• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou knížku právě čtete?

30. ledna 2016 
Jak si na anglické zahrádce vypěstovat českého trpaslíka
Jak se po anglicku vytratit v Anglii,dvě překrásné knížky od Hany Parkánové-Whitton a Ve stádu je vlk od Františka Sahuly.Někdy je to docela záhul,stihnout něco přečíst,ale knížek se vzdát nehodlám.
2. kvě 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
macanet,já tu knížku už držela v ruce v knihkupectví,ale bála jsem se jí koupit :grinning: že bych špatně nesla ty bolesti těch ženských :grinning: ale asi si ji koupím :slight_smile:
2. kvě 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určo si ji kup, možná jí slupnu ještě jednou, některý ženský člověk obdivuje a zároveň nechápe, např. roděj doma jen v přítomnosti manžela a dětí, no to bych teda nemohla :frowning2: A ještě tam popisovala, jak řvala a holka chudák myslela, že maminka umře, tak to mi docela bralo dech :unamused: Ale jinak tam jsou fakt hezký příběhy :wink:
2. kvě 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu,Princezna Sultana a její dcery jsem četla taky,moc fajn,ještě jsou dva díly,četla si je?

macanet,já se na ni už chystám :grinning: ale nejdřív musím přelouskat 2 knížky co mám doma.Jinak jsem minulý týden dočetla Poprvé a pak pořád znovu,taky pravdivý příběh jedné německé prostitutky,vypravuje zcela otevřeně a upřímně svůj příběh a fakt jsem si početla :wink: Autorka Lisa Moss.
2. kvě 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já naposeldy Interní ošetřovatelství, nefrologie pro praxi :grinning:
moc času mi na jiné knihy nezbývá, ale když ano, tak mě zajímá vše o medicíně jako takové, , na oddychovku nějakou harlequine a nejraději - nevěstin bratr z prosluněné andalusie, to se topím v romantice :sweat_smile:
2. kvě 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si poznamenám to o tý prostitutce, to by mohlo bejt zajímavý :wink:
2. kvě 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
macanet,je to fakt fajn čtení,mě se líbila ta otevřenost a upřímnost,jak psala o své práci a vlastně o celým životě.Napsala ještě druhý díl,Mužská ruleta,ale ten zatím není v češtině.
2. kvě 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám to napsaný tak se ve městě kouknu.Na ten druhej díl si počkám radši na tu češtinu :grinning:
2. kvě 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se teď po dlouhé době dostala do Knihovny, takže louskám Výživa dětí od A do Z, nemám totiž už moc inspiraci, co vařit naší princezně, je nějaká rozmlsaná :unamused: a taky Těhotenství pro nezbedný holky :slight_smile: to jsem v těhu hrozně ráda četla
no a mému manželovi udělám vždy radost Čtyřlístkem :wink:
2. kvě 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja knihy milujem. :grinning: Len teraz na nich vobec nemam cas. :frowning2: Uz sa tesim,ked mala trosku podrastie a opat sa do nich pustim. :grinning: Chystam sa na-LABYRINT.
Knihy si kupujem a dostavam na sviatky a Vianoce.A uz sa ich fakt nemozem dockat. :slight_smile:
2. kvě 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem se zacetla do knihy Ctyri dohody,zajimave,ale asi se to bude tezko v zivote realizovat :slight_smile:
2. kvě 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andik: četla jsem ten první, myslim že se jmenuje Princezna Sultana,ale ten třetí ne. Nevíš jak se jmenuje?
2. kvě 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave ctu modrykonik.sk :grinning: v poslednej dobe som presedlala z knih na noviny, lebo nestiham :confounded:
2. kvě 2007 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mám strašne rada frýbovú, len u nás sa jej knižky dosť ťažko zháňajú... :unamused:

nenechám si ujsť matkina a wievegha...

také tie romantické veci nemusím, to ma nebaví, mám rada zábavné knihy, z ktorých ide vtip a najlepšie, ak plynú počas nejakých udalostí, revolúcia, 60te roky a tak...

