• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedlý papír na dort. Čím dort potřít, aby papír držel?

30. října 2014 
Ahoj holky, potřebuji poradit. Dcerka bude mít narozeniny a já pro ni budu mít dort-piškot s ovocem zalitý agarem. Na ten agar chci dát jedlý papír s její oblíbenou Kittynkou, ale teď nastává problém. :sweat_smile: Čím ten dort potřít,aby papír na tom držel, máte někdo tip? Stačila by marmeláda nebo třeba Lipánek, nebo něco takového? Nebo krém a to tedy jaký?
Budu moc ráda za vaše rady, dělám to poprvé , tak fakt nevím. :confused:
9. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
staci jakykoliv svetly krem, ale treba i Lipanek je fajn napad, vrch se potira bilou zelatinou stetcem.... oni maji v cukrarnach specialni ale staci i ta ze sacku :wink:
9. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beruska- díky moc! Jsi záchrana. Zkusím to. :wink:
9. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak uz jsem videla ze cukrarny nabizeji i ze ti na ten jedly papir vytisknou vlastni fotku :wink:
10. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, vím! :sunglasses:
10. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla na jedlým papíru fotečku dětí a moc se to povedlo takže to mám schované a ani se to nejedlo :slight_smile: je to škoda
11. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hancas - a čím jsi ty potřela ten dort, když jsi to tam lepila? Krémem? Já to budu dělat zítra, krém žádný nemám, tak to potřu tím Lipánkem a vrch potřu čirou želatinou, jak mi radila beruška. Doufám,že to nezkazím. :angry:
12. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem vršek dortu potřela lipánkem a nalepila ten jedlý papír. Supr, drželo to, povedlo se. :slight_smile:
14. pro 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obnovuji diskuzi...máte někdo zkušenost s jedlým papírem na jablkovo-piškotový dort? (takový ten klasický - rozvařená jablka s pudinkem, proložené piškoty) Mám strach, jestli se mi na tom ten papír nerozpije .... něco na to natřít ještě nebo co :confused: ???
Moc díky!
3. bře 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tady najdeš návod: http://www.tisk-jedlych-obrazku.eu/inpage/navody/ Ale myslím, že decor papír nebo chocodecor je pro jedlý tisk na ovocný koláč lepší :slight_smile:
6. čer 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chocofoto Dobrý den,chtěla bych se zeptat, kde se dá sehnat ten chocodekor nebo decor papír. Na netu to nemohu najít, jen jedlé papíry. Děkuji Petra M.
30. říj 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek