Jakou sušičku doporučíte?

girl.misel
5. led 2019

Chtela bych poridir sušicku. Nejlepe beko muzete doporucit? A jsou nejaka pravidla jak prat pradlo(pry se nesmi používat avivaz kdyz jde pradlo do sušick,) jak popr řešíte aby vonelo?

girl.misel
autor
5. led 2019
hezz17
5. led 2019

Taky máme beko, jiný typ, ale spokojenost. Avivaz nepoužívám na nic. Nemám ráda když je z prádla cítit prasek. Když od někoho stojím 5m a cítím v čem pral... na věci co nejsou do susky, když je třeba hezky a dávám na susak tak používám ocet.

chiara1990
5. led 2019

Take mam beko a max spokojenost.ja nepouzivam avivaz ale pri stare pracce a susicce jsem pouzivala bezne i v praci v pradelne jsme pouzivali.budu kupovat v nemecku.lenor ubrpusky do susicky

miba10
6. led 2019

Máme LG a taky paráda

petrazelhoty
6. led 2019

S výběrem Beko sušičky neporadím, ale doporučím ubrousky do sušičky. Kupuju na e-shopu s drogerií z Německa a prádlo opravdu voní😉

girl.misel
autor
6. led 2019

@petrazelhoty muzu odkaz prosím

bayt
6. led 2019

@girl.misel Myslím si, že nejlepší poměr cena výkon má Bosch. Jinak aviváž jsem nikdy nepoužívala, ničí prádlo. A teda nesmrdí nám :D Voní práškem.

zuzekk
6. led 2019

@bayt bojuju s tim, že nemívá dohromady samocistici kondenzátor a odtok do odpadu. Jak to máš ty? (Bosh)

bayt
6. led 2019

@zuzekk Teď se přiznám, že to je na mě moc technický dotaz. Máme to normálně připojený na odpad.

zuzekk
6. led 2019

@bayt odpad fajn, kdyby to mělo samocistici, bylo by to na samolepkach (pri koupi) - resp. čistíte to vevnitř? Jak často? (Ne filtr, ale jak se to otevře dole)

bayt
6. led 2019

@zuzekk No vyndavám nahoře tu vodu, co se usadí, a taky jakoby ten bordel - prach.

petrasipkova1
6. led 2019

Mam ted od Vanoc Elektrolux a super, moc doporucuji je to skvely pomocnik.

scruffy
6. led 2019

@zuzekk Mám Beko a sama to nahlásí, kdy se má čistit ta vnitřní část. Ale suším cca co 3 dny a tu vnitřní část čistím vysavačem a hadrem jednou měsíčně.

girl.misel
autor
6. led 2019

@chiara1990 ja prave cetla ze pokud jde pradlo do susicky ze by se pouzivat nemela. Ja kdy ji tam nedam tak je pradlo jakoby divne citit