už sa teším na leto, ja stíham čítať len v lete na lehátku, keď drobec spí, alebo na dovolenke
2. kvě 2007 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uplne hltam detektivky, mam celu bibliografiu dicka francisa, ale rada citam aj mayovky. stale dookola, az do omrzenia :slight_smile:
ale momentalne najviac citam ucebnice angliny, oprasujem si vedomosti :slight_smile:
2. kvě 2007 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu,ten třetí se jmenuje Tajemná princezna. :slight_smile:
2. kvě 2007 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, zítra pádim do knihovny...mám tam zamluvenou Zničená..o holce co seděla v Dubaji ve vězení az to že byla znásilněná..to bude maso
2. kvě 2007 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak ja tiez velmi rada citam len toho casu mam teraz menej.Mam rada knihy od Cooka a teraz uz snad docitam Paula Coelho :slight_smile:
2. kvě 2007 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem taky četla a moc se mi to nelíbilo.Je to nezáživně napsané.Taková tenčí knížka.Před 14 dny jsem dočetla Zapoměnte,že jste měli dceru a to bylo mnohem lepší.Taky pravdivý příběh jedné angličanky uvězněné v Thajsku za pašování drog.To byl moc hezký napsaný příběh s dobrým koncem.Doporučuji :wink:
2. kvě 2007 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já čtu státnicové otázky, takže nic moc :grinning: .A upřímně se těším na mateřskou až si přečtu vše, co jsem po celou dobu studia zanedbávala kvůli povinné četbě :grinning: :wink:
2. kvě 2007 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem viděla v knihkupectví, píšu si :slight_smile:
Olianko: Paula Coelha čtu taky moc ráda, nejvíc se mi líbilo Na břehu ředy Piedro jsem usedla a plakala a Jedenáct minut. Teď shánim Zlou hodinu
2. kvě 2007 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu,pokud máš ráda pravdivé příběhy z muslimského života,můžu doporučit Hrdinka pouště.To je moc hezká knížka :slight_smile:
2. kvě 2007 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trefila jsi, mám je moc ráda :slight_smile: Určitě to seženu. Doporučuju Phúlan Déví, královna banditů...to je z Indie, dost drsný životní příběh členky nízké kasty
2. kvě 2007 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kukinko, nemáš něco společného s Čičuvičkou? Ta také neustále zakládá nějaké ankety. :grinning:
Knížky mám moc ráda, ale teď nějak nestíhám číst. Nevím jak vám, ale nejlíp se mi čte tak od října do února. Déšť, dobrá knížka a horký čajík. Lepší podmínky si člověk nemůže přát. :slight_smile:
2. kvě 2007 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu ja teraz uz snad docitam tych 11minut a potom sa chcem pustit do Veronika sa rozhodla zomriet.A tiez sa mi celkom pacilo Upalena zaziva/ teda bolo to hrozne, lebo to bolo podla skutocnej udalsoti a clovek nemoze uverit , ze este stale sa deju take hrozne veci :pensive: /
2. kvě 2007 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olianko:Veronika se rozhodla zemřít je nádherná! Já četla Kladivo na čarodějnice, drsnýýý....
2. kvě 2007 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dřív četla pořád..no teď jsem ráda, že otevřu časák :pensive: :pensive:
2. kvě 2007 ve 23:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin :slight_smile: tak ked sa ti narodi babatko tak nebude cas ani na ten casak :wink:
2. kvě 2007 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem zjistila, že moje četba, co mám doma...mě už vůůůůůůbec nebaví :sweat_smile: a dřív jsem to hltala ....tak nějak nevím, co bych si teď vybrala :confused:
2. kvě 2007 ve 23:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje nej knizka je od ericha segala - doktori, tu jsem zkousla snad 5x :wink: fakt super...no a desna sranda je i super zena (nemecky roman),ted nevim od koho, dokonce to i zfilmovali...

jinak mimo tehu i robina cooka,ale na toho ted nemam zaludek :astonished:
2. kvě 2007 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek