• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kam rádi jezdíte na výlety? Dejte tipy

16. července 2009 
Kam rádi jezdíte na výlety, dejte prosím tipy, kde se vám líbí :wink:
3. kvě 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mací my radi do ZOO keď je pekne :wink:
3. kvě 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jsme byli s manželem minulý týden na hradě Házmburk a zámku Libochovice. Vřele doporučuji jako skvělý výlet, jen pro těhulky upozornění, že výstup na Házmburk je trochu náročnější :wink:
3. kvě 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. kvě 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezdime obcas na Hradec nad Moravici a do Zimrovic na otevirani reky Moravice (kajaky),ve Zline do Zoo Lesna
3. kvě 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ap na Zoo jsem koukala i na Lesnou, ale je to daleko :cry:
3. kvě 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
macanet: loni jsem tam byla s detmi na skolnim vylete a pro male deti krasny vylet a muzete si pak vyjit i na hrad Kuneticka hora a v okoli jsou ohrady s ruznymi zviraty :dizzy_face:
3. kvě 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kackark děkuji, je tam nějaká trasa na procházku s kočárkem?
3. kvě 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
macanet jj Lesna je daleko ,ale stoji zato ji videt je fakt nadherna velka ,hodne novejch veci pavilonu atd.lemuri tam behaji volne mezi lidma parada no a ten park dole..to je pro lezeni na trave a piknik jak delane.ja chci jeste zkusit Dinopark u Brna
3. kvě 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano da se tam jit i s kocarkem, ale musis jit kousek po silnici (ale neni to nebezpecne, je to aisi jen 200m a musi se tam jezdit opatrne, protoze tam chodi hodne lidi prave k chaloupce) a pak asi 100m lesem, kde je krasne zpevnena a siroka cesta. Ja pracuji s detmi s postizenim, a meli jsme s sebou asi pet kocaru a taky jsme to zvladly :dizzy_face:
3. kvě 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to by bylo super až bude krásně a Dinopark taky :wink:
3. kvě 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urcite je dulezite pocasi, to je ten les potom opravdu pohadkovy :dizzy_face:
3. kvě 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macanet: V té perníkové chaloupce jsme byli před 2 rokama a bylo to pěkný. Ukazovali nám, jak se vyrábí perník a jak se vyráběl dříve. Taky nás vyvedli z omylu, že Pardubický perník není z Pardubic, ale z Hradce Králové :confused: :grinning: Odtamtud jsme šli pěšky na Kunětickou horu a pak pěšky do Pardubic :wink:
3. kvě 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No dneska právě počásko nic moc :unamused: ještě koukáme na zámek v Pardubkách, Kunětická tam jsme byli a super výšlap :grinning:
3. kvě 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na tom zámku v Pardubicích jsme taky byli. Bylo tam udělané muzeum všeho možného :slight_smile:
3. kvě 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Roznov ..tam je hezky v lete :slight_smile:
3. kvě 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
CESKY RAJ :slight_smile:Prachovske skaly :grinning: hrad Kost :grinning: hrad Sychrov tam je nadherne a kazdou chvilku nejaka akce i pro deti :astonished: zamek Loucen-dnes se tam chodi v kostymech :sunglasses: je to u Nymburka :wink: Zitra jedem s tim nasim brouckem na vylet,uz se nemuzu dockat :grinning: asi na Malou Skalu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. kvě 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jižní morava - propast Macocha :slight_smile:
3. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, ja se taky pripojuju k Roznovu a okoli, tam je vazne nadherne, Cesky raj samozrejme taky, ja mam taky rada Hradek u Nechanic...si porad rikam, ze jestli se jeste nekdy budu vdavat, bude to tam. :grinning: No a taky Kuks, na Bezdez chodim rada, Adrspach...jezis tech mist by se naslo jen trochu premyslet. :grinning:
3. kvě 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Hrádku u Nechanic je taky nádherně. Je to tam pro svatbu jako stvořený :slight_smile: Takový romantický...
3. kvě 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v roznovu jsme byli v zari a je to tam fakt moc hezkyyy :grinning: :grinning:
3. kvě 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ino, jj mne se tam taky moc libi, nedavno jsem se tam sla s Patou projit, bylo nadherne, slunicko svitilo. :dizzy_face:
3. kvě 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Český ráj ano ano :slight_smile: A kolem Máchova jezera je taky nááádherně. Koupání tam ráda nemám, ale jinak to tam fatk miluju :slight_smile: A Adrspach - tam je to taky bomba. Jak ze seriálu Doktor z hor. Normálně tam jsou stromy v lese s jehličím až na zem a přemýšlíte, kudy do toho lesa vlastně vejdete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale fakt!
3. kvě 2008 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hřensko!!!! Tam je nádherně! Potom ještě Ratibořice a celé to "babičino" údolí :wink:
3. kvě 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Les ten mi chybi :frowning2: mela jsem ho cele detstvi 5m za domem :wink: a ted se divam na hrbitov :rolling_eyes: Jeste JIZNI CECHY okolo Trebone :wink: Cervena Lhotka :grinning: to je pohadka,Hluboka to same :sweat_smile: Podivejte se na www.rodinnevylety.cz
3. kvě 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jezdíme rádi na Lipno, je to tam strašně krásný, manžel tam bydlel, tak tam často navštěvujeme kamarády, teď se to tam hodně rozrostlo a taky drahota :unamused: ale krásně tam je :dizzy_face:
http://www.marina-lipno.cz/template1.aspx?cp=parkcontentalgemeen1&contentcode=algemeen&menu=pes&mid=pesparken
3. kvě 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Ratiborice, ty mam projity i projety uz nekolikrat a krasne tam vazne je, to se musi nechat. :dizzy_face: Ja byla minuly a predposledni rok na Branzezi, byli jsme tam v karavanu a i kdyz kemp je spis tak pro ty min narocny, tak mne se tam moc libilo. Chodili jsme na skaly, Valecov, Kost atd. :slight_smile:
3. kvě 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Praded
3. kvě 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie, tak o tom mi ani nemluv. :angry: Je tam krasne, ale muj posledni vylet na nej byl celej proprsenej. :angry: Ale o to lepsi jsou fotky u Radegasta. :grinning:
3. kvě 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj v palici to pivo jenom :grinning:
3. kvě 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No promin, ted jsem nemela na mysli pívo, za co me mas??? :angry: :grinning: :sunglasses:
3. kvě 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek