Je tu někdo, kdo vůbec neslaví Vánoce?

jokerka
16. pro 2014

Je tu někdo kdo vubec neslaví vánoce? Muj přítel je neslaví vubec že je to jen křestanská p*čovina. Mě je to ted celkem jedno až budem spolu bydlet budu jezdit za rodičema na vánoční oběd, ale co až budem mít děti? je nějaký problém? nechci aby je ve školce či škole odsuzovaly že nemají dárky. Nebo bude muset přítel překousnout že budem slavit? V loni mi dárek dal ale letos řekl že ne, což mě docela mrzí, ( ale aspon nebudu muset něco vymýšlet a utracet penize :D)

jokerka
autor
24. pro 2014

@jamia ale na druhou stranu co se týče kluku, v minulosti (před přítelem) to byli samý blbci, ze začátku jsme si psaly pohoda hodní, milí byli a prostě jen tak z ničeho nic, nic nepsaly, nereagovaly, tak to bylo u každého ani nic víc jsme nenavázaly a prostě to z jejich strany vyšumělo a udělaly to všichni. Jo jednonu to vydrželo asi 3 neděle mě ´´oblbovat´´ no měla jsem děsnou smulu, a strašnou zkušenost s klukama ve většimě případu to zaniklo ještě když jsme si psaly nebo jednou dvakrát viděly tak taky jsem byla neštastná a pochopitelně se mi líbily ti největší frajeři :D nejhezčí ale prostě strašní k*eténi :D. Ale ten muj neutekl, nic ho neodradilo to myslela jsem si že to už něco znamená.

jamia
24. pro 2014

@jokerka Kolik ti je let?

jokerka
autor
24. pro 2014

@jamia za chvíly 20.

jamia
24. pro 2014

@jokerka Jéééé, to jsi mlaďoučká, to rozhodně nemáš kam spěchat s dítětem ani ničím jiným. A už vůbec se nemusíš zahazovat s takovým klukem.

jokerka
autor
24. pro 2014

no mě příjde že to strašně utiká :D. přehoupne se dvacet a už to letí i ted mě to utíká , tak ale aspon mám ještě čas si to probrat sama se sebou 🙂

nonacek
24. pro 2014

@jokerka přeji ti ať se to vyvrby a to ne jen do štědrého vecera,ale celkově hodně štěstí .... a Veselé vanoce🎄🎁.

uzivatelkalucie
24. pro 2014

Tak jak to nakonec dopadlo? Dal ti přítel něco, nebo dostál svého slova?

jokerka
autor
25. pro 2014

@uzivatelkalucie ne nic nedal , tak jsem si sama nadělila pěkný řětízek :D.. byl ze dvou stovek zlevněný na 90 takže za pár korun a krásny 🙂

uzivatelkalucie
25. pro 2014

To je fajn, že sis udělala radost aspoň ty sama. 🙂

nonacek
26. pro 2014

@jokerka tvůj chlap se muže stydět,se divim ,ze jse necítil blbě a trapne....
co by mu to udělalo ti koupit třeba jen Dárkové balení.... tebe by to neskutečně potěšilo a jeho nezabilo...

jokerka
autor
27. pro 2014

@nonacek jak je vidět tak asi zabilo, no nejvíc trapně jsem se cítila když řekly rodiče ¨to ti nic nekoupil?¨ 😖

nonacek
27. pro 2014

@jokerka hm jasný,to je hnusný chlap a me by zajímalo jak se tvářil v čase nadělovani dárků on? Jestli se necítil trapne tak je to ignorant a myslím si ,že s nim nezůstaneš!

jokerka
autor
27. pro 2014

@nonacek ten u toho nebyl, já jsem byla v obýváku s rodiči jenom při rozbalování, on v pokoji.

nonacek
27. pro 2014

@jokerka cože?? no to je děs,ze nevzal ohled i na vaši?! a ignoroval to a i vás! zeptám se asi drze ,Proč sním jsi?
miluješ ho? je to podle me začátek vašeho konce!

jokerka
autor
27. pro 2014

@nonacek jo miluji , ale pravda že někdy mám chut jit prostě pryč.

nonacek
27. pro 2014

@jokerka hm.... v tomhle je láska krůta protože nás zaslepuje..... no jo no,ale stejně s nim nebudez jsi myslím ze to je otázka času...... kdy sundaš růžový brýle. Přeji ti hodně štěstí a lepšího chlapa!🍀🍀🍀

jokerka
autor
27. pro 2014

@nonacek no tak zítra jdeme nejspíš na večeři ale s jeho kamaradem a jeho přítelkyní ale já je nemám ráda (to on neví) vubec nerozumim jejich vtipům a tak celkově si nemam s nima co říci. Přítel nemá rád jednu moji kamošku tak ho netaham tam kde je ona. Nevím jestli mu to říci aby se neurazil, ale opravdu se mě nechce sedět a koukat 😖 😖 😖 😖 😖

nonacek
28. pro 2014

@jokerka nevím Můj názor je že když on nerespektuje to ze chceš slavit vánoce a to ze tam sedi vaši a on sedi jinde..... tak na moji povahu bych nikam také nesla ať se cítí také trapne......
nesla bych proste ti jako není dobře.... Ať Jsi jde sám stejně jako když jsi seděla s vašima také sama😉

jokerka
autor
4. led 2015

@nonacek tak silvestr byl super, to jsem teda koukala, ale ted je to horší než předtím, je uplně odtažitej, nemazlí se, nedá pusu, ignoruje mě čím dál více, je stráta času věnovat se mě i minutu.To by mě zajimalo co se stalo.

nonacek
4. led 2015

@jokerka tak mne napadá nemá on někoho? A nebo prostě vyprchala jeho láska k tobě?
Těžko říct,ale podle mne strata času,vyprdni se na něj✌