Jánské lázně. Má někdo zkušenost?

janette.j
28. lis 2009

Ahojda na jaře nás čekají Jánské lázně,máte prosím někdo zkušennost,pojedu tam s 1,5 letou dcerou,jak to tam funguje s takhle malými dětmi?????

janette.j
autor
28. pro 2009

lenkavano
28. pro 2009

ahoj nevím jestli tě potěším ale zkušenost s dítětem v lázních nemám.ale jako 18letá jsem v Janských Lázních byla já sama ,ale to už je 20let.nevím jak to tam nyní chodí,ale už tenkrát tam bylo krásné prostředí,krajina a v samotných lázních to bylo super.od té doby se to mohlo jen a jen zlepšit takže vám přeju at se vám tam líbí a Natálce tam pomůžou. 😉

maries
31. pro 2009

Dcera tam byla tři roky za sebou,naposledy rok 2006 to chodila do 8.třídy.Nosila ortézu. Jezdili jsme tam o víkendu za ní. Moc se jí tam líbilo. Byla tam v měsících květen,červen to už bylo teplo.Okolí je tam opravdu krásné.Co vím tak maminky absolvují vše s dítětem.V objektu je bazen.Měli tam i svoje kočárky pokud dítě bylo malé.Jestli jedete na jaře tak zimní oblečení určitě sebou. Je to tam uzavřené v takovém ďolíku a drží se tam dost dlouho sníh.Jeden rok tam byl sníh ještě na začátku května.

mispuli
3. led 2010

janette IP

stazina
21. čer 2013

ahoj,ráda bych obnovila diskuzi...pravděpodobně m čekají lázně se synem,1,5 roku..zajímalo by mě,jka to tam vše funguje,jak jste byli spokojený,jestli jste byli na pokoji jen vy atd....🙂děkuju moc z aodpověd!🙂