Jakou hudbu mate radi?

aponchie
6. bře 2008

co poslouchate ,co mate radi co vam zrovna hraje ve sluchatkach? 😀
u me je to ted Dave Gahan:Hourglass album a vsechny ty pisnicky jsou super...jo a taky porad jeste Depeche Mode... 😀 U2,Moby,Cafe Del Mar,Eat Static,Underworld,Kosheen,Morcheeba.......

weroni
6. dub 2008

ludkovia poznate taku hudbu ze "gregorian"?

aponchie
autor
6. dub 2008
aponchie
autor
6. dub 2008

Stinga muzu..Maroon5 jsme mela rada ,ale nejak rychle skoncili 😒

aponchie
autor
6. dub 2008

jako nic dneska jo??? 😀

aponchie
autor
6. dub 2008

hezky vecer 😵

kitty68
6. dub 2008
achalteke
6. dub 2008

aponchie: klobouk dolů, máš vynikající vkus.... 😉

aponchie
autor
6. dub 2008

achalteke dekuji..zajimavej nick 🙂 co tobe se libi?
kitty krasny 😵
ja kdyz mam nekde rict co posloucham tak jsem bezradna 😀

m311293
6. dub 2008
kitty68
6. dub 2008

no on taky zpiva eliska eliska nebyla pysna, ale neumi to cele jen tu melodii a ani js ho to neucila zacal sam, jak to odposlouchal jak to zpivam male

dnes se mi povedlo ho natocit, ale prisel na to a hned to vymazal 😀

aponchie
autor
6. dub 2008

hehe musis nenapadne 😀 jdu lezinkovat a sniiit 😵 krasne sny a dobrou noc vsem

achalteke
6. dub 2008

No to spíš co neposlouchám, to by bylo lehčí. všeobecně mám ráda soudtracky hlavně z Twin Peaks. No a budu to brát jak mě napadne: Moloko, Morcheeba, Portishead, Massive Attack, Kosheen, Orbital, Chemical Brothers, Faithless, EOST, Photolab, Garbage, Robyn, Cruiserweight, L7, Depeche Mode, Editors, KLF, Stereo Mc´s, Bloc Party, Tata Bojs, Folk3Mail, Znouzectnost a veškerý SKA,.....a stovky dalších 😀 😀

aponchie
autor
7. dub 2008

achalteke..parada 😉 ja jsem byla na Znoucetnost ve Zline v Golemu a sla bych hned znova z cedecek je to o nicem ikdyz to ma sve opodstatneni 😀 Chemical.bros.mam jen Surrender album a jine me moc nelaka..mozna jeste Basement Jaxx..Portishead..to je kapitola sama o sobe..ta zenska ma tak dobrej hlas az ji zavidim jen u toho vypada jako by mela posledni zachvat deprese.. 😀 Morcheeba je pohodovka a kdyz uz nevic coby tak si poustim to co ma rada mlada(Pulp Fiction,Reservoir Dogs,Greace) 😀

sylviiik
7. dub 2008

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, Znouzectnost s mým milým milujeme 😀 😀 😀

aponchie
autor
7. dub 2008

fakt? 😀 ty woe me boli v krku 😠 jdu kloktat sul a davat bacha abych se toho nenapila 😀

sylviiik
7. dub 2008

No faakt 😀 Už jsme si na ně doma i párkrát zapařili. Déma je boží, všichni jsou super 😵

Neee, nepij to 😲 😀 😀 Fuuu fuuu na krk bolavý, ať se brzy uzdraví 😕 😕 😀 😀

aponchie
autor
7. dub 2008

musim to zkusit aspon nechce se mi pro prasky k lekari..tam beztak chytnes jeste neco navic a chlap to nebude 😀

sylviiik
7. dub 2008

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

simlenka
7. dub 2008

ahoj, já jsem asi zastaralá, ale já poslouchám spíš český folk a popík - takže nej nej je u mě Nohavica a Plíhal, pak Čechomor, CHinaski, Aneta, Lucie, Vanastowky, Ready Kirken, Dan Landa, Kryštof... z cizích interpretů si absolutně nikoho nevybavuju 😅

aponchie
autor
7. dub 2008

sylviiik: 😀

kajule
7. dub 2008

Simlenko, v tom pripade jsem asi i ja zastarala, pac nektery z tech veci si taky obcas poslechnu a nektery i vic jak jenom obcas a Chinaski miluju uz od zakladky, mam doma vsechny jejich cd k nim to mam takovej osobnejsi vztah. 🙂 A Znouzectnost taky muzu. 🙂

achalteke
7. dub 2008

Simlenka: taky jsem zastaralá, páč mám ráa Nohavicu a Čechomor a Amerika od Lucie je pro mě osudová záležitost.... 😔

taky miluju System of a Down a Serje Tankiana, Korn, Pearl Jam, Type O´Negative, Resist, Horkýže Slíže, bláznivou kapelku z Písku Ovčáci Čtveráci a já už nevim co ještě....

...a Znouze?- to je kapitola sama pro sebe, ta už mě provází nějakejch 15 let co jsem je slyšela poprvý v prváku - na ty nedám dopustit

aponchie
autor
7. dub 2008

juuu Type O..a Pearl Jam Soundgarden,Incubus to vsecko muzu..Mnagu,Laura a jeji Tygri,Horkyze jsme videla live na trnkobrani a fakt parada 😀 nektere amatarske kapely .. 😀

aponchie
autor
7. dub 2008

amaterske..