Jaký bezdotykový teploměr pro děti?

toluma
14. únor 2019

Holky,s jakým bezdotykovým teploměrem máte dobré a zkušenosti a s kterým naopak ne?
Začínám pomalu po nějakém pokukovat,aby se děcka nemuseli při horečkách v noci budit na měření a na výběr jich je tolik... 😀!
A nejsou samozřejmě nejlevnější,ale za nějaký osvědčený si ráda připlatím 🙂

veronikaveronikaveronika
14. únor 2019

Máme tuším Hartman. A na prd. Zlaté měření v zadečku. Stál skoro 800a měří hrozné kraviny😕

vecerinka
14. únor 2019

Mam z Lidlu (300kc)

chumlee71
14. únor 2019

Taky mám z lidlu

tynka9
14. únor 2019

od Hartmanna Thermoval Baby sense a nic moc... lidská teplota + - 1°C není problém. Používám ho teď akorát když dělám UM, tak na kontrolu teploty vody, ... Slyšela jsem dobré recenze na Cemio Metric smart, ale osobní zkušenost nemám

melfea
14. únor 2019

Mám Thermoval Baby sense a stojí to za prd, jako na měření teploty vody a tak super, ale mimčo stupeň sem, stupeň tam 😀 takže nedoporučuji.

karolly
14. únor 2019

Máme Cemio Metric smart a nic moc. Zlaté měření v zadečku.

zavodnice
14. únor 2019

Mám Omron, když se nechá aklimatizovat při teplotě v místnosti, měří dobře.

scruffy
14. únor 2019

Někdo je s nimi spokojený, já tedy ne. Mám Thermoval, pečlivě jsem nastudovala videa, jak se měří, a stejně, stupeň sem, stupeň tam, i když měřím třeba 5x po sobě, pokaždé naměří něco jiného. Přišlo mi to taky jako fajn vychytávka na noc, ale naštěstí jsem ho tolik nepotřebovala, do roka snad jednou a teď když už jsou děti větší, měřím digitálním v podpaží i v noci, protože na Thermoval se spolehnout opravdu nemůžu.

miba10
15. únor 2019

Máme thermoval baby a za nás v pohodě.

mirri7
15. únor 2019

Bohuzel nedoporucim, meli jsme 2 a oba nepresne. Takze merime v zadecku

beata19
15. únor 2019

My mame Truelife Care Q7 a spokojenost meri celkem presne,nejen teplotu tela ale i vody atd.

lnk84
15. únor 2019

Máme Cemio Metric 308 SMART a myslím, že měří dobře, ale problém je v tom, že malý má na různých částech čela různou teplotu a to třeba někde 39 stupňů a jinde 38 stupňů..Takže se podle toho nedá moc řídit...

alcar
15. únor 2019

Žádný, přesně změříš jen v zadku.

mis_el
15. únor 2019

Také mám Cemio a je to na nic, měřím v zadečku. Proplácela mi ho pojišťovna, jinak bych to ani nekupovala. Chvíli jsem ho používala na měření teploty mlíčka a nedávno to muž používal na měření teploty při vaření piva, když čekal až se ochladí 🙂

xkalisto
16. únor 2019

My mame teda Truelife care Q7 a zásadně měří 36,5 celé rodině. Když měla dcera teplotu tak jsem 3x měřila a pokaždé dostala úplně náhodné číslo. Jednou 37,X jednou 38,X. No hodnocení měl dobré, ale ten náš je absolutní traga. 😅

guinea
17. únor 2019

Ahoj, ráda se podělím o své zkušenosti. Teploměrů jsem nakoupila hromadu, bezdotykové i dotykové, a VŠECHNY jsou totálně mimo. Nechápu, že se v dnešní přeregulované době smí prodávat věci, co neměří ani přibližně. Jediný z v současné době prodávaných teploměrů, který měří orientačně jakž-takž byl bezdotykový z Lidlu. Tím zjistím, jestli se něco děje nebo ne, a pak měřím v podpaží klasickým starým rtuťovým teploměrem, který si opatruji jako oko v hlavě. Ukázala jsem to i naší pediatře, která mi poslala do čekárny při viroze teploměr Hartmann, ať malého změříme, než půjdeme do ordinace. Takže slavný Hartmann se silikonovým hrotem (mám taky v domácí "sbírce") naměřil teplotu o celý stupeň a půl jinak, než můj rtuťový! Podle jejího teploměru měl synek jen lehce zvýšenou teplotu, podle rtuťového už fest horečku. Když to MUDra viděla, tak sama uznala, že dnešní teploměry jsou tragédie a že prý by se snad měly začít zas prodávat ty rtuťové...

ewinka64
20. únor 2019

DIAGNOSTIC Teploměr NC300 , nejlepší jaký jsem měla, měří super

guinea
21. únor 2019

@ewinka64 měla jsi možnost porovnat výsledky se rtuťovým teploměrem? Jestli ano a sedí to, okamžitě kupuju 😁

ewinka64
21. únor 2019

ano, zkoušela jsem , zatím jsem neměla problém , člověk se s tím musí naučit taky měřit , ja jsem spokojená měla jsem i dražší a lítalo to třeba o 1,5 st, takže na nic
@guinea

ewinka64
23. únor 2019
dada324
31. kvě 2019
Uživatel dada324 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dada324.

Ahoj, jsem spokojená s Infračerveným teploměrem Veroval. Sice je dotykový, ale je s ním velice snadná manipulace a podle videa se dá rychle naučit, jak s ním zacházet. Hodnoty jsou naměřeny za pár sekund a i u velice neklidných dětí se dá teplota snadno změřit. https://www.drmax.cz/veroval-dotykovy-infracerveny-teplomer-duoscan

zelenaesmolda
31. kvě 2019

taky nedoporucim,mame ho doma a je nepresny,pokazde nameri neco jineho.kdyz mela mala horecky tak jsme merili klasickym digitalem do zadecku a bezdotykacem v uchu a uplne jine hodnoty nameril.

klaari
26. bře 2023

@toluma taky vetim jen rtutovemu, nehorsi jsou ty nejdrazsi, bezdotykoove