• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Karolíny a Karolínky, jak vám říkají kolegové/spolužáci?

23. července 2012 
Ahoj maminky a maminky holčiček s tímto jménem :slight_smile: Uvažujem, že takto pojmenujem naši holčičku, ale tak nějak tápu s oslovením pro větší holku. Lépe řečeno se zkratkou, vím jen že se jim říká Kájo. A tak se ptám jak maminek s tímto jménem jak vám říkají např. kolegové v práci a také by mě zajímalo jak říkají Karolínám ve školce spolužáci a posléze ve škole. Děkuji :slight_smile:
23. črc 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malé děti tohle jméno dost komolí, jedné holčičce v jeslích, kam jsem chodila na praxi, říkaly děti Kalorínko. A byla teda štuclík :sweat_smile: :grinning:
23. črc 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik.3 zatím jen ze školky kam s Náma jedna karolína chodí - říkají jí Karunko, Karolko, Kájo a Karolínko........pro starší nevím, mám švagrovou a říká se jí Karčo
23. črc 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik.3: my dceři říkáme: Karolínko,Kájinko, Kájuško, Kájo, Káji, Karoli, Kájuš, Kakuli, Kajdo :grinning:
23. črc 2012 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky rikam Karčo :slight_smile: jinak normalne Karolíno me se zdrobneliny nelibi ale kdyz uz tak snad sem uz pouzila vse vyse uvedene :wink: u nas je to strasne rozsirene jmeno ale manzelovi to neslo rozmluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek