• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký make-up by byl nejlepší pro normální pleť?

10. listopadu 2016 
maminky, slečny, dámy...jaké máte zkušenosti s makeupem ? :grinning: já používala občas jen tónovací krémy tak makeupům nerozumím, poraďte prosím jaký by byl nejlepší pro normální pleť. Znám hodně slečen, co nosí make-up, ale vypadají jako kdyby měli na sobě jakoby "průhledný závoj" a to se mi nelíbí :confounded:
10. únor 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lyndina ahoj ja osobne pouzivam od maybelline alebo Rimel :slight_smile: a pouzivam tekuty puder
10. únor 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ,já mám nejraději bb cream od garnier, je fakt skvělej. Krásně rozzáří pleť a není viditelný :slight_smile: .
10. únor 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja milujem make up znacky pupa,ale neda sa kupit vsade,ja si ho kupujem v piestanoch
10. únor 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak BB cream od garnier je tiez velmi dobry ale da sa pouzivat len ked je plet bezchybna lebo mam pocit ze vobec nekryje
10. únor 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lyndina Ja používam tiež make up od Pupy, je podla typu pleti, a je vynikajuci. A to som uz prestriedala dost znaciek. Ked si ho nanesies, nevyzeras ako keby si mala na sebe masku, budes vyzerat prirodzene.
10. únor 2013 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danka2105
@freyjanr
a ktory konkretne od pupa mate?
10. únor 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka ja mam fondotina ultra levigante,uz niekolko rokov pouzivam len tento jeden
10. únor 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lyndina ja používám uz asi 15let make up giordani gold anti aging od oriflame. Je skvelej a navic mi dělá dobře na pleť. Doporučila jsem ho dvěma kamaradkam (na zš a střední škole) co měly hrozný akné a do ted ho pouzivaji. Akné se jim tenkrát výrazně zlepšilo.
10. únor 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka Ja mam Fondotinta Antitraccia Ultra Comfort.
10. únor 2013 v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
make-up nepouzivam, nerobil mi dobre na plet. A to som skusala Chanel, Vichy, Dior, cize kvalitou to nebude. POuzivam BB kremy, ale "prave" korejske. Maju kryciu schopnost ako make-up, navyse su vyzivujuce a na pleti neviditelne. Uplna bomba. Ak by si chcel niekto pozriet http://cosmetic-love.com/makeup/face-makeup/bb-cream/
Postovne z KOrei zadarmo :grinning:
11. únor 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak sem si nakonec po dlouhém vybírání koupila make up od Astor skin match a je vážně famozní :slight_smile: pleť po něm vypadá jako broskev či dětská prdelka :grinning: :grinning: žádné vady, naprostá spokojenost
11. únor 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavni je vybrat dobry, co vypada prirozene i na dennim svetle, tohle clovek musi umet, me casto i licila kamaradka co me kurz.
25. říj 2016 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne jak rikas, kdyz ma clovek normalni plet je snadne se nejako nalicit :slight_smile: co ale kdyz ma nekdo akne, je tezke ho nalicit tak aby vypadat dobre a ne plnej pudru, to by se clovek mohl naucit v nejakem kurzu.
10. lis 2016 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek