• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou knížku právě čtete?

30. ledna 2016 
Tak koukám, co bych si přečetla a asi zkusím tu Zlodělju knih :slight_smile: Jinak já jsem četla naposledy knížku Tisíc planoucích sluncí, napsal Khaled Hosseini a můžu jen doporučit :wink:
15. črc 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj mne sa tiež strašne páčila tá kniha od Hosseniho.Dobrý výber :wink:
16. črc 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
začínám Lodního ranhojiče - Serno Wolf
20. črc 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
najlepšie knižky nájdete v antikvariátoch,môj naj autor je A.J.Cronin a z jeho kníh Kľúče od kráľovstva a Klobučníkov hrad
21. črc 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teď momentálně Noah Gordon - Tribunál smrti, ale přes dovolenou Černobílý svět ( The Help)
9. srp 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Černobílý svět se mi líbil :wink: .

Teď jsem dočetla knížku Já a pan Darcy, no a bylo to takové... nic moc :sweat_smile:
10. srp 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellise tu zlodejku knih som zacala citat v porodnici pred rokom aj nieco, vidis, ani som to nedocitala este :sunglasses:
12. srp 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boska79, nelíbila se ti? protože mně přišla skvělá, první kapitola nic moc, ale pak jsme se nemohla odtrhnout
12. srp 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellise tak to bude tym zaciatkom ze ma to nechytilo, a asi aj hormonmi ktore mnou lomcovali :grinning:
Ale uz po nej pozeram dlhsie, ze precitam, len musim docitat co mam rozcitane, vzdy mam viac knih naraz a potom podla nalady docitavam. Knizka, ktora bola precitana na jeden hlt...paani, to uz ani nepamatam, ktora to bola.
12. srp 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boska79 to já právě nezačínám dokud nemám dočteno, ale určitě se do toho pusť, překonej tu první kapitolu, ta odrazovala i mně, ale pak to frčelo
12. srp 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak idem ja citat, nech to docitam co mam rozcitane..
12. srp 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
naposledy to boli knihy : Khaled Hosseini - Tisíc žiarivých sĺnk , Barbara Wood - Rajské panny a Jeanne Kalogridis - Krvavá královna ... všetky tri boli úplne NAJ NAJ NAJ , perfektné, úžasné , krásne ... milujem knihy :wink:
13. srp 2012 v 00:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, preco som sa o tejto teme dozvedela az teraz? zufalo hladam tipy na dobre knizky a tu je ich, ako pozeram, neurekom :slight_smile: super, tesim sa :slight_smile:
ja dost ficim na slovenskych autoroch, ak naaahodou niekto moze poradit nieco zaujimave, potesim sa.
ale inak co sa tu pretriasaju zlodejka knih, the help, murakami - vsetko super knizky.
do plena este davam atramentove srdce od cornelie funke - je to sice knizka skor pre dospievajuce deticky, ale je to nadherna kniha a myslim, ze prave aj cez nu sa da budovat vztah k citaniu a kniham :slight_smile:
13. srp 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahmulienka Ak máš rada historické témy , tak krásne knihy sú od Joža Nižňanského - Lásky Žofie Bosniakovej ,Studňa lásky , Žena dvoch mužov , Spišské tajomstvo , Právo prvej noci , Cholera, Krásna Hedviga a iné ... prečítala som všetko čo mali u nás v knižnici :grinning: Veľmi podobne píše aj maďarský spisovateľ Mór Jókai - Levočská biela pani , Zlatý človek , Zlatý vek Sedmohradska a ďalšia moja obľúbená Maria Jurič Zagorka - Gričská čarodejnica a Plamene inkvizície . Prečítala som veľmi veľa kníh a tieto partia ku klasike :wink:
13. srp 2012 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@medulienka71 dakujem za tip, urcite nieco z toho vyskusam. s historickymi romanmi nemam vobec skusenosti, ale nezavrhujem dopredu nic, co si nevyskusam, aj tak v poslednej dobe citam co mi pod ruku pride ale hlavne co mi kto odporuci :slight_smile:
13. srp 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahmulienka ešte by som chcela dať do pozornosti knižný diamant od Trygve Gulbranssen - Večne spievajú lesy , síce je to nórsky spisovateľ ale myslím, že nič krajšie som ani nečítala . Teraz som si na ňu spomenula a veru ju pohľadám a prečítam znovu :slight_smile: Malo to aj pokračovanie - Zo smrtnej hory fúka a Niet inej cesty
16. srp 2012 ve 20:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@medulienka71 o tom som uz pocula, tak to sa tesim, ze si mi to pripomenula, tusim ju mam uz niekolko mesiacov rezervovanu v kniznici a nejako nie na mna prist rad, musim sa na to opytat :slight_smile: dakujem :slight_smile:
16. srp 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave som zacala citat kniku autor Marta Foučková-JSEM,v knihe sa ipisuje hlbinna terapia-regres,velmi zaujimave citanie :slight_smile:
18. srp 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
momentálně čtu Zlatá země-Barbara Wood a moc se mi to líbí, mám tu připravenou Zlodějku knih-Markus Zusak a také Přežil jsem varšavské ghetto - Senek Rosenblum
23. srp 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja momentálne čítam "Vášeň nespútaš" a chystám sa na "Zdochnuté srdce" som zvedavá aké to bude, ale knihy milujem, keď mám čas vždy si niečo rada prečítam :dizzy_face:
23. srp 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte náhodou niektorá knihu od Lukasa Hartmana - Černý anděl z Ravensbrucku ? Veľmi rada by som si ju prečítala , no u nás ju v knižnici nemajú :frowning2:
29. srp 2012 v 18:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medulienka71 , já tuhle knížku teda měla půjčenou z knihovny a dost jsem se na ní těšila. Ale bylo to nudnější, než jsem čekala :sweat_smile: .
To spíš mohu doporučit - Útěk z Berlína s židovskou hvězdou v kapse, Přežil jsem varšavské ghetto a vyloženě beletrie Chlapec v pruhovaném pyžamu.
2. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď jsem dočetla Pána přílivu. Viděla jsem tedy bohužel kdysi film, takže ty zvraty mne zas tak nepřekvapily... ale je to nádherná knížka :pensive: .
2. zář 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka Přežil jsem varšavské ghetto jsem přečetla jedním dechem, chlapec v pruhovaném pyžamu - tak ta mě dostala fakt hodně :pensive: Teď čtu Zlodějku knih a také se mi moc líbí..jen se člověk musí překousat tím začátkem...
3. zář 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
práve som dočítala My deti zo stanice ZOO (o drogovo zavislom dievčati v niekdajšom zapadnom Berlíne) a čítam Francis Mac Nutt: Služba uzdravovania (praktická teológia, uzdravovanie- kresťanské ponatie ) obe knihy su v svojich kategoriach určite nadpriemerné až výborné
3. zář 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlodejka knih precitana... rozpozeravam sa po neakej knizke..asi nieco od Stona dam pri postel
3. zář 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som momentalne zasadena na Cody Mcfadyen - precitala som zatial 2 knizky, idem na tu tretiu prelozenu, u mna velka spokojnost, odporucam, je to detektivno - krimi roman
http://www.martinus.sk/knihy/autor/Cody-Mcfadyen/
3. zář 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Robert Crais - Ochránce
4. zář 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zienky, prave som doslintala nad knizkou Mesto Slepych od Jose Saramaga, je to riadna haluz, aj formou, aj obsahom, vrelo odporucam
6. zář 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dům v Rotschildově aleji - S. Zweig
9. zář 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek