Je dobré mít úzkou pochvu?

jopikikinunk
30. říj 2018

Měla bych takový dotaz. Muž se kterým spím mi řekl ze ji mám hrozně úzkou. Prý na jednu stranu je to fajn, ale na druhou pro chlapa průser. Nevím jestli to mám brát jako pozitivum nebo negativum.

ejmate
30. říj 2018

A nebylo by lepší se ho zeptat jak to myslel? My to asi neuhodneme 😀 Tak pozitivní asi je, že je tam těsnější "kontakt", tím pádem i stimulace, a negativum možná to, že musí dát větší pozor, aby ti neublížil při vniknutí? Jinak mě nic nenapadá, chlapi mají různé myšlenkové pochody 😀

soleilll
30. říj 2018

@jopikikinunk Asi má malé přirození ,tak je rád za nějaký kontakt. Neboj, jakmile porodíš, pochva se roztáhne. Ale každopádně se zeptej toho pána, co tím myslel. Podle mě to jsou jen hloupé kecy. Ty můžeš příště prohodit něco ve smyslu, že on ho má tenkého nebo jinak srovnávat s ostatními, cos poznala...

zuzkaasteli
30. říj 2018

No prijde mi to jako blbost,je to velice pruzna a prizpusobiva cast tela..no otazka je kolik tvuj protejsek venuje predehre..to u nekoho ma hoodne velky vliv

marcicek84
30. říj 2018

Chlapům se tohle líbí, spíš jde o to, že to dlouho nevydrží...😉

anita003
30. říj 2018

Spíše měl problém s předčasnou ejakulací a tímhle to chtěl omluvit a vlastně ti zalichotit tak, abys to neřešila...

ariadna12
31. říj 2018

Jak pro ktereho chlapa (a pro kterou vlastnici pochvy😀). Kazdemu vyhovuje neco jineho. Uzky prostor casto muze vzrusuje, ale tezko se dovnitr pronika. V kazdem pripade je to v sexu lepsi, nez mit pochvu opacnych vlastnosti, kde se muzsky pohlavni ud ztrati.