Jižní Zahrady, Králův Dvůr, Beroun, poznáte tam niekoho?

mirka1811
6. únor 2014

Ahojte, nepoznate niekoho z Jiznich zahrad (karluv dvor , Beroun)?

sweetest
6. únor 2014

Co potřebuješ? Já jsem z Berouna 😉 Sice tam od loňského srpna nebydlím,ale berouňák jsem stále 😀

yagga
6. únor 2014

Ahoj já jsem z Králova Dvora.

yagga
7. únor 2014

@mirka1811 copak potřebuješ?

mirka1811
autor
7. únor 2014

@sweetest
@yagga ahojte holky, vdaka ze ste sa ozvali 🙂 chcela som sa popytat na zivot tam- ako ste spokojne, ci vam tam nieco vadi alebo chyba, co su pozitiva a negativa, popripade ako je to s dochadzanim do prahy, denne... Rozmyslame o kupe pozemocku v jiznich zahradach ale je to tam pre nas uplne nezname miesto.

yagga
7. únor 2014

Ahoj takže k tvému dotazu. Vůbec netušim kde tato lokalita má být. Nevíš co je poblíž nějaká ulice čtvrť. Našla jsem sice přímo jejich stránky,ale tam není žádná mapa. K vybavenosti měst. Beroun je větší vybavenost škola školka dobrý,ale s rozrůstajícím se městem umístění nic moc. Prostě pokud dítěti nejsou v září tři jde o rok dýl,ale to je teď všude. Obchody ši myslím dobrý. Společenské vyžití taky dostupnost do Prahy super. Ve špičce snad každých 15 minut. Jen počítejte že tyhle lokality jsou na okraji města tudíž ši myslím všude daleko a i do krámu budeš muset autem. Na 100% ti to samozřejmě neřeknu nevím kde přesně tohle je. Já jsem přímo z Králova Dvora,co mi trochu vadí je roztrkanost celého města obchody na jednom konci pošta na druhém,ale dá se to. Tady je ro dané dálnicí blbci v minulosti rozdělili město tou dálnicí takže tak,ale jinak to tomu nevadí budují se nová hřiště atd. Beroun je na tom celistvostí lépe. Ale obávám se že všude bude pro vás daleko na běžné chození... Klidně se ptej dál. Jinak beroun má medicentrum,nemocnici a v Hořovicích je taky nemocnice ta je kousek....

yagga
7. únor 2014