• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou knížku právě čtete?

30. ledna 2016 
no mne Ježíško priniesol od S.Meyerovej Sumrak a Nov dobre čítanie a na nete mám rozčítaného Alchymistu tiež fajn knižka
9. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude to zniet morbidne :grinning: ...uz dva tyzdne citam patologicku anatomiu....a ak v pondelok neurobim skusku tak ju budem citat dalsie dva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink:
ja som pred 2 týždňami dočítala dve knihy od Redfielda-Celestínske proroctvo a Desiate proroctvo :slight_smile:
knihy sú super - odporúčam tým, kto má rád knihy na zamyslenie nad životom a duchovnú tématiku :zipper_mouth:
Dnes som si kúpila od Urbaníkovej Všetko alebo nič-príbeh pokračuje a už sa na ňu moc teším, lebo prvé dve boli super oddychovky súčastnej doby :sunglasses:
9. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trinásty príbeh-Diane Setterfieldová..darcek od "jeziska" precitala som ju za jednu noc:sweat_smile:..
9. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám rozečtenou knihu Nebezpečná podoba od Sandry Brown a jakoukoli knihu od této spisovatelky mohu jen a jen doporučit. :wink:
9. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
práve som dočítala muchu od dominika dána, a pred tým relikviár, relikvie, pekelná síra, tanec smrti od autorov Douglas Preston, Lincoln Child tieto knihy som stihla prečítať teraz cez vianoce :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pred malou chvíľou som dočítala knihu Všetko alebo nič-príbeh pokračuje :grinning: bola to rýchlovka a pre mňa príjemné popoludnie strávené s knihou :grinning:
prekvapil ma koniec, lebo som taký nečakala :sweat_smile: odporúčam každému, kto nechce premýšlaľ pri čítaní :dizzy_face:
skutočné príbehy ľudí súčastnej doby :wink:
9. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirko, Celestýnské proroctví je úžasná knížka :dizzy_face: Tu druhou neznám, skusím se po ní mrknout..A ty zkus toho Mnicha, co jsem doporučovala na předchozí stránce.. :slight_smile:
9. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marinka - díky, som si hneď poznačila knihu a zajtra pôjdem mrknúť :grinning:
Tá druhá kniha-Desiate proroctvo je niečo ako pokračovanie Celestínskeho proroctva ale len nepriamo.A ešte je kniha Tajomstvo Shambaly - tiež dosť dobrá kniha, mňa moc zaujala, neskôr by som si ju chcela kúpiť lebo toto som mala požičané z knižnice no rada sa k nim vrátim.
Dnes som dočítala knihu Zdochnuté srdce.Nebola zlá-vystihuje sučastnú dobu ale mňa dosť zaskočil slovník akým bola písaná. Na môj vkus veľa nadávok a niektoré hlášky sa mi zdali dosť pubertálne, tak si podľa toho myslím, že autor je mladý človek.No na zasmiatie dobrá.
12. led 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pokiaľ radi čítate, mrknite na portál - http://www.mamtalent.sk/; je tam fakt kopec dobrého čítania.
Určite doporučujem. :dizzy_face: :wink:
12. led 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja mam rada Joy Fieldingovu - teraz som docitala od nej Zátišie (super - odporucam aj tento lahsi zaner :slight_smile: ) a dnes zacinam Johna Grishama Spoločník
12. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak ja som sa teraz dala na Keleovu-Vasilkovu. Citala som aj tu Evitu /Evu Urbanikovu/ super sucastnost. Pozerala som aj BEZ SERVITKY ked tam varila. :slight_smile: je bohovska.
12. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :dizzy_face:
aj ja som docitala Vasilkovu :wink: , momentalne studujem vyplatnu pasku :grinning:
12. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
ja prave citam noveho draculu, zatial je ok, lebo som precitala asi 5 stran :grinning:
12. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dočetla jsem Irvinga a hned se pustila do Jeffreyho Deavera - Kříže u cesty
12. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Práve som dočítala "Jak zabít manžela a další skvělé tipy pro domácnosť" od Kathy Letheovej.... môžem len odporučiť - super kniha, skvele napísaná....
12. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja čítam teraz klasiku, danielle steel :grinning: mám doma kopu kníh z knižnice od nej :slight_smile: super sa pri to relaxuje..
12. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam rada Steva Berryho, ted jsem docetla Rasputinovo proroctvi :slight_smile: Pak miluju knizky od Sophie Kinsella jako Bajecny svet shopaholiku, Bajecne nakupovani pred svatbou atd. :slight_smile: Tu zhltnu za den. Ted ctu Anglickou intriku, takova detektivka o tapiserii z Bayex.
12. led 2010 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja som skôr na históriu a práve teraz mam rozčítanú kroniku o II sv. vojne
a ešte keď mám kroniky dosť tak si prečítam niečo s knihy z rozprávky do rozprávky. Je to super kniha :wink:
13. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luise: dobra stranka, vdaka.
zuzkalenka: ja som tiez strasne na rozpravky, v sobotu aj nedelu rano o osmej zapinam radio, manzel sa zo mna len smeje :grinning:
16. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Twilight: Nový Měsíc:slight_smile:
16. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ja niesom velmi knizny typ,takye ja velmi nemusim knihy,ja skor nieco ine...
16. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa nechala inspirovat v tejto teme a kupila som si svoju prvu knihu od Dominika Dána - Mucha a bola naozaj skvela :slight_smile: a teraz mam objednanu Lavu ruku Boha, tak na nu netrpezlivo cakam :wink: citala som na nu dobre recenzie, tak hadam nesklame...
22. led 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konecne mi prisla kniha od timothy good, UFO, military and intelligence :dizzy_face:
22. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Johanka :slight_smile: , nemáš začo. Dá sa tu nájsť ozaj všeličo... :wink: :wink:
23. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
'Válka spermií' od Robina Bakera :slight_smile:
27. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leningradská blokáda :frowning2: veľmi smutné, ale prestalo mi vadiť, že sa mi dcérka budí x-krát za noc. Som rada, že máme len takéto problémy a nemusím riešiť, čo dať malej papať...
27. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cetla jsem Skleneny pokoj odSimona Mawera
muzu jen doporucit, mela jsem ji prectenou za dva dny
27. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre tema kdo tohle založil, smysluplne. Mam kolem sebe plno kamaradek co vubec nectou, jen sledujou serialy
27. led 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
spevacka tak take knihy dnes cita malokto ja teraz citam lava ruka boha no akosi nudny zaciatok cakala som viac
27. led 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek