Jaký dárek pro učitele?

mandala
28. lis 2014

Každý rok dávají dcerky dárek k vánocům i paní učitelce, letos má starší dcerka poprvé pana učitele a já nemůžu přijít na to, jaký dárek by byl vhodný pro muže ? V cenové relaci tak 30 - 50 Kč. Díky za reakce.

sim007
28. lis 2014

Tak záleží asi i na věku učitele.... ale ať přemýšlím jak přemýšlím, tak mě nenapadá ani pro mladého ani pro staršího.... to teda hodně štěstí 🙂 Rukavice?Šála?

lucieandrlova
28. lis 2014

A co třeba tyto čokoládové bonbóny: http://www.lekarna.cz/haribo-rum-kokos-original... ?
ve vánočním balení nebo jinou vánoční čokoládu, lepší čaj nebo kávu... Většina chlapů je mlsná...
Nebo hrníček na kafé. Ty tolik nestojí. Nebo mě napadá ta Nutella se jménem: nejlepší učitel (jestli to tisknou...)

majatob
28. lis 2014

vlastnoručně namalovaný obrázek 🙂

nonacek
28. lis 2014

My jsme loni koupily propisku v krabičce s nápisem : bezvadna učitelka 70kč😆 a letos jsme vyrobili adventní věnec +- 50kč😉

ludva
28. lis 2014

Kvalitní čokošku 🙂

bajana
29. lis 2014

Nic,co sa neda skonzumovat...celkovo by som ale nedala vobec nic, zda sa mi to ako podliezanie...staci mu popriat krasne Vianoce

lexton
29. lis 2014

Děti nosí často třebas porcelánového slona pro štěstí, zvonek k vánocům, čajovou svíčku po svém upravenou, nebo takový ty drobnosti, co mají v každém krámě.. nebo vlastnoručně vyrobené přáníčko..