• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou hudbu mate radi?

18. května 2015 
ludkovia poznate taku hudbu ze "gregorian"?
6. dub 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stinga muzu..Maroon5 jsme mela rada ,ale nejak rychle skoncili :unamused:
6. dub 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako nic dneska jo??? :grinning:
6. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezky vecer :dizzy_face:
6. dub 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie: klobouk dolů, máš vynikající vkus.... :wink:
6. dub 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
achalteke dekuji..zajimavej nick :slight_smile: co tobe se libi?
kitty krasny :dizzy_face:
ja kdyz mam nekde rict co posloucham tak jsem bezradna :grinning:
6. dub 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on taky zpiva eliska eliska nebyla pysna, ale neumi to cele jen tu melodii a ani js ho to neucila zacal sam, jak to odposlouchal jak to zpivam male

dnes se mi povedlo ho natocit, ale prisel na to a hned to vymazal :grinning:
6. dub 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehe musis nenapadne :grinning: jdu lezinkovat a sniiit :dizzy_face: krasne sny a dobrou noc vsem
6. dub 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to spíš co neposlouchám, to by bylo lehčí. všeobecně mám ráda soudtracky hlavně z Twin Peaks. No a budu to brát jak mě napadne: Moloko, Morcheeba, Portishead, Massive Attack, Kosheen, Orbital, Chemical Brothers, Faithless, EOST, Photolab, Garbage, Robyn, Cruiserweight, L7, Depeche Mode, Editors, KLF, Stereo Mc´s, Bloc Party, Tata Bojs, Folk3Mail, Znouzectnost a veškerý SKA,.....a stovky dalších :grinning: :grinning:
6. dub 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
achalteke..parada :wink: ja jsem byla na Znoucetnost ve Zline v Golemu a sla bych hned znova z cedecek je to o nicem ikdyz to ma sve opodstatneni :grinning: Chemical.bros.mam jen Surrender album a jine me moc nelaka..mozna jeste Basement Jaxx..Portishead..to je kapitola sama o sobe..ta zenska ma tak dobrej hlas az ji zavidim jen u toho vypada jako by mela posledni zachvat deprese.. :grinning: Morcheeba je pohodovka a kdyz uz nevic coby tak si poustim to co ma rada mlada(Pulp Fiction,Reservoir Dogs,Greace) :grinning:
7. dub 2008 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, Znouzectnost s mým milým milujeme :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2008 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fakt? :grinning: ty woe me boli v krku :angry: jdu kloktat sul a davat bacha abych se toho nenapila :grinning:
7. dub 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No faakt :grinning: Už jsme si na ně doma i párkrát zapařili. Déma je boží, všichni jsou super :dizzy_face:

Neee, nepij to :astonished: :grinning: :grinning: Fuuu fuuu na krk bolavý, ať se brzy uzdraví :confused: :confused: :grinning: :grinning:
7. dub 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musim to zkusit aspon nechce se mi pro prasky k lekari..tam beztak chytnes jeste neco navic a chlap to nebude :grinning:
7. dub 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
7. dub 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já jsem asi zastaralá, ale já poslouchám spíš český folk a popík - takže nej nej je u mě Nohavica a Plíhal, pak Čechomor, CHinaski, Aneta, Lucie, Vanastowky, Ready Kirken, Dan Landa, Kryštof... z cizích interpretů si absolutně nikoho nevybavuju :sweat_smile:
7. dub 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sylviiik: :grinning:
7. dub 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simlenko, v tom pripade jsem asi i ja zastarala, pac nektery z tech veci si taky obcas poslechnu a nektery i vic jak jenom obcas a Chinaski miluju uz od zakladky, mam doma vsechny jejich cd k nim to mam takovej osobnejsi vztah. :slight_smile: A Znouzectnost taky muzu. :slight_smile:
7. dub 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simlenka: taky jsem zastaralá, páč mám ráa Nohavicu a Čechomor a Amerika od Lucie je pro mě osudová záležitost.... :pensive:

taky miluju System of a Down a Serje Tankiana, Korn, Pearl Jam, Type O´Negative, Resist, Horkýže Slíže, bláznivou kapelku z Písku Ovčáci Čtveráci a já už nevim co ještě....

...a Znouze?- to je kapitola sama pro sebe, ta už mě provází nějakejch 15 let co jsem je slyšela poprvý v prváku - na ty nedám dopustit
7. dub 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juuu Type O..a Pearl Jam Soundgarden,Incubus to vsecko muzu..Mnagu,Laura a jeji Tygri,Horkyze jsme videla live na trnkobrani a fakt parada :grinning: nektere amatarske kapely .. :grinning:
7. dub 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
amaterske..
7. dub 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek