• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou knížku právě čtete?

30. ledna 2016 
Tak ja momentálne Učebnicu pre autoškoly :grinning: :grinning: Ale popri tom Sonu Rebrovú-Ema.A opäť mám prichystaného Marka Zusacka-Zlodejka kníh,velmi dobrá kniha
20. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som akurát dočítala od Vasilkovej tu novu knižku
20. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jafnka, jaká byla? na mně taky čeká. Jinak jsem v té knize našla nejdelší větu. Byla na 31 řádků.
20. únor 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellise dobrá, povedala by som, že typický Deaver. len ma trošku sklamalo, že som akosi tušila ako to skončí. ale Lincoln je môj úplne naj detektív
20. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jafnka a nekončí každá kniha o Lincolnovi tím, že leží v posteli ( jak jinak) a vedle něho Amelie, usíná, a on cítí vůni jejich vlasů :wink:
21. únor 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chystám sa na knihu Gaidžin od Jamesa Clavella, dostala som po stromček. Už som ju čítala, ale dááávno. Tak sa teším :grinning:
21. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellise tak to hej :slight_smile: ale teraz som myslela, že kto je vrahom
21. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ekonomiku pre sociálnych pracovníkov :frowning2: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrs
ten Sneh padá... mi je nejako povedomý... ale už presne neviem, o čom to bolo.
Larssonova trilógia bola super. A aj Metro 2033 (ak máš rada postapokalyptické SF - miestami trochu "užvanené", ale dalo sa.. :slight_smile:)
a chatrč sa mi nepáčila.
22. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...vela toho nestiham citat, ale v poslednom case sa mi podarilo precitat knihu V tieni mafie II ( Jozef Karika) a Mucholapka (Dominik Dan)..celkom dobre :wink: ...na Larssonovu trilogiu si tiez robim chute...
22. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sníh padá na cedry jsem viděla jako film, ale moc se mi to nelíbilo. A nemyslím že kniha bude lepší.
22. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všetko alebo nič...príbeh pokračuje ("Evita"); Hry pre najmenších (Trish Kuffnerová):slight_smile: a ďalšie dve kriminálky od D. Dána - Sára a Cela číslo 17
8. bře 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedávno som dočítala BELLA MAFIA - skvelá :wink: a momentálne V TIENI MAFIE - tiež super :slight_smile:
9. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teraz citam Drozdajku - tretiu cast z trilogie Hry o zivot :slight_smile:
10. bře 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
skriptá :unamused: - marketing, medzinárodný obchod a automatizácia účtovníctva - jedno je lepšie ako druhé :grinning:
10. bře 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna jsem dočetla trilogii Milénium a Skleněný pokoj od Simona Mawera. Obojí pěkné, každé trochu jinak.
10. bře 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriamr pred "sto" rokmi som čítala presne to isté vrátane tej automatizácie...
11. bře 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooooo, tak to študujem asi to isté čo Ty :grinning: Kam si chodila do školy, asi do BA, ja SPU FEM Nitra bc.
12. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriamr EU FPM BA :slight_smile: , ale dááááávno...
12. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
keby som to bola aj ja spravila dááááávno, nemusela by som sa teraz trápiť :dizzy_face:
12. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
přečetla jsem Mika Waltari - město smutku a radosti, ale znáte to finský psychologický román, přeskakoval jsem stránky věnujicí se myšlenkovým pochodům hlavních hrdinů. proto jsem ho sfoukla za 2 dny. Ale vůbec vám ho nedoporučuji.
16. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani3012 práve mi prišla info na e-mail :slight_smile: ...a zatiaľ som si stihla stiahnuť len tú druhú v poradí (matkin?)...Sáru som už čítala...som zvedavá, kedy to budem čítať...
16. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simon Marwen - Mendelův trpaslík
28. bře 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, trilogii od Larssena jsem viděla ty první dva díly zfilmované a moc se mi líbilo. Chystám se i na knížku, protože myslím, že to bude ještě lepší než film. Holky chci se zeptat, jestli stojí za to si to přečíst?
28. bře 2011 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja teraz citam Sv. Terezia z Liseaux.
28. bře 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angelológia
29. bře 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momentálně mě chytli čeští autoři: Viewegh, Pawlowská, I.Kraus.
29. bře 2011 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se jen tak "náhodou" zmínila o trilogii Milénium a manža slíbil, že bude k narozeninám:slight_smile: Už se na to těšim.
1. dub 2011 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Trilogiu Milenium som citala uz davnejsie ale mozem ju len odporucit :wink:
Zidovka od Andrei Coddington sa mi tiez pacila
Byla jsem otrokyní v satanské sektě od Ully Fröhling / zatial najhorisa kniha aku som citala.Nemozem uverit , ze stale sa nieco take deje.Hrozna kniha ale musela som ju docitat do konca aby som vedela ako sa to cele skoncilo.Bolo to podla skutocnosti/
Tiez Slzy puste od Halimy Bashir je dobra kniha / aspon mne sa pacila a je tiez podla skutocnosti/
Teraz citam od Vrbu Utekl jsem z Osvietimi .Som len na zaciatku ale zatial je o.k.
1. dub 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek