Jakou hudbu mate radi?

aponchie
6. bře 2008

co poslouchate ,co mate radi co vam zrovna hraje ve sluchatkach? 😀
u me je to ted Dave Gahan:Hourglass album a vsechny ty pisnicky jsou super...jo a taky porad jeste Depeche Mode... 😀 U2,Moby,Cafe Del Mar,Eat Static,Underworld,Kosheen,Morcheeba.......

aponchie
autor
7. dub 2008
sylviiik
7. dub 2008

Apon, Nihilisty miluju, ale oni už skončili... ☹ Viděla jsi je někdy live???

aponchie
autor
7. dub 2008

sylvii nevidela nikdy jen kdysi poprve na CT2 a tam to zacalo ..nejdriv sem vubec netusila,ze jsou to cesi..a par pisnicek se mi zdalo dobrejch.. treba v samem zacatku poslouchaci ery elektronicke hudby... cela nase partie sme se dali dohromady pres elektorniku trance,techno D&B,a uz to jelo..prvni Czech Tek,a prevazne nekomercni ilegalni party s DJ's ,ktere nikdo neznal..hudba prevazne East Static..FM4 Westbam...spoluzak ze stredni zacal v U.Hradisti hrat jako DJ az to dotahl na poradatele Hrad House Buchlovice a tak..hudebni citeni se mirne zmenilo ale podstata a koreny zustavaji 😀 takze ano Moimir ma neco do sebe!! 😀

sylviiik
7. dub 2008

Uaaaaa, Ty jsi drak 😀 Tak techno se mi nějak vyhnulo, ale my jsme je viděli na Semtex Culture v Brně a byl to šok... Dokonce jsem po zpěvačce chtěla pojmenovat dceru, ale nakonec to byl syn 😀

aponchie
autor
7. dub 2008

nj ono to bylo tenkrat tak neplanovane..proste sme v patek odpoledne sedeli na zahradce ve Zline a nekdo dostal hlasku o party ,ze uz se vi kde je a jestli jedeme..no a tak ze jo ..takze domu pro penize sup do zigulika smer Dobris u Prahy..bylo to paradni,ale ne zase tak skvele a navic to techno trance a elektronika byla uplne jine v te dobre nez je ted..i ten Paul Van Dyk mel lepsi styl nez ted 😠 DJ Orbith nemluvim,ale zase se spolupodilel na tvorbe Madonnina alba Ray of Light myslim..je dobrej a spousta jinejch ale prevazne sme poslouchali alternativu rock a pop ani nahodou 😀 v Anglii co bylo radsi ani nemluvim bo se stydim 😀 hehe byl to syn!..v Brne jsme nekde byli parit ale za boha si nevzpomenu na jmeno toho klubu jinak Olomouc I.P.Pavlova tam je jeden uzasnej klub..vis jak jsou technari co si na to hraji a poslouchaji ten odpad a pak jsou lidi co chodej na privatni party a ilegalni akce kde se hraje to spravne techno a elektonika 😀 neco jak bylo v hrisnem tanci 😀 😀 😀

sylviiik
7. dub 2008

A co z té Alterny??? Já jsem totálně milovala Psí vojáky, Už jsme doma, Zuby nehty...

neeve
7. dub 2008
sylviiik
7. dub 2008

No jo, syn a vyfasoval jméno po tátovi 😀 😀

sylviiik
7. dub 2008

Achuuj Neevoušku 😵

sylviiik
7. dub 2008

Já jsem na NB a beze zvuku... 😀

sylviiik
7. dub 2008

Ale všechno si budu představovat 😀

neeve
7. dub 2008

ojoj... tak to se nemáš... 😅

sylviiik
7. dub 2008

Už to slyším, deset kilo banánů, na na náááááááááá 😀 😀 😀

neeve
7. dub 2008

😀 no jo, tohle je jednoduchý 😀

aponchie
autor
7. dub 2008

priznejte s ekdo dneska pije??ja ne ale krava blba sem ted zapila paralen vinem pac sem se spletla !!!!!!! 😠 😝 🙄

sylviiik
7. dub 2008

Já mám bujnou představivost...

neeve
7. dub 2008

Aponchie... ahooooooooooj 🙂 Neřeknu 😀

sylviiik
7. dub 2008

Já taky ne 😀 😀 😀

aponchie
autor
7. dub 2008

fuj ja uz nikdy nepiju ale fakt nikdy 😀

sylviiik
7. dub 2008

😀 😀 😀 nevěřím 😀

sylviiik
7. dub 2008

Tak co, broučku, co jsi poslouchala z té alternativy?

aponchie
autor
7. dub 2008

Psi vojaci a ty zuby nehty je klasika to slo a pak hlavne anglicke kapely a to si nepamatuju moc nazev.. 😖 prvni koncert Laura a jeji tygri a nesmejte se 😀

sylviiik
7. dub 2008

Laura nemá chybu, respektive neměla... https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

sylviiik
7. dub 2008

síla v nás.. 😀

aponchie
autor
7. dub 2008

jj sila v naaaaas 😀

sylviiik
7. dub 2008

Já je viděla v Trutnově a pak v Brně v takovém malém divadle a oba koncerty super, skvěle jsem si zatančila...

aponchie
autor
7. dub 2008

ja se tesim na nejaky koncert v lete ale nevim jaky 😀

m311293
7. dub 2008

Colours of Ostrava

aponchie
autor
7. dub 2008

mam kousek ale to je moc velke 😒 spis neco komornejsiho