Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

adri266
29. bře 2013

@parvitas uz som aj pozerala, ake vsetky knihy su tu poschovavane, tak uvidim, mozno na dalsi tyzden skocim do mesta a nejaku si ´uchmatnem´.

parvitas
29. bře 2013

@adri266 ja som si ich kupila tiez kvoli dobrym ohlasom... ale asi som uz trochu rozmaznana a nemam rada take cakanie, kym sa nieco v 3. dieli nevysvetli... a dovtedy autor s citatelom len tak zameta... ze toto si zober a tomuto jedinemu ver... hm, preto sa mi viac pacila trilogia Les kosti (aj ked to zacinalo podobne - ze clovek vlastne toho vela o okolitom svete nevie 🙂 ). a suhlas, Hry o zivot - tak trojka bola fakt najslabsia, ale film som si este nepozrela, tiez sa bojim sklamania...

adri266
29. bře 2013

@parvitas ked sme pozerali film, tak kazdych 5 min som manzelovi nieco vysvetlovala. On je jej kamos, otec zomrel, chodia lovit, tvari sa tak divne, lebo nechape tych ludi atd 😀 Niezeby o to stal, len mna stvalo, ze vo filme nevysvetlia vsetko poriadne...
Les kosti? nic mi to nevravi, idem googlit 😉

adri266
29. bře 2013

@parvitas aha, uz mam stiahnute 😀

parvitas
29. bře 2013
iris
7. dub 2013

Sandra Brown - Mrazivý chlad a těším se na pokračování samurají Matsuoka - Soumrak samurajů

mimika4408
7. dub 2013

Ahojte dievcata, ja knihy milujem...citanie to je pre mna relax 😉 , vcera som na jeden dusok precitala "ani s muzmi, ani bez nich!" od denisy cizmarovej. dobre som sa zasmiala, odporucam 🙂

maca_p
7. dub 2013

@lenkarehankova mohla by som ta poprosit o tie dva diely 50... tiez by som si to rada precitala. ak teda ponuka este plati, ze posles 🙂 dakujem

mimika4408
8. dub 2013

dievcata nemate niektora na predaj "zlodejka knih"-v slovencine.....neda sa kupit 😒

aurorag
8. dub 2013

@parvitas Film Hry o zivot jednotka bola dobra!

lenkarehankova
8. dub 2013

@maca_p není problém..jen mi písni mejlíka

beandy
9. dub 2013

Já čtu 50 odstínů šedi a je to paráda, skvěle se čte a nestačim valit oči. 😀 Takže určitě doporučuju, je to o sexu. 😉

liz_lemon
10. dub 2013

@beandy mna to dost nudilo, hlavne tie pasaze, kde bol sex, lebo to bolo stale dokola to iste, ale kniha sa dobre cita, na to ze ma 600 stran, zhodnotila by som to tak, ze 600 stran a dokopy o nicom, nic konkretne sa clovek nedozvie, vsetko take zahmlene, asi je to o tom, aby si clovek precital aj dalsie 2 knihy

ada1981
10. dub 2013

@mimika4408 uf Zlodejka knih je krasna kniha, obavam sa, ze nikto sa jej nevzda. ale drzim palce. Posol bol vsak pre mna velkym sklamanim...

Momentalne citam Kniha, ktora sa stane a som hrda na to, ze tak uzasnu knihu, napisal nas pan spisovatel Hevier. Urcite odporucam.

mimika4408
10. dub 2013

@ada1981 UZ SOM ZOHNALA 😉 a vcera mi ju pani aj poslala , takze zajtra uz aj dorazit by mohla 🙂 . juuuj tesim sa velmi 🙂

ada1981
10. dub 2013

@mimika4408 smutna krasna kniha (to uz urcite vies), nad ktorou som premyslala este dlho po precitani.. ta moja koluje po kamaratkach, ale davam si velky pozor, aby sa mi vratila.. 🙂

mimika4408
10. dub 2013

@ada1981 ano, precitala som si recenzie tak sa neviem dockat 😉

iris
10. dub 2013

@mimika4408 Zlodějka knih..to je asi má nejoblíbenější kniha, naprosto mě dostala, mám v knihovně a nikdy bych ji nedala pryč 😉
Momentálně čtu Propustka na svobodu - Ken Follet

mimika4408
10. dub 2013

@iris cim viac citam tieto pozitivne ohlasy tak tym viac sa na nu tesim 😀

iris
10. dub 2013

nevím jak ve slovenštině, ale v češtině je to i takový zvláštní způsob vyprávění, který mě zaujal, fakt paráda, pak ještě mě dostala knížka Chlapec v pruhovaném pyžamu

mimika4408
10. dub 2013

@iris toho chlapca som videla film....a teda uz aj to bolo dost..

beandy
11. dub 2013

@liz_lemon Mě to bavilo kvůli tomu, že se to fakt dobře četlo. 🙂 Ale občas mě oba dva hrdinové rozčilovali svým chováním a autorka se v některých výrazech často opakovala. 😒 Jde tam celou dobu v podstatě jen o sex.

berynka
11. dub 2013

Chlapec v pruhovaném pyžamu byla hezká knížka, ale ten konec ☹ ☹

liz_lemon
11. dub 2013

@beandy mne sa pacilo, to ako vykreslila toho chlapa (ani si neviem spomenut, ako sa volal), aj ked bol az prilis dokonaly, lebo taky krasny, bohaty, a este aj neuveritelne starostlivy, ale ta Anastasia mi celkom liezla na nervy
najlepsi bol asi zaciatok, ked este nebol sex 🙂

aurorag
11. dub 2013

@liz_lemon
@beandy
mna ta kniha sklamala.... tolko klise..... ona krasna, nevinna, inteligentna... on krasny, bohaty.....
ale som zvedava na 3. diel, ci tomu daju happy end...

adri266
12. dub 2013

@aurorag daju happy end, a take klise az to boli 😀

iris
13. dub 2013

Soumrak samurají - Takashi Matsuoka

ellise
9. čer 2013

Jussi Adler Olsson - Zabijáci

iris
11. čer 2013

Paullina Simons - Měděný jezdec

petruska77
11. čer 2013

@iris medeneho jazdca uz dlho zhanam a je beznadejne vypredany ☹