Jakou hudbu mate radi?

aponchie
6. bře 2008

co poslouchate ,co mate radi co vam zrovna hraje ve sluchatkach? 😀
u me je to ted Dave Gahan:Hourglass album a vsechny ty pisnicky jsou super...jo a taky porad jeste Depeche Mode... 😀 U2,Moby,Cafe Del Mar,Eat Static,Underworld,Kosheen,Morcheeba.......

kukulik30
5. kvě 2008

aponchie, hod tu nieco fajne, mas vzdy dobry vyber 😵 😵 😵

aponchie
autor
5. kvě 2008

mmt musim porozmyslat dneska sem uplne mimo ikdyz to tak nevypada ale zkusim neco co mam doma sem dat ju? 🙂

kukulik30
5. kvě 2008

ok, tesim sa 😉

aponchie
autor
5. kvě 2008
https://www.youtube.com/watch?v=DRIZGcLqxIM

Morcheeba..The Sea
pro zacatek ..jdu na to,ale asi 80%me hudby nikdo neposloucha 😀

rezetkapetka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kukulik30
5. kvě 2008

neboj, urcite ano, ja dnes budem pocuvat 😉 aspon hodinku som si dala zavazok vydrzat pri pc, lebo ma hrozne boli hlava 😖 tak uvidim ako vydrzim 😅

aponchie
autor
5. kvě 2008

ted sem tam malem dala Delta Force a NHL hru a vanocni koledy 😀

kukulik30
5. kvě 2008

to mas tak vela? 😀 si dobra?

kukulik30
5. kvě 2008

😀 😀 😀

kukulik30
5. kvě 2008

😝 na vianocne nemam teraz chuti 😀 az pride cas, tak potom to vybalis 😉

riana246
5. kvě 2008

ahojte...iba taka otazočka..potrebujem pre niekoho zohnať pesničku od hečkovcov...kraľovna pavlačí.......najde sa tu niekto kto by ju mal?? 🙂

kukulik30
5. kvě 2008

oldfield 😉 od kedy som na materskej som nepocula, ale v robote sme casto pocuvali 😉 fajne

kukulik30
5. kvě 2008

ja nestiham za tebou 😀

aponchie
autor
5. kvě 2008
riana246
5. kvě 2008

matobp...tak toto som našla....ale ja tu pesničku potrebujem stiahnuť....nemusí to byť klip....ale aj tak vrela vdaka...

kukulik30
5. kvě 2008

heckovci 😀 na nich som aj zabudla 😀 😀 😀 ale nemusim ich 😝

matobp
5. kvě 2008

ta ju stiahni priamo z youtube-aky problem?

riana246
5. kvě 2008

no ved ani ja ich nemusím....lem ma niekto prosil, že či by som to nevedela zohnať....a našla som tu tuto temu...

aponchie
autor
5. kvě 2008

jooo ja mam hudby mrak ja ji miluju strasne moc a rejpu se v ni posloucham texty a snazim se prijiti na to co tim chtel dotycnej rict 🙂 mam toho opravdu hodne ani to sem nebudu davat radsi zkusim nekdy vytvorit verejnej seznam a nekde ho hodit ..mam hodne S.of Mercy,Dead Can Dance,Nirvana,Korn,sem tam nejake sampony Radiohead,Beastie Boys proste od vseho neco hlavne soundtrack miluju Gladiatora u toho brecim..Pomadu,Reservoir Dogs..Go in 60sec.atd atd az bude vic casu sepisu a hodim na screen 😀

aponchie
autor
5. kvě 2008

L.Lewis je dost dobra me se to moc libi ta pisnicka 😵

kukulik30
5. kvě 2008

vau, tak to ti zavidim, asi tu budem chodit castejsie a pocuvat pocuvat pocuvat, dobre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

kukulik30
5. kvě 2008

aj mne, ja ju zeriem 😀

krasnapani
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aponchie
autor
5. kvě 2008

kukulinko no jasne chod ja zitra zase neco hodim .. 🙂