Jméno pro holčičku

adrianytes
8. bře 2017

Ahoj všem, kdo se budete mít chuť zapojit a poradit 🤗😘
Mám pár dní do porod u a hrozně váháme se jmenem pro holčičku 😎😑
Pohlaví nevíme a bude to pro nas překvapeni 💚.
Jen zbývá dopsat jméno pro holčičku na papir,který se sebou povezu do porodnice.
Tak a teď, kdo me nakonec 😂🤗
Isabela nebo Nikoleta?
Příjmení Grubnerová. Tak chci aby se to co nejvíc hodilo a nebylo moc tvrdé.

Děkuji a přeji hezký MDŽ

englerova14
8. bře 2017

Rozhodně Isabela, Nicoleta je k příjmení tvrdé🙂 přeji rychlý bezproblémový porod a zdravíčko oběma

zajusenka
8. bře 2017

Volila bych Isabelu, k příjmení mi přijde mněkčí... Isabela grubnerová... a zdrobnělé oslovení např. Izabelka, izi, izinka, bela, beluška... 🙂

adrianytes
autor
8. bře 2017

@englerova14 Děkuji 🤗

adrianytes
autor
8. bře 2017

Holky všem Vám děkuji. Chápu, že co člověk, to názor.
I U nas zase nebodují vůbec jmena typu Katka, Tereza a podobně....rada si vybírám jmeno, pod kterým si hned nevybavim ,,tam tu a tam toho,, 😂🤗. A to je někdy dost těžké. Ano, Nikoleta existuje a je jich u nas v ČR celkem asi 196.
Isabela jedině se S neboť Z mi bije do očí.
Vždy se mi toto jméno líbilo, ale jak říkáte v poslední době se kolem nás nějak začalo víc objevovat.
Každopádně stejně vím, že až vybereme jakékoliv jmeno...budeme si později říkat, že k ní prostě patří 😍💚.
Jako to máme i u syna. 🤗☺
Vždy se najde někdo kdo jmeno ocení, ale i ten kdo bude ohrnovat nos 😑👍.
Ale jak říkám, též mi přijde spoustu jmen nehezkych a nepouzila bych je a někomu přijdou super.
Jinak nevadí mi psát veřejné. Nemám s tim problém 👍☺ a pokud bych neuvedla příjmení, bude se o dost hur jmeno vybírat 👍☺

victress
8. bře 2017

@adrianytes a jaké zajímavé jméno má syn, prozradíte?

lucinka58
8. bře 2017

@adrianytes Jéééé, vidíš, já teď bojuju taky o jméno dcery. Já už mám asi 15 let vybraný jméno Laura, jenže manželovi se nelíbí. A docela těžko se mi od ní chce ustoupit. Chci jméno na L - jaké si myslíte, že by šlo k příjmení Schimmelová. Všichni mi navrhovali ještě Leu nebo Lindu, ale prostě u mě Laura vede a to i z důvodu, že toto jméno má i hezký význam 🙂

finie
9. bře 2017

Jiná jména by k výběru ještě nebyla??😇

zajusenka
9. bře 2017

@lucinka58 leontýnka, lena, lenka, lucie/lucinka 🙂

adrianytes
autor
9. bře 2017

@lucinka58 Též se mi Laura líbí a k příjmení jde skvěle 👍🤗

adrianytes
autor
9. bře 2017

@finie Ještě jsme váhali nad Šarlotou 🤗👍💙🤔

lucinka58
9. bře 2017

@zajusenka Leontýnka mě nepřijde jako skvělé jméno pro dospělačku, Lenku manžel nechce a Lucinku taky nechceme, když jsem to já 🙂

@adrianytes Šarlota je taky krásný jméno 🙂

eva_sajdla
10. bře 2017

Isabela Grubnerová zní krásně, jak z nějakého románu 🙂.

victress
10. bře 2017

@lucinka58 Lada, Lara, Louisa 😉

adrianytes
autor
10. bře 2017

@eva_sajdla Děkuji 😍

finie
14. bře 2017

@adrianytes No bingo, to mi zní mnohem líp 🙂 😉 Šarlotka je hezké jméno👍