• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem nervózní a protivná. Jak na to vyzrát?

31. prosince 2008 
ahojte vsichni chtela bych se zeptat zda je normalni ze posledni dobou jsem dost nervozni a protivna na okoli kolem sebe prijde mi ze se mi hrouti svet nic nezvladam atd.mam dve deti 20mesicu a 5 mesicu jsou to moje zlaticka ale ted kdyz mam tu svou krizi jsem si myslim neprijemna i na ne a vse mi vadi nevim jeslti je to normalni nebo bych mela zajit k odbornikovi svet se mi sklada jak domecek z karet pritel prichazi o paci kvuli svetove zname krizi dotoho dve male deti najemne dluhy a to nepocitam ted uz prozite vanoce a silvestr hromadi se toho na me moc a projevuje se to tim ze kdyz nas starsi syn zazlobi coz je v jeho veku naprosto normalni vybouchnu a jen rvu a nadavam a kdyz nic nepomaha delam ze ho nevnimam vim ze to neni dobry pristup a proto bych s tim chtel neco udelat nemate nektera stejnou zkusenost nebo dobrou radu jak na to vse vyzrat?budu rada za vse
31. pro 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladu. naaaaaaaaaadych vyyyyyyyyydych, ked ta to pochyti okamzite chod na balkon na cerstvy vzduch a napocitaj do 10. Deticky za to nemozu, vzdy si spomen na nieco pekne a pomysli si, nikdy nebolo tak zle aby mohlo byt este horsie. Takze hlavu hore a hlavne dakuj za to, ze mas obidve deti zdrave a manzela, ktoremu musis byt oporou, ked prichadza o zamestnanie.
A spomen si na mna, co som ti napisala.
Bude dobre uvidis :slight_smile:
Posielame vela vela pozitivnej energie. Bud rada, ze nemusis riesit nieco vaznejsie. Nebudem radsej ani pisat co vsetko...
Hlavu hore :wink:
31. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek