• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký originální dáreček dát k narození miminka?

10. července 2010 
Zdravím, chci se zeptat, jaké jste dostali od příbuzných, kamarádů, známých originální dárečky k narození miminka. Mám kolem sebe hodně těhulek, nápady už ale došly, tak třebas mě některá z vás inspiruje.díky moc.
7. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manža dostal od kolegů z práce nočník a v něm marcipánové hovínko :wink: , nočník jsem uvítala, ten jsme v první výbavičce fakt nepořizovali, jinak já dost často kupuji fotoalba nebo fotorámečky (svatby a narození miminek :wink: )
7. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme nasim nej kamaradum koupili Croozera- vozik za kolo
7. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koupila švagrové plenkový dort, tři patra a vlezla jsem se do tisícovky... jsou v něm plenky a nějaké drobnosti... je to praktické a každému se líbil
7. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dostala od moji nejoblibenejsi tety takovy ten privesek na "sbiraci" naramek - takovy cifernicek z bileho zlata s casem narozeni naseho prcka a zezadu je napsano jmeno a datum narozeni. Nechala to delat na zakazku ve zlatnictvi. Od manzela z prace jsme dostali poukaz do mistniho obriho obchodu s detskyma vecma. Jinak hodne dostal maly drevenych hracek, kostek nebo i rucne vyrabenych veci (oblecky, hracky).
7. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej toho dostal spoustu, z mého hlediska byl nejpraktičtější plenkový dort :sunglasses: no a pak se hodily peníze (sice to není originální, ale rozhodně se šiknou), koupili jsme za ně malému Beco.
7. črc 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si pro malou přála soupravu na výrobu odlitku. Stála asi 700 Kč, zatím máme nožičku a ještě schovaný materiál na ručičku. K tomu byl rámeček a zlatá barva. Návštěvy jsou z odlitku unešené. :slight_smile:
8. črc 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky kupovali plenkový dort :slight_smile:
8. črc 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Origoš?TO nevím ale mě se zdál super kupon na uplatnění v hračkářství za 1000,.- :wink:
10. črc 2010 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek