• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou knížku právě čtete?

30. ledna 2016 
Teraz som dočítala: Robin Cook - Intervencia. A idem sa pustiť do - Invázia z Galaxie, tiež od neho.
27. zář 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teraz citam knizku Kacir od S.J Parrisovej
2. říj 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem dočetla -Lars Kepler- Paganiniho smlouva
15. říj 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som za poslednu dobu precitala Vezmi ma na mesiac od Alyson Noel, cakala som teda viac, hlavne ked som si precitala tolko pozitivnych reakcii na tuto knihu, a to iste aj pri knihe Problem na kazde riesenie od Kerstin Gierovej, ale obe su to oddychovky, ktore clovek precita za den, ale v podstate ani nevie o com boli
15. říj 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liz_lemon tie dve knihy som citala v lete a mala som z nich rovnaky pocit... sice oddychove knihy, ale aj tak som od nich cakala trochu viac...
18. říj 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přečetla jsem Jo Nesbo - Pentagram. A doporučuji. Docela dobrá detektivka :slight_smile:
21. říj 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dočetla jsem knížku Nádherně tlustá čili Buchty nejsou řešení - Lancasterová Jen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dvojka Narazila jsem na ni náhodou, ale je bezvadná :grinning:
22. říj 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milovníci Pratchetta - už jste asi zjistili, že vyšla další Zeměplocha, co? :slight_smile:
5. lis 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ken follett: Piliere zeme :slight_smile: nevyhoda: vela, prevela stran :grinning: ale dobre citatelne, super pribeh, takze sa to mnozstvo papiera rychlo mina :wink:
5. lis 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ian Rankin, Stížnosti - ale nějak se do toho nemůžu začíst, Malcolm Fox je po Johnu Rebusovi nějak moc kladný hrdina :sweat_smile: :grinning:
13. lis 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
po rokoch-robinson crusoe :wink:
13. lis 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, horko- ťažko som dočítala Frýbovú-Neděle jako stvořená pro vraždu...a teraz čítam takú oddychovku David Lodge-Svet je malý...(konečne sa aj trošku zasmejem...)
14. lis 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett1 Mně se Neděle ... docela líbila :confused: :slight_smile: Ale lepší je Robin nebo Otcem a matkou proti své vůli :slight_smile:
14. lis 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kulenka aj mne sa páčila...len to bolo dosť dlhé.... Frýbová je moja obľúbená autorka...len akosi už nemám toľko času na čítanie... :wink: ...preto to "horko-ťažko"...obsah bol dobrý...ako vždy:slight_smile:
14. lis 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett1 Jasně, nedošlo mi, že se dvěma dětma je to s časem krapet horší :sweat_smile: :wink:
14. lis 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nečtu, právě jsem dočetla:slight_smile: Triologii - Muži, kteří nenávidí ženy; Dívka, která si hrála s ohněm; Dívka, která kopla do vosího hnízka. Skvělé počtení. Jsou natočené i filmy, ale ty mě velmi zklamaly! Teď to ale amíci s němci natočili znovu a vypadá to mnohem líp. 12. ledna 2012 je u nás premiéra prvního dílu.
14. lis 2011 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dočítám Robina Cooka - Slepota :wink:
14. lis 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem dočetla Mlhy Olandu- Johan Theorin
15. lis 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvia11 ja som z toho videla len prvy film, a bolo to hrozne, myslim ako desive, nechapem, ze toto sa moze pacit zenam, ved je to plne brutality, nasilia a bezpravia
mala som z toho traumu este dlho
15. lis 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ken Follett - Piliere zeme... nieco uuuchvatne. sice je hrubocizna, takze niekoho to mozno odradi, ale ja mam taketo rozsiahle knihy rada :slight_smile: a tato je jedinecna. je tam vsetko - je o historii, o stavbe katedral, o obycajnych ludoch, ale aj o duchovenstve a o panoch... este som len na zaciatku, ale nechce ma to pustit. kazdopadne odporucam.
15. lis 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvia11 mne sa to praveze pacilo, ako to bolo natocene.. typicky seversky. akurat Mikael bol bez charizmy, ale americky "Bond" to napravi :wink:
ale aj suhlasim s @liz_lemon, ze vsetky knihy aj filmy boli brutalne. tiez som sa z nich dlhsie spamatavala... :frowning2:
15. lis 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka ,@ivett1 ja Frýbovú milujem, už mám Robina novú knihu, lebo tá predchádzajuca bola už šalátové vydanie :slight_smile: ..a Robin 2 je tiež super, asi najlepší :wink:

teraz čítam A. Christie a jej staré detektívky.. :wink:
16. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ukana Dvojka Robin už není úplně to ono :sweat_smile: A jestli se chceš fakt zasmát, tak doproučuju to Otcem a matkou proti své vůli :grinning:
Já jsem teď vytáhla po dlouhé době zase P. D. Jamesovou, takže trávím večery s Adamem Dalglishem :grinning:

@liz_lemon @sylvia11 Četla jsem celé Millenium, viděla jsem i dva filmy a mně se to líbilo, i když mám pocit, že to bylo místy dost překombinované, jak se autor snažil uplatnit všechny nápady a témata. Na americkou verzi filmu se ani netěším, tohle mi sedlo víc.
Brutální na tom není ani téma, ale spíš to, že se takové věci opravdu dějí, Larsson se tímto tématem jako novinář skutečně zabýval.

@mart.s. Jaké to je? Četla jsem na to poměrně kladnou recenzi, takže uvažuju, že bych si to koupila ...
16. lis 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka mně se to líbilo. Pěkně se to čte. Řekla bych , že se mi to četlo i líp než Nesbo. Takže doporučuji. Pokud máš ráda detektivky, tak ti ale doporučím ještě jednu. Právě ji mám rozečtenou - a zatím se mi zdá skvělá. tak doufám, že bude tak dobrá až do konce :wink: .Jmenuje se Číňan a napsal ji Henning Mankell.
17. lis 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mart.s. Nečetla jsem ani Nesbo :sweat_smile: Ale jak na knížky od Nesbo, tak na Číňana jsem koukala ... u nás se dává hodně knížek k vánocům, takže už mlsně obcházím knihkupectví a přemýšlím co bych tak komu :grinning: Takže díky za tip :wink:
Ještě jsem koukala na Paganiniho smlouvu, ale tam váhám ... Hypnotizéra jsem četla těsně po Larssonovi, takže jsem měla tendence srovnávat a nevyšlo mi to až tak skvělé :sweat_smile:
17. lis 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@binki Malý princ, Pravidla moštárny, Souostroví GULAG, Spalovač mtrvol, 11 minut
17. lis 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dočetla jsem Rittu Hayworthovou od S. Kinga a byla jsem nadšená. Od Kinga jsem toto nečekala :grinning: Je podle toho natočený film Vykoupení z věznice Shawshank a ten je taky moc pěkný.
17. lis 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som akurát začala čítať Vášnivá milenka a napísala to Tracy Anne Warrenová je super :wink:
17. lis 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka já jsem taky četla Hypnotizéra a- není to špatné, le podle mě nic moc. Ale je pravda, že jsem ho četla taky hned po Larssonovi.Ta Paganiniho smlouva mi přišla lepší.
Ale - teď mě fakt nadchnul ten Číňan :slight_smile: .Až ho dočtu, tak napíšu. Zatím jsem od včerejška přečetla asi 150 stránek a nemůžu se od toho odtrhnout. Fakt se mi to čte moc dobře. Vydalo to nakladatelství Host.Myslím, že na jejich stránkách je i ukázka, tak se tam mrkni. četla jsem, že ho srovnávají s Larssonem. Někdo tvrdí, že je to lepší , někdo ne. Určitě je to ale podobně čtivé. Aspoň pro mě - a zatím :slight_smile:
17. lis 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek