• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou hudbu mate radi?

18. května 2015 
autor
tak a ted sem na to prisla :grinning: lzi jsou jako dest ..heeeec mam vsecky jeho alba
4. dub 2008 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
...a uz zase prsi...jj, taky bych nejaky nasla. :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2008 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
kecáš apon! :grinning:
4. dub 2008 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo, ja bych ale doma vazne nasla neco na kazete...pac jsem to dostala uz ani nevim od koho k narozeninam, i kdyz to teda vubec nebylo moje prani. :grinning:
4. dub 2008 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jestli chcete, prodam...ale nepocitejte s tim, ze bude levny. :wink: :grinning:
4. dub 2008 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
kazetu? :grinning: já ji nemám na čem pustit :grinning:
4. dub 2008 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Prave, ja uz taky ne...proto vam ji klidne prodam. :grinning:
4. dub 2008 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Zrovna dneska jsem probirala igelitky s kazetama, co jsem driv poslouchala...mam tam desitky kazet s pisnickama, ktery jsem si nahravala z radia. :grinning: Si vzpominam, ze kolikrat jsem to zapomnela vypnout a mela jsem tam i kousek reklamy treba a pak jsem to nas.ana musela pretacet. :angry: :grinning:
4. dub 2008 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak to jsem taky dělala. akorát, že už to asi nemám :grinning:
4. dub 2008 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to ja jo, prave jsem dneska delala nahore poradek v tech vsech svejch kramech a ze jich je, pac ja jsem jak vetesnice a vzdycky jsem vsechno skladovala...nevis, kdy se ti to muze hodit. :grinning:
4. dub 2008 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
neeve ja mam tolik hudby i tu kterou neposloucham bys koukala :wink: studijni material :grinning:
4. dub 2008 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
fakt? a co na tom studuješ? :sweat_smile:
4. dub 2008 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no vsecko jsem muzikofil :grinning: hlavne teda texty
4. dub 2008 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
obaly? :grinning:
4. dub 2008 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja toho mam doma taky spoustu, mam to vsechno v pocitaci rozdeleno podle zanru, pac kdyz vzdycky kdyz se slavili nejaky narozeniny, tak ja jako odbornice jsem vzdycky mela na starosti hudbu. :grinning: Timpadem jsem tam mela vsechno, aby byli vsichni spokojeni. :slight_smile: Ale priznam se, ze toho hopu moc ne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2008 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to taky ja si celkem ujizdim na sountracku,singlovkach a vubec vsak se dojed podivat co toho mam :grinning:
4. dub 2008 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Aponchie, koukam jsme na tom dost podobne...taky si pripadam nebo ne, ja jsem muzikofil. :sunglasses: Musim mit porad neco pustenyho jinac nejsem ve svy kuzi a kdyz mam naladu totalne na nic, jakoze to je v posledni dobe casto, tak si proste neco pustim bud strasne smutnyho a hezky se u toho vybulim, pac me to jeste vic dostane nebo neco poradnyho u ceho zacnu zpivat, tancovat proste chovat se jako blazen, ale pak je dobre. :slight_smile:
4. dub 2008 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj presne tak kaji..a hlavne se nachazim v nekterych textech celkem casto :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2008 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
APONCHIE nemuzu stahnout audio codec, ale diky moc :frowning2:
4. dub 2008 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
To ja prave taky. :frowning2: Zrovna dneska si ale poustim porad dokola zase High hopes. Tahle pisnicka se mi proste nikdy neoposloucha, jsem do ni proste blazen. Akorat me u ni vzdycky chyta takova nalada. :frowning2:
4. dub 2008 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bez codecu to nepojede ale rano a budu ready ti nejake poslu odkazy a stahbes si tooo
4. dub 2008 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
A japak ten festak, kam teda pojedeme??? :grinning: :wink:
4. dub 2008 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
juj no kam nas auto odveze nebo vlak nebo bus co ja vim me je to jedno hlavne at je krasne,at prsi obcas at je vedro a dusno at s enam lepi saty na telo
4. dub 2008 ve 23:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pisnicka Chces me chci te..znas??
4. dub 2008 ve 23:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj Aponchie, to je skvela predstava, uz se tesim. :wink:
Myslis tu od Mnagy a Zdorp???
5. dub 2008 v 00:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj myslim sem byla na koncerte v jedne zaplivane hospode a byl to nej koncert co jsem zazila zatim
5. dub 2008 v 00:02  • Odpověz  • To se mi líbí
5. dub 2008 v 01:23  • Odpověz  • To se mi líbí
5. dub 2008 v 01:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kitty ty nespis???? :grinning: ja jsem zhava svezi a na pohodu po tom vcerejsku a dnes mam chut znova :grinning:
5. dub 2008 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
vstávat a cvičit!!!

a já jdu ještě spát :grinning:
5. dub 2008 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek