• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou hudbu mate radi?

18. května 2015 
11. bře 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.youtube.com/watch?v=YaTL6VAr2RY stare ,ale vyborne..((Duran Duran-Ordinary World.
11. bře 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.youtube.com/watch?v=ukAxvvM1GJA ((Dobry co?.Dejv ..Nothing is impossible..
11. bře 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
m+číslo: :grinning:
no,ked tam bol pri pesničke rok 1987,to už som mala 8!

aponchie-keby sa mi chcelo :grinning: a takto si aspoň klikneš :grinning: už len zo zvedavosti :grinning:
11. bře 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=R2p2VJWNYZg - All Saints - Pure shores (Plaz)
11. bře 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
briketa - take veci ani nepis :sweat_smile: :grinning: ...sa citim ako "zavistliva" pubiska :wink:...ja zboznujem uja hudobnika Marta Goreho :slight_smile:

ella - tak to ja uz som mala 11 prec... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
11. bře 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky o jakym roce se tu bavite...87??? Tak v tom roce se narodilo to nejlepsi, co tenhle svet mohlo vubec potkat...byla jsem to totiz ja. :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. bře 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajule :grinning: :grinning:...sa bavime kedy zacal Peter Nagy nosit sexy kratasky :grinning: :grinning:...a ani 76-ty nie je zly...konkretne cervenec 23-ti v poradi :grinning:
11. bře 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petr Nagy a sexy kratasky, tak koukam, ze jsem asi o hodne prisla. :grinning: Podle me se ty nejlepsi lidi rodej kveten, cerven, cervenec v cemz ten cerven je preci jenom o malicko jeste lepsi. :grinning: I kdyz ted ho zacina zastinovat Patuv kveten, to je taky krasnej mesic a nejen proto, ze se v nem narodil Pata. Valentyna z duse nesnasim, ale prvni maj lasky cas, to je takovy pekny. :sunglasses:
11. bře 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ja uz si zacinam pripadat jako tehotna, nejdriv dostanu sileny chute, kdyz se kouknu paradoxne do diskuze s nazvem diety :grinning: a pak se tady div nerozbulim, kdyz si vzpomenu, ze za dva mesice bude mit Pata prvni narozeniny...nejaky rozhazeny hormony nebo co??? :grinning:
11. bře 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcela som nájsť tú pesničku od nagy-a osud. a on tam má také kraťasy a tak smiešne tancuje,dodnes si to pamätám,ale asi nie je.

náhodou-aj august je super!narodíš sa do 30 st. horúčavy,vedľa pôrodnice kasárne a k tomu ti Rusi vyspevujú! :grinning:
11. bře 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peter Nagy je na tom spatne asi oslepne a bude muset prestat fotit ty svoje modelky :grinning:
11. bře 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chci videt Nagyho jak smesne tancuje v sexy krataskach. :sunglasses:
11. bře 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajule...to ty hormony ma budu plasit cely rok? :confused: :grinning:
a to si pis, ze si prisla o hodne :grinning:...a konkurenciu urcite nema zo slovneskych ex-spevakov duo surodenci Hečkovci :zipper_mouth: :grinning: ..ak si odvazna, vyhladaj si ich na youtube :grinning:
11. bře 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julova, to si pis, ze vyhledam. :wink: :grinning:
11. bře 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde je ten link na ty jeho kratasky??????? :grinning:
11. bře 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie je tam tá pesnička,škoda :frowning2:
11. bře 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hečkovcov som tu dávala.som sa kosila :grinning:
11. bře 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
za ten svet neviem najst P.Nagyho v krataskoch :frowning2:
11. bře 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie je to tam jul,tiež som hľadala.ale možno niekde inde sa to dá nájsť.
11. bře 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
elli - googlim, ale nist..ani na svojej stranke take stare fotky nema..asi mu to docvaklo ako vyzeral :zipper_mouth: :grinning:
11. bře 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak Nagyova písnička musí byt starší, bo já v roce 87 maturovala, a v listopadu 86 na stužkovej sme ji zpívali celá třída. Tak možná video je z roku 87
11. bře 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
môže byť.ale na svete som bola a ,,letel" Nagy,H :wink: ečkovci,Marika,D. Janda.......
pri tom videu bol rok 87,tak to bolo asi z nejakého koncertu.....
11. bře 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda som uplne prekvapena ze sa vam paci starsia hudba. tu u nas v spanielsku to su vsetci zbesneti do regetonu.dokonca aj moja mala a to ma len 5 rokov a uz speiva gasolina :grinning:
ja som skor na nieco trosku pre zdravie a trosku pre erotiku :grinning: takze sa priklanam k arabskej hudbe a brusnym tancom. Pomohli mi totiz pri bolestiach :angry: ked som dostala navstevu z ruska :grinning:
tvrdia ze to vraj pomaha aj pri porodoch, to neviem este som nedskusala lebo mala sa mi narodila pred tym ako som zacala s brusnymi tancami.
ale rada popocuvam aj nase starsie pesnicky, clovek sa aspon zasmeje pri spomienkach ake voloviny narobil :sweat_smile:
11. bře 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulka mi netvrdíme,že sa nám páči.trochu sa to zvrtlo a spomíname,čo letelo kedysi :wink:
11. bře 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=lqQv9J1vz4w
http://www.youtube.com/watch?v=ML-CE_GDxnE
toto sa mi mrte paci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked to pocujem hned by som sla niekam na dicso :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. bře 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. bře 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek