz
27. únor 2015

No to je věc, já samozřejmě vidím taky bílo-zlaté!! Hned ráno to prubnu na synech...ale..zkoušely jste hodně zamhouřit oči? Když jsem to udělala, tak byly fakt modrý!!

petulka_zdenda
27. únor 2015

já bílo zlaté a manžel modro černé a tuká si na čelo , že jsem se zbláznila ,když mu tvrdím ,že jsou bílo zlaté 😀

majkoz
27. únor 2015

Aha.. já nerozklikla další obrázky..tak teď v tom mám úplně guláš

teerka
autor
27. únor 2015

já ty první dvě stejné fotky vidím jednoznačně bílo-zlaté, manžel také a syn tmavě modro-černé. Tu třetí fotku s obličejem modro-černé. Měla jsem namysli jen o tu první a druhou (stejnou fotku 🙂 Ale jestli někdo vidí i tu poslední fotku bílo-zlatou, tak to už fakt nechápu.

samasa
27. únor 2015

Celá rodina bilo zlate 😉

majkoz
27. únor 2015

Tak asi je v tom opověď na to, proč maj ženský v oblibě ty zlatý cingrdlata 😉

anduska.x
27. únor 2015

Já vidím bílo-zlaté, ale když dám PC vzhůru nohama, tak modro-černé. 😕 😀

mandala
27. únor 2015

@teerka Tu třetí už vidí všichni stejně - je kvalitně vyfocená, první dvě ne. 😉