• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou knížku právě čtete?

30. ledna 2016 
Caute, ja citam Pamati Gejse (podla tej knihy je film) - naprv sa mi to zdalo uplne nudne a vcera som sa zacita, za seom precitala vyse dvesto stran, no a dnes planujem zvysnych dvesto ...
17. led 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já čtu koníka a hlavně říkanky :grinning: ty mají úspěch
17. led 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky, jsem myslela, ze az se prcek narodi, nebudu mit na cteni vubec cas a opak je pravdou :slight_smile: prvni mesic to bylo hlavne tim, ze mala furt chtela byt u prsu, pospavala u toho :unamused: , takze kojeni trvalo fakt dlouho...no a tak jsem u toho cetla a cetla :slight_smile: ted uz se kojeni radikalne zlepsilo, ale zas jak ted pres den usne, tak ji musim vetsinou drzet na rukach :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , jak ji polozim, vzbudi se :rolling_eyes: takze spoustu casu travim na gauci s mimcem v naruci a s knizkou v ruce :wink:
taaaakze: momentalne ctu povidky od Skvoreckeho, stoji za to... a do toho ctu naprosto oddechovou Simonu Monyovou, kdo ma rad utle ctive vtipne knizecky,tak doporucuju...hlavne Denik citoveho vyderace nebo Roznese te na kopytech nebo Manzelky na odpis :wink:
taky jsem cetla par psychologickych romanu od S.Kinga (horory nemusim)
17. led 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě čtu knihu Kamily Velikovské Svobodná i když za mřížemi.Na vánoce jsem dostala i druhý díl,tak se těším.Doporučuji.
17. led 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nečíta niektorá z vás knihu dve čiarky nádeje ?
17. led 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já doporučuji knížky od autorky Sophie Kinsella. Knížky pro odpočinek. :slight_smile:
17. led 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja čítam bestseller "Každé dieťa sa vie naučiť spať" :wink:
17. led 2008 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
...anebo Johna Irvinga, ne vsechno je dobre, ale takova Modlitba za Owena Meanyho je dost dobra a cte se to jednim dechem, i kdyz je to tlusta knizka :wink:
17. led 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poleva-uz som prečítala :slight_smile: -super kniha :slight_smile:
17. led 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som dočítala Harryho Pottera 6, aj relaxovať treba, no nie?
Etuš, priznám sa Ti, že ani neviem, čo napísal James Joyce, ale sesra bola v knižnici a volala mi, že čo si má požičať, tak som jej navrhla Joyca, tak uvidím, čo mi naň povie...
Aké žánre píše? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. led 2008 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veeelmi tazke -hraniciace s filozofiou :slight_smile: Ale pisal- o zivote ako takom,o kazdodenných bežných veciach,ktore si vsimal. Bol to irsky autor a ked som bola v Dubline v jeho muzeu-to bol len pocit :grinning: .Ved som sa s diplomovkou o jeho diele "Portret mladeho umelca" riadne natrapila,no som na to patricne hrda.
Urcite necitaj na zaciatok "Odyseus"-to je az pokracovanie "Portretu..." a je to ozaj tazka a hruba kniha.Ja sa na nu chystam cez Velku noc :slight_smile:
Maju teraz akciu v Martinuse,tak asi objednam:slight_smile:Mam doma vsetky jeho diela v krasnej vazbe -samozrejme v originali/v anglictine/."Portret..." som doteraz v slovencine este neprecitala :slight_smile: -ale Odyseus chcem najprv precitat v slovencine,lebo je veeelmi hruba.
17. led 2008 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Etuš, mne by boli knihy v angličtine tak na dve veci... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. led 2008 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nastastie existuju aj preklady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A co nemecke?-mam doma dost vela,lenze moja nemcina nie je az taka super :unamused: Skusala som citat take jednoduchsie,celkom sa dalo-asi si to necham do dochodku :slight_smile:
Idem spat-zajtra sice posledný,no predsa pracovny den :slight_smile: Bru noc :slight_smile:
17. led 2008 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridavam sa do ankety prave citam od Remarqua Miluj blížneho svojho, ale predtym som citala Vtaky v trni :slight_smile:
18. led 2008 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ja uz se asi po treti vracim ke knize Bila Masajka - je fakt uzasne - vrele doporucuju.
A jak uz tady nekdo vzpominal tak na oddech Simonu Monyovou, ale musim si davat pozor at pak huronskym smichem nebudim prcka :grinning:
18. led 2008 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jeste na oddech povidky od Brabcove Baculky jsou prima :slight_smile:
18. led 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Biela Masajka sa mi moc nepáčila..videla som aj film.. :wink:

teším sa na najnovšiu Joy Fieldingovú-Cesta Šialenej rieky.. :wink: čítala som od nej všetky knihy čo u nás vyšli..a sú skvelé.. :wink:
18. led 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
...NIC...nestiham a usinam i u televizniho programu.....Knizky miluju, takze doufam, ze snad za par tydnu...... :sweat_smile:
18. led 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podobne :slight_smile: ale stale sa utesujem,ze hadam buduci tyzden,mesiac....a citam aspon recenzie na nete a snivam,co zacnem v najblizsej dobe citat :slight_smile:
18. led 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: Aj ja som milovníčka knižiek, v poslednej doba sa mi s čítaním akosi nedarí, už dlhší čas mám rozčítanú Chcem len tvoje dobro od Ďžerengovej, taká oddychovka....

Andy, Cestu Šialenej rieky som čítala a fakt to bolo super, napínavé, už som sa nevedela dočkať, čo bude na ďalšej strane :slight_smile: , aj ja žeriem Fieldingovú :grinning:
18. led 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
harry potter maniak je tu niekto? :wink:
18. led 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
woody allen: čirá anarchie :slight_smile: :slight_smile: hrozně vtipné
18. led 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
bellablonde - prave mi ho mangelik doniesol :grinning:
a inak prave citam Mikroekonomia dnes :grinning:
18. led 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ej ej povinne studujes alebo popularno-naucna oddyxovka?
18. led 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrovolne nasilu - slubila som mangelikovi pomoc v robotke, tak studujem nejake grafiky, krivky a tak. ale je zaujimavo napisana, kebyze boli takto pisane aj skripta, tak sa vsetko uci jedna radost :grinning:
18. led 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja sa hlásim do klubu HP mánie :grinning: :grinning:
18. led 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
marya, aj ty???? :grinning: :grinning: :grinning:
ja nemám dočítanú päťku, sestra si sľúbila, že si kúpi HP sedmičku, tak potom vymámim, ale aj tak viem, kto zomrie... :frowning2: :frowning2:
18. led 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som za posledne tyždne prečitala všetky knihy od Tani Keleovej Vasilkovej...strašne fajn sa mi čitaju jej knihy...
18. led 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja sa hlasim do klubu HP :grinning: ..uz som stihla aj sedmicku, ale nic neprezradiiiim :zipper_mouth: :zipper_mouth: :wink:
18. led 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja sa tiez hlasim ako HP maniacka :slight_smile: precitane vsetky po slovensky po anglicky, okrem posledneho, blumka, povedz aspon nieco... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako sa inak mas, vsetko v poriadku??? :wink:
18. led 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek