• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kadeřnictví Praha. Dáte reference?

25. dubna 2017 
@mafeska Ahoj, a ke ktery z tech 3 kadernic, co jsou v kontaktu jsi sla?? Ja bych chtela barvu nebo melir, mam rovny slaby vlasy, tak se bojim, aby mi to udelali dobre :slight_smile:
7. bře 2015 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikayla nějak nevím, odkud ty tři kadeřnice myslíš?
8. bře 2015 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, mam krátké vlasy a chtěl bych si nechat udělat melír, kolik by mě to tak mohlo stát???? Děkuji moc za odpovědi
1. dub 2015 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
28. kvě 2015 v 11:31 • dova
Dobrý den. Krátké vlasy na melír nejsou tak nákladné, pokud máte krátké vlasy. Mám dobré zkušenoti s kadeřnicí Dagmar Vackovou. Stříhá v Praze ve Strašnicích. Je kvalitní a velmi ráda poradí a doporučí,co s vlasy.
30. kvě 2015 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
10. črc 2015 v 10:35 • jana_krasna
Hledala jsem novou kadeřnici, jelikož jsem se přestěhovala a narazila jsem na tuhle stránku http://modnipomoc.cz/ . Mají tam i hodnocení služeb a ceník, což je skvělý, aspoň jsem si udělala představu v jaké cenové kategorii se to pohybuje. Kdyžtak zkuste, třeba Vám to taky pomůže :slight_smile:
17. srp 2015 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smejdik
Muzu jen doporucit kadernictvi na Praze 1, www.tomasarsov.cz
Jsem tam vsemi mooc spokojena :slight_smile:
27. srp 2015 v 16:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mohu doporučit kadeřnicví na Praze 10. Byla jsem tam u jedné skvělé kadeřnice. Je občas i na Slevomatu
8. zář 2015 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smejdik
@smejdik

Zkus salon La Cannelle na Praze 2, kadernik Jirka.. ;) chodime k nemu s kamaradkou a obe jsme spokojene.
26. říj 2015 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já chodím do kadeřnictví Andel's http://www.kadernickestudioandels.cz/ Je takové malé, schované, ale stříhají tam výborně. Většinou chodím k Robertovi a jsem naprosto spokojená :wink:
18. únor 2016 ve 02:29  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jestli hledáte kadeřnictví v Praze, pak vyzkoušejte tento web www.najdisalon.cz/kadernictvi/praha ... najdete tam salon podle polohy, celkem to funguje :slight_smile:
4. dub 2016 ve 20:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus Esminu (http://www.esmina.cz) odvedli svojí práci dost dobře. Navíc přístup k lidem byl v pořádku. Je to novější kosmetický salon, ale o to modernější a stylovější. Vyzkoušej ho :slight_smile:)
3. únor v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaderřnický studio Snip:slight_smile: Spokojenost největší
10. únor ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, podivej se na Butybook.cz. Muzes hledat kadernika podle referenci. Urcite nekoho najdes a nebudes potom prekvapena jak vypadas!
Pa,
Renata
16. bře v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozorňuji na absolutní neslusnost v salonu ,,vlasy od Petry". Jsou arogantní, nekolikrat Vam zruší navstevu, jen proto, ze si to neumí zorganizovat a to je k nim objednaci lhůta asi 3-4mesice. Prezentují se jako snad kadeřnictví celebrit, přitom k nim chodí jedna modelka. Mají opravdu nepříjemného asistenta. Co se týče jejich práce, to nemohu posoudit, ale i kdyby byla bůhví jaká, za ty nervy to urcite nestojí.
25. dub v 17:23  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek