Jaký je nejvýhodnější běžný účet?

luciegar
21. bře 2017

Dobrý večer,
jste spokojené s osobními účty u těchto bank (Mbank, Equa, Fio)?
Nemění se tam často podmínky atd?
Děkuji za odpovědi! 🙂

magdalenax
21. bře 2017

@luciegar Ahoj, moc Ti neporadím, já mám bohužel účty jinde, a bohužel ty nevýhodné, ale kdybych měla založit podnikatelský někde znovu, tak nevím, tohle budu muset zjistit.
Co se týče Tvého dotazu, tak sousedka, se kterou se přátelím mám u Fio banky a chválí si jej, ale říkala, že tam musí mít pravidelný přísun peněz, nevím, zda říkala deset, nebo patnáct tisíc, ale to je u těch bezpoplatkových asi všude

simi268
21. bře 2017

Ahojky, minulý týden jsem si zjištovala podmínky u Equabank a Mbank a nejlépe vycházely podmínky u Equa.

dura175
22. bře 2017

@luciegar Manžel má MBank a je velice spokojen. Za celou dobu si nestěžoval, vše vyřídí rychle online, na pobočce byl pouze 2x za asi 5 let.
Když jsem nedávno srovnávala podmínky, nejlépe vycházela Equa, ale neznám nikoho, kdo by tam účet měl.

adypro
22. bře 2017

My máme oba s manželem již několit let Fio a naprostá spokojenost. Má ho i bratr a moje mamka. Pravidelný přísun peněz tam nemusím mít. Neplatím žádné poplatky.

teligo
22. bře 2017

Ahoj, já mám equabank a jsem moc spokojená, velikou výhodou jsou výběry ze všech bankomatů zadarmo 🙂

paja1988paja
22. bře 2017

ahoj Luci, určitě jdi do Equa. S přítelem jsme u nich oba - přecházeli jsme od spořky a KB. Je u nich úplně všechno zadarmo, nejlepší jsou výběry z kteréhokoli bankomatu zadarmo. My bydlíme na malém městě a kdybych měla běhat k nějakému konkrétnímu, zbláznila bych se...

winter
22. bře 2017

Osobní i podnikatelský účet mám u FIO banky (cca 8 let). Žádný pravidelný přísun peněz není potřeba, poplatky platím jen za zahraniční platby (nejedná se o Slovensko, to je zdarma). Jelikož přes FIO i podnikám, oceňuji velkou rychlost transakcí. 🙂

clear301
22. bře 2017

Přešla jsem od ČSOB k FIO a vadí mi akorát to, že bankomat mám 20 km a jen jeden jediný...

booin
22. bře 2017

Tak ja preferuji banku ktera ma dostupnost poboček a bankomatu což pro me je spořka.I tam se da vyřídit běžný účet zdarma.Když je problém zajdu na pobočku a hned vše vyřídím,nemám ráda vyřizování přes telefon a čekat a navic když potřebuji vložit nebo vybrat peníze hotově neni problém a navíc maji i vikendove pobočky.😉 takže super

vanilkacka
22. bře 2017

Unicredit Bank, U konto

nevesta2708
23. bře 2017

Za mne Mbank 🙂 uz mam nekolik let a jsem max. spokojena

luciegar
autor
23. bře 2017

Zdravím, tak nakonec zřejmě zvítězí FIO, i když mě docela láká ta Equa, ale trochu se bojím toho, že je docela krátkou dobu na trhu a navíc je provázána s více firmami a tak nevím, jak by při případných ztrátách banky dopadl jejich klient.. :/ Každopádně moc všem děkuju!

carolisa
24. bře 2017

Já mám učet u era a jsem velmi spokojená 🙂